Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozzaa

Jakie ćwiczenia po kuracji odchudzającej?

Polecane posty

Schudłam 11 kg w 3 miesiące, przyznam się że przede wszystkim na preparacie figurena i lekka dieta. Podczas odchudzania nie ćwiczyłam specjalnie dużo ale teraz jak chce wycofać figurene to planuję włączyć jakiś trening bo boję się że wrócę do starej wagi. Jakie ćwiczenia sugerujecie, może ktoś byłby taki dobry i pomógłby mi ułożyć jakiś plan treningowy. Dodam że mam 33 lata więc nie chciałabym wykonywać ćwiczeń jak nastolatka bo jednak już swoje lata mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłownia na maszynach Cardio z 3 razy w tyg wiadomo ploteczki z koleżankami i takie takie do tego zwiększ na początek kcal o 100 i sprawdz co się dzieje jak dalej chudniesz to zwiększ jeszcze wtedy utrzymasz wagę ale spokojnie z tymi Kcal bo cie zaleje i będzie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaanda
Dobrze napisane musisz się dowiedzieć jakie jest twoje zapotrzebowanie kaloryczne wtedy nie dopadnie cię efekt jojo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaanda
Dobrze napisane musisz się dowiedzieć jakie jest twoje zapotrzebowanie kaloryczne wtedy nie dopadnie cię efekt jojo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie masz pełno kalkulatorów które wylicza Twoje zapotrzebowanie , jednak najlepiej jest się wybrać do dietetyka albo trenera personalnego i on dokładnie sprawdzi ile kalorii powinnaś dziennie spożywać a również zaproponuje jakąś dietkę po kuracyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Ci polecam ćwiczenia cardio - pełno znajdziesz ćwiczeń na youtubie. 11 kg w 3 miesiące - ładny wynik, bezpieczny. W jaki stopniu to zasługa tego suplementu twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że w dużym stopniu, moje wcześniejsze zmagania z odchudzaniem zwykle kończyły się fiaskiem, dopiero po włączeniu figureny utrzymałam lekka dietę i faktycznie chudłam, więc coś w tym jest. Myślicie czy bieganie co dwa dni przez 1 godzinę wystarczy? Moja koleżanka mnie usilnie namawia na to żebym z nią biegała, formy nie mam i się tego boję ale jeżeli to ma mi pomóc to chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam właśnie o tym suplemencie chyba się zdecyduję. Nie jestem specjalistka fitnessu ale jak wszyscy biegają to znaczy że to dobry trening. Pobiegaj może z koleżanką tydzień i zobaczysz czy wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto 33 lata to nic ... Ja mam 40 i robię 5-6 razy w tygodniu cardio przeplatane silowymi ćwiczeniami. Schudlam z 66 kg na 53 i wyzezbilam ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie wiek 33 lata to jeszcze całe życie przed tobą :) ludzie którzy mają 70 lat biegają w maratonach. Nie rozśmieszaj nas swoim nastawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam figurena przy diecie i nie jemy po godz 18stej a efekty są murowane 2 miesiące i schudłam 15kg. Jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zdecydowanie figurena , slimcea NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figurena zapewniam że działa. Rok temu odchudzałam się bez wspomagaczy. Biegałam 14 km codziennie ograniczyłam sobie jedzenie i oczywiście po 18-tej nie jadłam. Jaki efekt? Po dwóch miesiącach wygładziły mi się boczki z 63 kg spadło do 60. Tu zaczeła się walka bo moim celem było 55 kg.Biegałam dalej 6 miesięcy a największy mój spadek do 58 i nic więcej. Co prawda wyglądałam już nawet dobrze ale to nie było jeszcze to ale niestety dalej szło mozolnie..Za to potem odchudzałam się z figurena i wystarczyło 2,5 miesiąca żeby pozbyć się 10 kg. Oczywiście było bieganie a o ograniczenie jedzenia zadbała figurena. Waga pokazała nawet 54kg. A zaczynałam mając 64. Jeśli chcecie stosować figurena to przy odrobinie aktywności naprawdę ona działa i sprawia, że spalamy więcej kalori. Po zakończonym odchudzaniu biorąc ją nie wraca nam waga nie ma efektu JoJo. Nie mam pojęcia czy odchudzić można się biorąc tylko figurena i nie robić nic poza tym. W każdym razie powodzenia dla wszystkich i sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figurena zapewniam że działa. Rok temu odchudzałam się bez wspomagaczy. Biegałam 14 km codziennie ograniczyłam sobie jedzenie i oczywiście po 18-tej nie jadłam. Jaki efekt? Po dwóch miesiącach wygładziły mi się boczki z 63 kg spadło do 60. Tu zaczeła się walka bo moim celem było 55 kg.Biegałam dalej 6 miesięcy a największy mój spadek do 58 i nic więcej. Co prawda wyglądałam już nawet dobrze ale to nie było jeszcze to ale niestety dalej szło mozolnie..Za to potem odchudzałam się z figurena i wystarczyło 2,5 miesiąca żeby pozbyć się 10 kg. Oczywiście było bieganie a o ograniczenie jedzenia zadbała figurena. Waga pokazała nawet 54kg. A zaczynałam mając 64. Jeśli chcecie stosować figurena to przy odrobinie aktywności naprawdę ona działa i sprawia, że spalamy więcej kalori. Po zakończonym odchudzaniu biorąc ją nie wraca nam waga nie ma efektu JoJo. Nie mam pojęcia czy odchudzić można się biorąc tylko figurena i nie robić nic poza tym. W każdym razie powodzenia dla wszystkich i sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flarka3
Ja najpierw tak ja Ty odchudzałam się. Udało mi się schudnąć aż 7 kilogramów dzięki odrzuceniu słodyczy, regularnym posiłkom i odchudzającym napojom herbalife(http://www.sklepdiety.pl/). Później kupiłam sobie rowerek stacjonarny i matę. codziennie jeżdzę około godziny na rowerku i jakieś 15-20 minut ćwiczę pilates. Cwiczenia głownie robię rano, a rowerek wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita_a
Myślę, że na początek to powinnaś spróbować poćwiczyć z trenerem. Zapisz się do jakiegoś klubu fitness, gdzie mają profesjonalną kadrę i wtedy będziesz miała instruktaż do ćwiczeń. Nie wiem, skąd jesteś, ja chodzę np. do klubu Trener Indywidualny na Ursynowie, mam tam swoją trenerkę, która układa mi plan ćwiczeń i w ten sposób teraz chudnę i kształtuję mięśnie. Już widzę, że zaczyna być widać mi mięśnie brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam właśnie figurena na allegro i juz nie mogę się doczekać rozpoczęcia kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak one działają na innych, ale mnie udało się stracić 7 kg w 10 tygodni. Kurację skończyłam 2 tygodnie temu. O dziwo nawet przez święta wielkanocne nie przytyłam Nie wiem na jakiej zasadzie figurena działa, ale efekty rzeczywiście przynosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam na stronie figurena.pl obniżkę cen - może kogoś to zainteresuje ja już zamówiłam zestaw na 3 miesiące i zaczynam walkę o piękna figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki poleciła mi znajoma, która schudła 16 kg w 3 miesiące. Jestem niska, mam 161 cm wzrostu, a moja waga to 76 kg (nie spadły po ciąży). Biorę od dwóch dni, nie wiem czy to efekt tabletek, ale mam więcej energii i nie chce mi się tak jeść. Słyszałam dużo pozytywnych opinii o Figurenie, natrafiłam też na promocję, w sumie to mnie ona zachęciła ostatecznie do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam figurena jest ok. pierwszy naturalny środek który działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu, jestem na tabletkach figurena . Mimo że stosuje je nie całe 2 tygodnie odczuwam już hamowanie łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczytałam się pozytywnych opinii o Figurenie i też postanowiłam spróbować. Nie bardzo wierzyłam w takie efekty, jednak okazuje sie, że działa super. W 40 dni zgubiłam 7,5 kg tłuszczu. Waga się ustabilizowała a ja jestem szczęśliwa. Figurena działa, odchudza i uczy zdrowego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat używam Figurena, 2 tygodnie, 2kg mniej, więc jest super, mniej jem bo zmniejsza łaknienie, usuwa nadmiar wody z organizmu, więc nie czuję się nienaturalnie opuchnięta. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu byłam na diecie Dukana i schudłam 17 kg . Ważyłam 55 kg …. Teraz przytyłam 20kg i mam ogromny problem aby pozbyć się tej wagi,mimo treningów 3 razy w tyg z Trenerem personalnym na siłowni. Zamówiłam tabletki Figurena, przyjmuje od 3 tyg i już widzę fajne efekty. Jestem zdeterminowana i bardzo chce wrócić do rozmiaru 34-36. Myślę że z tym preparatem mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenata
Kupiłam sobie te tabletki na allegro. Zaczne stosować od 1 lipca zeby caly miesac ladnie wybrac. stosuje sie 2 razy dziennie po posiłku. Specjalnie zeby sprawdzic dzialanie tych tabletek odstawie na ten miesac wszystkie kremy wyszczuplajace, hula hop i inne cwiczenia. i zobaczymy jaki bedzie efekt a mial ktos jakies skutki uboczne czy cos po zazywaniu tych tabletek? jakis bol brzucha czy cos w tym stylu? bede informowac o ich dzialaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezii
Zawsze to spalaczy podchodziłam z dużą rezerwą aż w końcu sama dałam się namówić. Nie liczyłam na szybkie odchudzanie bez wysiłku, ale miło się rozczarowałam. Figurena to suplement, który pozwolił mi stać się lżejszą. Ograniczyłam tylko wielkość porcji, a ponieważ Figurena hamuje apetyt z głodem nie miałam problemu. Zamówiłam jeszcze 2 opakowania, bo chcę jeszcze odrobinę schudnąć. Sądząc po doświadczeniach wiem, że mi się to uda. Figurene polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ćwiczę na macie, to teraz jest w modzie no i fajnie można na świeżym powietrzu tez poćwiczyć jak jest ładna pogoda, przykładowe ćwiczenia znajdziesz bez problemu w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od siedzenia przed kompem nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×