Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamcioczek

Jazda na rowerze pomoże mi wyszczuplić nogi?

Polecane posty

Gość kamcioczek

Szczególnie chodzi mi o uda. Jeżdzilam dziś ponad pól godziny i w udach nie czułam prawie w ogole bólu, ale za to z lydkach tak. Boje się, ze wyrobią mi się mieśnie na łydkach. Jak trzeba jeździź? I co jescze innego na wyszczuplenie? Hula hop by się nadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcioczek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noga
rower odpada! edziesz miala straszne miesnie!!!!! polecam bieganie.Teraz wakacje wybrac sie wBieszczady pochodzic z plecakiem po gorach wysmieniity trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdżę na rowerze codziennie, ale nie 30 minut, a 1,5 godziny :D a efekty są powalające! tłuszcz schodzi jak marzenie i lekko zarysowują się mięśnie. a żeby uniknąć nóg jak kulturystka obowiązkowo się rozciągam. boli jak cholera, ale nogi są szczupłe ;) tak więc uważam, że rower jest lekarstwem na całe zło :D samo rozciąganie też dużo daje, ale z rowerem to już cud miód ;) p.s jeżdżę dość krótko, niecałe dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krruczeek
Zołzowata: a czy zleciało ci coś z ud i łydek? Jakieś cm? Ja jeżdżę 1 h codziennie, do tego ABS, skakanka i inne ćwiczenia. Aha, i jak jeździsz, na dużym, czy małym obciążeniu? Skoro po dwóch tygodniach widzisz już efekty, to świetnie. Ja mam 3 tyg na wyszczuplenie ud i łydek... Chyba bd jeździć po 2 godziny. I obowiązkowo rozciąganie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzowata...przekonałaś mnie:)Tez zaczynam takie maratony:) Ja jeżdżę po 30 min- od jutra zwiększam do 1.5 h i rozciąganie to amma cały czas;) Ile czasu poswięcasz na rozciąganie i jakie ćwiczeniapreferujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę, zapomniałam, że miałam opowiedzieć swoją historię :D ja jeżdżę bardzo szybko i na najwyższym obciążeniu. teraz przez kilka dni nie miałam kiedy jeździć i trochę za dużo jadłam, więc nie wiem ile mi zleciało, ale luz w spodniach był ;) jeżeli chodzi o rozciąganie to ćwiczę tak długo aż rozciągnę mięśnie - czuję, kiedy przestać ;) ciężko wytłumaczyć jak wyglądają moje ćwiczenia, ale są skuteczne ;) na łydki najlepsze jest takie oto ćwiczenie: stajesz w niewielkim rozkroku. ręce kładziesz 1-1,5 przed stopami. nogi są wyprostowane. dociągasz pięty do podłogi. jeśli rozumiesz to za chwilę dorzucę następne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrobię sobie mięśni, spokojna głowa ;) rozciągam porządnie mięśnie i już ;) na najlżejszej to bym chyba ten odcinek, który przejeżdżam, pokonała w 6 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencia
po bieganiu wyrabiają się mięśnie łydek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingga
ja jezdze na rowerku 3 tygodnie, 1 tydzien 12 min , 2 15 , a 3 17... przez ostatnie 2 tyg jezdze przed sniadaniem... , potem ktorko rozciagam, i powiem wam... ze efekty sa... portki wisza... jem prawie ze nornalnie... moze troszke mniej niz zwykle, ale jak jestem glodna to sobie nie zaluje... takze polecam rower !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jeździłam kiedyś non stop na rowerze+rozciaganie to po 5 dniach nogi miałam wyraźnie szczuplejsze. teraz tez czekam aż się zrobi cieplutko i jazda w plener:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejnostin
Zolzowata, mozesz napisac na czym polega to rozciaganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueFruit
Ja jeździłąm długo na rowerze, ponad 2 godziny dziennie w róznym tempie i po różnym podłożu, fakt zniknął mi cellulit, nogi stały sie gładkie, sprężyste ale umięśnione, nie bardzo ale smukłe nie były. Może dlatego, że jeździłam na najcięższym biegu. Trzeba jeździć szybko ale na najlżejszym biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODKA02
ejj,... duzo czytalam tego typu postow i wasZe rozumienia sa rozne.. ja mam dosc duze uda.. ale najbardziej mam problem z lydkami.. od jutra zaczynam jazde na rowerze zamierzam robic.. do 40km dziennie takze wydaje mi sie ze to sproro, poniewz czytalam ze jazda przez godzine do 20km/h spala 600kalori a to juz jest cos prawda? tylko wlasnie.. mi zalezy na tym aby nie powiekszyly mi sie miesnie lydek co robic.. czy wystarczy jazda na lzejszym biegu?? prosze pomozcie bo nie chche odwrotnego efektu jak zapewne zadna z was. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas jazdy na bicyklu warto mieć na sobie spodenki odchudzacze :D Ja zamówiłam sobie (http://mmo.pl/spodenki-odchudzajace-neoprenowe-p-64.html). wcześniej używałam troszkę siostry i efekty naprawdę widać. W dwa tygodnie noszenia ich po 2 godziny dziennie straciłam 2 cm w udach. Wystarczy być w ruchu i mieć je na sobie. Świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby wygladać jak kulturystka, czego wiekszośc tutaj sie boi, trzeba ćwiczyć długie lata na specjalistycznym sprzecie, pod okiem trenera, i miec odpowiednią dietę, plus odzywki i inne takie. Plus oczywiście zapas testosteronu, którego kobiety po prostu maja sladowe ilości. Nie zamienicie się w Pudziana jak troche pomachacie nogami na rowerze czy rękami na basenie:-D Poza tym mięśnie powoduja, że łatwiej spala sie tłuszcz. Do autorki: jak tylko masz mozliwości, czs i ochotę - jeździj a nogami sie nie przejmuj. Rower świetnie działa na zdrowie i kondycję. A że nie bedziesz wyglądac jak wychudzony zwiotczały patyk tylko jak zdrowa zadbana kobieta z jędrnym cialkiem - cóż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzowata nie wyrobi sobie mięśni, bez obawy. Rozciaga się a to jest bardzo ważne. To ćwiczenie na rozciaganie łydek, które podała, jest bardzo dobre i skuteczne, potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaa 17
heJ :) Ja z kolezanką jeżdżę dopiero od 3 dni po 1h :) musze powiedzieć ze po pierwszym razie nie mogłam chodzić ale teraz jest już lepiej :) Mam grube uda i szerokie biodra, jak myślicie po jakim czasie będą widoczne efekty? Tym bardziej że zaraz szkoła i nie wiem czy będziemy mogły regularnie jeżdzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kobieta to inna koncepcja z tym rowerem :D Ja na rowerze jeżdzę dla przyjemności i obojętnie czy jest on stacjonarny, 'powietrzny' czy ten normalny. Sprawia mi to frajdę i już, a że przy okazji mięśnie i sylwetka się modelują to juz tylko pozostaje skakać z radośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rower pomoże
Ja na rowerku śmigam sobie już 3 miesiąc i efekty super:)Nóżki szczuplejsze,łydki się nie rozbudowały-wręcz przeciwnie:)No i są jędrniejsze:) na początku jeździłam 45 min ale już zwiększyłam czas do 60 min.Pokonuję wówczas ok 40 km spalając przy tym ponad 900 kcal z prędkościa tak od 38 do 42km/h i tak codziennie:) Choć na palcach jednej ręki można zliczyć ile razy sobie odpuściłam przez ten czas:)No i brzuszek lepiej wygląda i w końcu mogłam założyć obcisłą bluzeczkę i mniejszy rozmiar spodni:)Także opłacało się w moim przypadku zaczynać przygodę z rowerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna ...
jezdzilam cale lato na rowerze, srednio 3-6 razy /tydz po 1-1,5 godz i mam wrazenie ze zero efektu jesli chodzi o cellulit. Miesnie owszem wzmocnily sie, ale tylko z przodu ud, z tylu nic nie widze- pupa sie nie podniosla, cialo wiotkie. Szlag mnie juz trafia, zima chodzilam na aqua-aerobik, latem rower, kremy, masaze, oklady z guam i NIC! Do tego nie uzywam w domu bialej maki i bialego cukru- czasem tylko miod czy fruktoze... Jak czytam ze ktos schudl 6 kg w mc jazdy na rowerze to nie rozumiem co ze mna sie dzieje. Chociaz ja nie mam z czego chudnac, jednak chcialabym przynajmniej pozbyc sie cellulitu i ujedrnic cialo.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rower pomoże
U mnie jeżeli chodzi o cellulit to jest duuuża poprawa ale jeszcze troszke go mam choć żeby go zobaczyc muszę ścisnać skórę a kiedys był widoczny i to bardzo.U mnie walka z nim jest troszkę trudniejsza gdyż biorę tabletki anty no i jakos nie chce mi się smarowac specjalnymi balsamami przeznaczonymi do zwalczania tego świństwa ale może się w końcu skusze ;)Ale jak widać rower na każdego działa inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, tak dość klasycznie...dotykanie głową jednej i drugiej nogi,stanie w rozkroku i łapanie się rękami za obie kostki, skręty tułowia, mostek ewentualnie. Ćwiczeń rozciągajacych jest mnóstwo:)Warto też przed dłuższą wycieczka porozciągać ręce. A co do pytania zawartego w temacie - jeżdże bardzo dużo, kupiłam sobie nawet na nowy semestr specjalny rower na rowery.com.pl do jazdy po mieście - i z całym przekonaniem stwierdzam, że wyszczupla nogi bardzo, ładnie je kształtuje(zwłaszcza łydki) i to chyba jedyny skuteczny zabójca cellulitu:) Na wiosnę chcę sobie zamówić w rowery.com.pl - jestem bardzo zadowolona z ich porad i obsługi - jakiś porządny rower, którym będę mogła jeździć w trasy nawet kilkusetkilometrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkasiula9
Hej dziewczyny :) ja też jeżdżę na rowerze z moim chłopakiem co 3 dni coś tak i całe wakacje już jeździmy :) i właśnie zaczęłam się martwić o moje nogi aj sie nic nie rozciągam jadę jadę i kończę i tak jeżdżę średnio 60 km łącznie 40 70 km nie wiem zależy kiedy jaki humor i ochota ;p Strasznie polubiłam jeździć a tu o nogi się martwię chociaż jak na razie jestem drobna :) Miłego jeżdżenia. Ja właśnie jeżdżę po Bieszczadach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajawionaa
hej wam : D ja trenuje na rowerze od wczoraj. Czuje troche nad kolanami, ale jestem z tego dumna : d. Jezdzilam wczoraj 30 min , ale stopniowo bede zwiekrzac : D tak , cw rozciagajace sa prze boskie : D polecam je. Aby utrzymac wage, gdy ja zdobedziemy, trzeba robic gimnastyke poranna trwajaca naj miej 30 min :) to dziala, lecz zaniedbalam sie jak studiowalam:/. Wiec gdy mam juz zawod podejmuje sie znow zdrowego odchudzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jazda na rowerze pomoże ci generalnie schudnąć, ale nie wyszczupli nóg czy rąk to tak nie działa. Z resztą mozesz zapytać jak to wygląda specjalistów w sklepie rowerowym http://www.trybik.pl/ Na pewno ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ale trzeba koniecznie trenować sukcesywnie. Ja powiedziałam sobie, że teraz wieczorami juz oboiwiazkowo codziennie po 2 godziny. Kupiłam już lampkę i latarkę czołową i jazda (http://lampyostrzegawcze.pl/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×