Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca -

jakie spalacze tkanki tluszczowej najlepsze dla kobiety bardzo prosze o opinie

Polecane posty

Gość pytajaca -

hejka chcialabym sie dowiedziec opini o spalaczach tkanki tluszczowej jakie efekty po stosowaniu ile kg mniej co fajnego mozecie mi polecic ? mam24lata jestem na diecie nie jem slodyczy pije duzo wody niegazowanej i cwicze codziennie na rowerku magnetycznym po 60minut plus cwiczenia na brzuch jestem 13miesiecy po urodzeniu coreczki niewiem czy ma to jakies znaczenie ale w zwiazku z ciaza mam wlasnie do zrzucenia sporo kg bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi pozdrowienia dla wszystkich zainteresowanych moim topikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
brdzo prosze zeby ktos sie zaciekawil moim topikiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypicie kawy przed cwiczeniami
ale nie 5 minut przed tylko jakies 20 minut przed (bez cukru i mleka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi78
Hej,ja tez zamierzam nabyc jakis w miare naturalny fat burner,duzo o tym czytalam i wydaje mi sie,ze najlepszy bedzie Olimpu plus zielona herbata,takze z Olimpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
nareszcie sie ktos zaciekawil :-) a z ta kawa przed to naprawde dziala u mnie problem taki ze cwicze wieczorkiem bo mam male dziecko no i moglabym miec potem problem zasnac :-( a tez duzo czytalam i niewiem na ktory mozna by bylo sie zedycowac moze ktos ma juz sparwdzone jakies specyfiki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
ponawiam temat ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia 1986
nikt nic niewie na ten temat ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
kurcze no zapowiada sie wporzadku tylko ja mam niedoczynnosc tarczyc niewiem czy moglabym to stosowac pisze zeby poradzic sie lekarza tylko czy moja endokrynolog bedzie znala sie na takich specyfikach no i nastepny problem bo cwicze wieczorkiem zawse bo mam male dziecko a tam pisze 20minut przed treningiem i nie pozniej niz 4 godziny przed snem bo moze powodowac bezsennosc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytajaca ja wczoraj wzielam pierwszy raz przed treningiem o 20tej Zasnelam normalnie o swojej zwyklej porze-u mnie to znaczy o 2giej nad ranem:P kolezanka tez brala pozno,przeciez wiadomo,ze wiekszosc osob cwiczy wieczorem i nie skarzyla sie na bezsennosc:) co do tarczycy to moze zapytaj doradcow na tej stronie bodypak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wzielam rano i przed treningiem o 21wszej:P ale powera mialam jak nigdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
Brzydula30 hejka ja tam wszoraj napisalam im wiadomosc i niedostalam od[powiedzi a niewiem gdzie tam mam wlaczyc na porady online a ile ta twoja kolezanka schudla na tym i w jakim czasie i jaki wysilek robila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajaca🖐️ ona schudla 4 kg w miesiac:) Codziennie przychodzi na godzine aerobow:) Mysle,ze odpisza Tobie:) Ja jestem zadowolona z obslugi w ich sklepie internetowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
pytajaca i jak?Zdecydowalas sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnitynka
Ja właśnie mam ten specyfik. Stosuję od tygodnia. Póki co jem jedną tabletkę na czczo. Od poniedziałku zacznę zwiększać dawkę czyli druga po południu. Moje spostrzeżenia co do tego specyfiku:) 1. daje powera, 2. zmniejszyło mi się zapotrzebowanie na sen, 4h snu to max i wstaje wypoczęta, 3. mam zgagę, 4. ograniczyłam kawę, już nie piję rano, max. dwa kubki w tygodniu, 5. pobudza pragnienie, piję jak smok, 6. zmniejszył mi się apetyt, 7. zwiększyła mi się ciepłota ciała i więcej się pocę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
karnitynka mam te same objawy:) z ta zgaga to prawda a ja sie nie domyslilam po czym ale kaw nadal 6 pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy odpowiednia dieta i cwiczenia. Nie faszeruj sie pigulami. Znalam goscia, co mial zawal serca po tym jak poszedl na drastyczna diete z pigulami. Pozyl troche i umarl majac tylko 36 lat. Podobno karmienie piersia spala kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnitynka
Ile już stosujesz? A co do kawy... samo jakoś mnie odrzuciło. Nie mam ochoty. Ile tabletek jesz dziennie? Od poniedziałku mam zamiar brać kolejną przed treningiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnitynka
Zależy czym się faszerował. Mój znajomy brał 5 rożnych specyfików, ale porzucił to. Organizm zaczął się buntować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
Izzy mi jakos dieta nie pomaga wiec musze sie wspomoc:) karnitynka wczesniej bralam l karnityne a dyma burn dopiero kilka dni:) biore go codziennie rano na czczo i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnitynka
To jest mój pierwszy specyfik. Wcześniej nic nie brałam. Kiedyś ładnie schudłam ograniczając jedzenie i dużo ćwicząc. Było ok póki nie poszłam do pracy biurowej. Stres i szybko nadrobiłam. Było setki diet mniej lub bardziej skutecznych i teraz nie potrafię inaczej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
a ja na poczatku duzo i szybko schudlam wagowo:) teraz w cm owczem ale waga raczej ta sama wiec pomyslalam,zeby cos dodac do treningu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnitynka
Zmieniłaś jakoś dietę? Mnie przeszła ochota na słodkie rzeczy. Ogólnie teraz jem bardzo regularnie. 4-5 posiłków o stałych porach, więcej białka, mniej węglowodanów. No i co drugi dzień godzinka orbitreka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
Oj z dieta gorzej.Ja po prostu kocham slodycze No i pozne jedzenie mnie rujnuje Fastfoody:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
witam kobietki fajnie ze temat sie rozkrecil ja pisalam z gostkiem z tego sklepu w chrzanowie nawet mam kolege ktory mi tam moze podejsc i kupic wiec nie bede musiala zamawiac ale niewazne :-) przejdzmy do tematu z preparatem wiec mam ta nieszczesna niedoczynnosc i tutaj musialam bym przy dyma... zmniejszyc dawke leku ktory zarzywam a ze tak latwo niebylo zeby dobra dawke mi przepisac bo jak za mala to bylam ospala nic mi sie niechcialo a jak za duza to nerwa takiego mialam ze moj facet ledwo co ze mna wytrzymywal a ze teraz jest ok to wole juz niemieszac wiec pytalam tego pana jaki inny preparat mogl by mi polecic na utrate tluszczyku i kg i polecil mi Xenadrine RFA-1 kosztuje 99zl na promocji tyle 120tabletek mysle ze sie skusze ale narazie jestem na zelixe i jesli niedostane nastepnej recepty bo jest jakas afera o wycofaniu to sprobuje tego preparatu Xenadrine RFA-1 oczywiscie staram sie jesc 3posilki nie jem kolacji slodyczy i pije kolo3 nawet czasem 4 litrow wody cwicze codziennie godzinke na roweku stacjonarnym i robie kolo 300brzuszkow pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze nie dostane zaraz odpowiedzi ze jestem glupia durna i nienormalna ze zarzywam zelixe zdaje sobie sprawe z skutkow ubocznych ale jak jest ze mna wszystko wporzadku i jestem pod kontrola lekarza to jest ok a z reszta kazdy ma swoj rozum i za siebie odpowiada buzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
Masz racje pytajaca-jestes dorosla i to Twoja sprawa:) A ile wazysz i ile chcesz zrzucic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
jak zaczelam zarzywac zelixe to wazylam 90.4kg a teraz jest 83.4kg dolkadnie 7kg mi zeszlo po miesiacy stosowania jutro jest dzien mojego wazenia wiec moze lekko ponad 7kg zgubilam a moj cel to 60kg maxymalnie 65kg mam nadzieje ze mi sie to uda moj wzrost 170cm i mam 24lata brzydula ciesze sie ze podzielilas moje zdanie :-) mysle ze dobrym rozwiazaniem bylo by sprobowac ten preparat o ktorym wczesniej wspominalam wiec napewno go wyprubuje zobaczymy czy dostane nastepna recepte na zelixe jesli nie to kupie ten preparat cwiczac i ograniczajac jedzonko i slodycze mysle ze uda mi sie pozbyc nadmiernych kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×