Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jojoan

Jakie tabletki na odchudzanie polecacie (gdy same ćwiczenia nie działają)?

Polecane posty

Mam taki problem, że mimo codziennych ćwiczeń (6 dni w tygodniu ćwiczenia, 1 dzień odpoczynku) i tak nie mogę zgubić kilogramów, a zmian w centymetrach też nie widzę. Biegam około 50-60min dziennie plus ćwiczenia z Mel B i boczki z Tiffany. Mam ograniczone spożywanie cukrów i węglowodanów. Nie chcę stosować jakiejś głodówki. Może znacie jakieś dobre tabletki na odchudzanie? Co myślicie o termogenikach? PS. Nie musicie mi mówić że efektów nie zobaczy się od razu. Jestem po kilku miesiącach ciągłych ćwiczeń i efektów brak. Miałam nawet kontakt z trenerem czy ćwiczenia wykonuję odpowiednio i tak, wykonuje odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząć porządnie ćwiczyć siłowo, aeroby zamienić na interwały i treningi metaboliczne. Aeroby działają tylko na początku, organizm bardzo łatwo się do nich adaptuje. Dietę wzbogacić w białko i spore ilości zdrowych tłuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimcea. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastosowałam Foreverslim ijestem jak najbardziej zadowolona, Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi, gdzie wcześniej nie udawało mi się to przez prawie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!! WON k********y reklamowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jojoan recepta na sukces jest dość prosta - odpowiednio dobrane ćwiczenia + odpowiednia dieta oparta na odpowiednio skomponowanych, naturalnych posiłkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinusia393
Ja polecam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl stosowałam go przez 4 miesiące zgubiłam 32kg;) ale to jeszcze nie ten wynik;) pozostało mi jeszcze 16kg;) ale nie poddaje się i walczę ze swoją nadwagą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiasamosiia
ja brałam iqgreen z zielona kawa i jestem bardzo zadowolona bo w trzy miesiace spadlo mi z wagi 13 kg :):):) nie lada osiagniecie ale pamietajcie zeby ruszyc tylki, bez tego nic sie nie zrobi samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ja polecam ssanie pały... she

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!! won spamerskie ścierrry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, tabletki Foreverslim działają, odchudzam się wraz z moją koleżanką. Straciłam już 3 kg, a dopiero minęły 2 tygodnie. Gdyby przez całą kurację wyniki były podobne, to mogłabym stracić znacznie więcej - sama jestem ciekawa jak to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat zastosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu.14 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Mariola671
Przeglądałam wiele for o odchudzaniu i nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo podobne są komentarze a nawet identyczne o foreverslim;) jak piszesz reklamę to postaraj się nie wrzucać jej wszędzie o takiej samej treści;) Przyjmowałam Foreverslim i nie jestem zadowolona niestety;/ brzuch mnie bolał i niestety musiałam przerwać kurację. Chociaż mam sporo nadwagę, chodziłam do dietetyka Naturhause ale niestety i ich suplementy na mój żołądek nie były odpowiednie na początku było wszystko ok ale po 2 miesiącach miałam silne bóle brzucha;/ dlatego postanowiłam,że poszukam alternatywy i znalazłam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl szczerze wam powiem,że byłam sceptycznie nastawiona bo już kila razy się przejechałam ale miło się zaskoczyłam ;) po nich nie miałam bóli mimo iż stosuję już go 4 miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nieładnie tak beszczelnie kłamać.Dietetyk zły Foreverslim zły tylko niezawodne mango jest cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Norek
Ja akurat stosowałam Foreverslim i u mnie spisały się znakomicie, w 3 miesiące udało mi się pozbyć 14 kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimcea. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Foreverslim.Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne dzieczyny. Trujcie sie tabletkami, macie rację. Dieta MŻ i ruch i pozbędziecie się problemu. Nie zabijaj sama siebie trucizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każde tabletki to trucizna i nie każde szkodzą zdrowiu.Foreverslim to suplement diety który ma wspomagać odchudzanie. Zresztą w jego skład wchodzą tylko naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam na odchudzanie Piperine Burner. Dla kobiet, które chcą szybko schudnąć. Mi się udało zrzucić 12kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się - chudną ci, którzy zmieniają styl życia. Fakt, że foreverslim pomaga jest niepodważalny, ale on waszego życia za was nie zmieni. Potrzebna rozsądna dieta, mądre podejście do codzienności. Wtedy foreverslim faktycznie zmieni wam życie, dzięki waszej pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim pomaga - sama jestem żywym przykładem, o ile na poważnie do tego podejdziesz. Tabletki same za ciebie wszystkiego nie zrzucą, musisz zmienić styl życia, wtedy rezultaty się też pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to,że zastosowałam Forverslim okaząło sie idelanym wyjściem, w końcu dzięki jakiemuś wspomaganiu udało mi się poznbyc nadwagi.Skutecznym sposobem okazało się zablokowanie chęci na słodycze, a w tej roli idealnie spisały się te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew mnie zalewa jak czytam takie nachalne reklamy. Żadna chemia za Was nie schudnie. A to ForeverSlim to już wogóle droga ściema. Guarana to nic innego jak kofeina. Strzelcie sobie kawę i będzie taki sam efekt. 12 Kg w ile?? Matko Boska co za bzdury i kłamstwa...
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×