Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leniuchObrzygany

Jakie ćwiczenia na utratę tłuszczu z brzucha???

Polecane posty

Gość leniuchObrzygany

A więc tak.Jestem na diecie od jakiegoś czasu i bardzo zależy mi na utracie tłuszczu z brzucha.Problem w tym,że brak mi motywacji,siły i chęci do typowych ćwiczeń na wyrzeźbienie brzucha :( Szybko mi się nudzą i generalnie mnie nie kręcą...Pytanie moje brzmi,czy jest jakiś sprawdzony sposób na zgubienie brzuszyska skacząc np na skakance,robiąc pajacyki czy kręcąc hula hop?To mogłabym robić ;) Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze wszystko to co wymienilas mozesz robic na spalanie brzuszka zamiast typowych brzuszkow. Hula hop sa nawet niektore takie specjalnie ciezsze z magnetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuchObrzygany
To muszę dzisiaj poszukać takiego hula hop... A myślisz,ze to przyniesie jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Wszelakie Kardio na siłowni - dieta odpowiednio zbilansowana dla organizmu - a z siłowych cwiczeń ?? Młot allacha- na kazdej siłowni trener ci podpowie co to za cwiczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadecgratbudh1978sadrh
A więc tak.Jestem na diecie od jakiegoś czasu i bardzo zależy mi na utracie tłuszczu z brzucha.Problem w tym,że brak mi motywacji,siły i chęci do typowych ćwiczeń na wyrzeźbienie brzucha Szybko mi się nudzą i generalnie mnie nie kręcą...Pytanie moje brzmi,czy jest jakiś sprawdzony sposób na zgubienie brzuszyska skacząc np na skakance,robiąc pajacyki czy kręcąc hula hop?To mogłabym robić Z góry dziękuję za odpowiedzi Jasne http://torching.us/d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usfretresu1977qwexu
A więc tak.Jestem na diecie od jakiegoś czasu i bardzo zależy mi na utracie tłuszczu z brzucha.Problem w tym,że brak mi motywacji,siły i chęci do typowych ćwiczeń na wyrzeźbienie brzucha Szybko mi się nudzą i generalnie mnie nie kręcą...Pytanie moje brzmi,czy jest jakiś sprawdzony sposób na zgubienie brzuszyska skacząc np na skakance,robiąc pajacyki czy kręcąc hula hop?To mogłabym robić Z góry dziękuję za odpowiedzi Jasne http://myls.eu/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tylko miejscowo stracić tłuszczu. Ćwicząc spalamy tłuszcz z całego ciała. Dlatego oprócz Cardio, ważne są treningi siłowe żeby ciało mimo utraty wagi nie straciło jędrności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pozbycie się tłuszczu z brzucha najlepsze są ćwiczenia aerobowe, takie jak bieganie, pływanie, czy jazda na rowerze, oraz wiele innych (skakanka, ćwiczenia na orbitreku). ćwiczenia aerobowe warto połączyć z ćwiczeniami siłowymi - da to lepszy i trwalszy efekt. http://zdrowe-odzywianie-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak najlepiej to brzuszki i inne ćwiczenia wzmacniające całe nasze ciało. Ja chodzę na fitness , jem lekkie rzeczy i dodje sobie rano - wieczorem zieloną kawę max. Waga spada energia jest zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkamm
Hejka u mnie waga spada mało ,robie brzuszki ale bez efektów. Zainteresuję sie tą zieloną kawą max tak ją polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Total Muscle Training. Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionka555
Polecam na fitnessie np. płaski brzuch - mega ćwiczenia , ja czasami wymiękam. Po treningu czuć ,ze te mięsnie pracowały a na drugi dzień to zakwasiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
Dieta i ćwiczenia na mięśnie brzucha plus obciążniki na nogi , bieganko też wskazane potem basen .Ja ostatnio zaczyna dzień od zielonej kawy max. Energia murowana przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodazielona
Oj ta energia by sie przydała . Byłam na stronce tej zielonej kawy max, rzeczywiście ma dobry skład, i dużą zawartość ekstraktu z zielonej kawy. Będę próbować Bo bez energii to nic nie zdziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peulofonseka
Ja polecam intensywny trening personalny na siłowni, na bank pomaga nie ma jak oko fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczesskaaa
Na siłowni można poćwiczyć lub wybrać grupowe zajęcia u mnie jest to płaski brzuch.Bardzo dobre ćwiczenia - chodzę regularnie i widać efekty, stosuje jeszcze dodatkowo zieloną kawę max- energia jest a tłuszcze spalone , fałdek nie widać. Zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbii
Ćwiczenia wszystkie będą dobre tylko trzeba chcieć .. Brać się do roboty nie lenić . Jak już zaczniemy działać to nabierzemy zapału. Ruch to zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynkaok
Ja chodzę na fitness i na siłownie tak 3 razy w tygodniu. Mam energie a motywuje się tym , że tu zaraz wiosna i trzeba zrzucić tak co , nie co. Do mojej diety dodaje na co dzień zieloną kawę max- i efekty są widoczne a waga spada. Zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarabb
Jak dla mnie to brzuszki i to regularnie można dociążać nogi i robić dodatkowo nożyce poziome i pionowe. Koniec ze słodyczami , ciastami i takie tam, wiadoma sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank brzuszki plus dieta zero podjadania można wspomagać sie suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkamak
chodzę na fitness i to pomaga - fałdy z brzucha lecą no i nie podjadam ostatni posiłek tak o 18. Oczywiście regularnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynkazielona
Płaski brzuch czyli różnorodne ćwiczenia na mięśnie brzucha, plus siłownia ,ja jeszcze wspomagam się zieloną kawą max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam fitness , bieganie i brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuszki regularnie odstawiamy slodycze a ostatni posilek max 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Z tego co wiem by schudnąć z brzucha trzeba bardzo pilnować diety... i ćwiczyć. Znalazłam niedawno ćwiczenia na brzuch na http://jatomifitness.pl/blog/ i powoli wprowadzam je do swojego codziennego treningu. Też chciałabym mieć latem ładny brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakala
Trzeba ćwiczyć brzuszki inaczej nie da rady . Dieta nasza oczywiście też jest ważna , ja również jak moja poprzedniczka dodaje do diety zieloną kawę max , dobry naturalny produkt i świetnie spala tkankę tłuszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatta25
Ja od nie dawna zaczęłam interesować się suplementami wybrałam jeden i jestem zadowolona, oczywiście ćwiczę regularnie i widzę poprawę czyli mało tkanki tłuszczowej, waga idzie w dół -zielona kawa max. Jak dla mnie , ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą jest regularny trening -dziewczyny trzeba brać się do pracy , wiosna idzie. Słodycze zostawiamy na potem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykaska
z samego brzucha nie schudniesz, na brzuchu możesz jedynie mięśnie rzeźbić :-) dieta i regularne ćwiczenia z pewnością pomogą zaglądaj na strony i blogi z ćwiczeniami jak tu-> http://zdrowiedietasport.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×