Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość nikolkniklolalalla

Stosuję dietę i ćwiczę regularnie jakie możecie polecić do tego tabletki? cla pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Na jednych taki tabletki zadziałają, a na innych niestety nie. Wszystko zależy od organizmu i jego reakcji na podanie tego typu środków. Niemniej jednak tabletki są tylko wspomagaczem procesu odchudzania. Ja na przykład stosowałam takie, które w swym składzie zawierały wyciąg z afrykańskiego mango. Dzięki nim znacznie mniej zjadałam, i tym samym po kilku tygodniach zauważyłam znacznie zmniejszenie swej masy ciała. Efektem stosowania tych tabletek był spadek wagi o około sześć kilogramów. Jak chcesz dowiedzieć się o tych tabletkach i o ich działaniu, to zajrzyj na stronkę http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/02/07/african-mango-w-walce-ze-zbednymi-kilogramami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbrzuszacz
Nie chcę robić reklamy, ale z Olimpu jakiś spalacz tłuszczu mógłby pomóc. Można kupić w aptece. Poczytaj najpierw opinie na necie, żeby się nie "przejechać". Olimp ma różne tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaja
chyba wszędzie już tu reklamują ten slimitin aqua, z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha22
Zgadza się, jest świetny spalacz z Olimpu- Therm Line. Ma dobry skład i jest na prawdę skuteczny. Wystarczy brać nawet krótki czas żeby zobaczyć rezultaty- ja zgubiłam po 1 tygodniu 3kg. zajrzyj na wizaż tam jest o nim dużo: http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie ufam takim tabletkom, zwyczajnie się boję, że mogę sobie wyrządzić krzywdę. Wolę naturalne produkty, które pomagają w przemianie materii, jak owoce i warzywa zawierające błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Tośmy sobie poreklamowali... o ho ho... Za dużo już słyszałam o omdlenia, zasłabnięciach i innych jazdach po wszelkiego rodzaju superpigułkach. Normalna dieta, owsianka, dużo błonnika, żeby łatwiej zrzucać i nie trzeba się faszerować żadnymi pigułami. To wyjście dla leniwych, którzy myślą, że pigułka załatwi za nich wszystko. Kiedyś ich nie było i ludzie sobie radzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groshki_pl
Ja na odchudzanie polecam Formoline. Trochę tych środków przetestowałam i te okazaly sie najsluteczniejsze. A to z powodu tego, ze nie trzeba ich brac non stop, tylko przed glowymi posilkami, które zawieraja tluszcz. Wtedy ten tluszcz jest adsorbowany przez tabletke i nie odklada sie w organizmie. Tak to w skrocie dziala. Dla mnie to swietne rozwiazanie, pozbawione skutkow ubocznych, wad i efektu jojo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salsita zgadzam się z Tobą, poza tym całe życie tabletek się łykać nie będzie. Chociaż co do owsa trochę mi się przejadł i my slę o czymś zastępczym. Jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
Polecam błonnik w tabletkach. Który wspomaga przemianę materii, pomaga w trawieniu. Ja stosuje błonnik ze względu na...zaparcia;/ bardzo pomaga, przy czym nie czuje głodu. Każda tabletkę popijam dużą ilością wody i nie podjadam miedzy posiłkami, szczególnie wieczorem. W dodatku jest niedrogi. 100 tabletek błonnika z ananasem kosztuje zaledwie 16zł. na opakowaniu napisane jest żeby brać 6 do 10 na dzień. Po 2-3 przed każdym głównym posiłkiem, ale ja biorę po jednej przed jedzeniem i tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeebiko
a próbowałyście suplementu diety http://slimette.com.pl/ - ja zażywam i nawet działa w połączeniu z racjonalnym odżywianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta musik
Jedyne, które u mnie faktycznie dały efekt to foreverslim - tutaj faktycznie traciłam na wadze, bez głodówki, ale dieta była cały czas rozsądna. Wyeliminowałam masę kiepskiego jedzenia z diety, dodałam aktywność i w ten sposób waga dalej leciała i teraz trzyma się na takim poziomie, jakiego oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieelonomi36
Ziola, tybet na 100%zawieraja narkotyk wiem to ale nie bede w szczegoly; pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywałam Acai 900 i dosc szybko mozna stracic kg , oczywiscie z odpowiednia dieta , bez diety same tabletki nic nie pomoga. Polecamwww.dla-kobiet.jimdo.com . Dobierą wam za darmo odpowiednia diete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acai stosowałam, efekt średni. teraz lece na slimcea i mam dużo lepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oportunistka123
Ja też biore slimcea, nie brałam nic wcześniej, więc nie mam porównania, ale efekty nieziemskie;) Polecam szczególnie tym lubiącym podjadać, bo przy tym się kontroluje dużo bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym treningiem to prawda, ja zawsze przed wyjściem biorę TL forte to mam więcej energii do ćwiczeń i waga spada w dół nawet nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore thermo speed, jestem zadowolona.ostatnio mialam 2 tyg przerwy w tabletkach to nie mialam tyle sily gdy je lykalam.teraz znowu je mam i treningi sa dluzsze i nie czuje tak zmeczenia.ja jestem zadowolona, wiem ze nie sa one zdrowe ale coz przeciez nie bede ich lykac wiecznie.na dzien dzisiejszy -16kg napewno to nie zasluga tabletek a cwiczen i diety tabletki daja mi kopa do treningow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thermo speed biore od ok dwoch miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrozenna
Po zimie zawsze przybywa mi kilka kilogramów, w tym okresie zaczynam brać TL Forte, dla mnie są super, nie wysilam się strasznie i nie głodzę się. Odstawiłam zupełnie cukier. Tak tygodniowo chudnę ok. 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś brałam termline olimplabs. potem jakieś polecone przez pana ze sklepu z suplementami (chyba byłego kulturystę;p). warto poradzić się przed zakupem. niektóre tabletki działają tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy (np. z l-karnityną), są też takie, które spalają tłuszcz nawet w czasie spoczynku. Niestety nie pamiętam jak nazywał się mój ostatni spalacz tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam, że imbir spala tłuszcz, czerwona herbata pu-erch. Nie sprawdziłam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdźcie tą zieloną kawę oryginalną z ameryki. jest dostępna m.in w piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybitna
Hej, Hej dziewczynki :) Miałam postanowienie noworoczne, że koniecznie muszę schudnać, więć koleżanka poleciła mi produkt slimcea, nigdy w sumie nie wierzyłam w takie produkty zawsze myślałam że tylko dzięki treningom schudne. Ale juz byłam trochę w akcie desperacji bo nie zawsze miałam czas trenować no i średnio wyglądało to całe moje odchudzanie. Ale powiedziałam sobie "dobra raz kozie śmierć kupie ten produkt" no i tak właśnie zrobiłam. Dziewczyny POLECAM! oczywiście ternuje ale nie muszę aż tyle dzięki tym tabletką proces jest znacznie szybszy! Nie bójcie się slimcei jest naprawdę oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×