Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

jaki trening Chodakowskiej na grube nogi

Polecane posty

Gość Karolina

wiem, że ćwiczenia z Ewą są skuteczne, ale nie ćwiczyłam nigdy i nie wiem co wybrać jestem gruszką, szczupłą na górze, otłuszczoną na dole, mam grube uda, które ocierają się o siebie i pulchne łydki od niedawna mam ustawione hormony i chudnę w końcu, wcześniej miałam wrażenie, że tyję na warzywach.....schudłam na górze, talia osy, nogi są jak są co polecacie? gruszką będę zawsze, ale może nie będą mi się tak uda ocierać po ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ćwiczeń na schudnięcie konkretnej części ciała ani chodakowskiej ani kogokolwiek innego to zależy od twoich genów , jedni tyją tu a inni tam , ćwicz i patrz na efekty , normalny trening bieganie , rower , siłownia ., pływanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azti
na grube nogi lepszy byłby basen, bo pomaga wspaniale walczyć z cellulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam kiedyś na fitness na konkretne zajęcia pt: brzuch, uda, pośladki, byłam młodziutka, teraz nie mogę, bo mam chory kręgosłup, myślałam by ćwiczyć w domu i chciałam właśnie z Ewą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam program "szczupłe uda bez wysiłku" janet jetkins ,platforme wibracyjna i rozciaganie:) i zapraszam na temat-moja metamorfoza:) ćweiczenia dzialają cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory kręgosłup to co konkretnie? bo z tego co mi sięwydaje, na ćwiczeniach chodakowskiej raczej się nie oszczędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepuklinę kręgosłupa? poważna sprawa , chyba lekarz powinen ci coś doradzić poza tym to chyba na to jest jakaś rehabilitacja , powinnaś zapytać lekarza jakie ćwiczenia pomogłyby ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłam na basen, na aquaaerobic, ale choć z jednej strony to pomaga to z drugiej szkodzi, bo notorycznie była za zimna woda i ziąb powodował ataki ze strony kręgosłupa nie odchudziłam tam nóg bo miałam nie takie jak trzeba hormony, dopiero teraz mam możliwość by lecieć z wagi, jest w miarę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 29 lat
o cholera...ćwiczenia Chodakowskiej nie dla Ciebie..widziałam te ćwiczenia i dla osób z róznymi dolegliwościami typu stawy, kręgosłup- nie polecam. Polecam natomiast blogilates z cassey ho -pełno jest tego na youtube. Np. legs on fire :) Ćwiczenia sa spokojne, na macie , ale nózki bolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosławka
Ja też gruszka, cwiczyłam chodakowska na youtube 6cio minutowe filmiki, duzo mi dały, zeszczuplałam i wyrzeźbiłam sylwetkę, brałam do tego figura extraslim i piłam bardzo duzo wody dziennie, dieta na prawie samych warzywach i owocach+kasze i ryż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×