Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m1981

Jk schudnąc nie majac nadwagi?

Polecane posty

Gość m1981

Witam. mam 35 lat ,160 wzrostu waze 60kg. Chciałabym schudnąc do 55 kg i starcic pare cm w talii. Zastanawiam sie jak to jest z osobami bez nadwagi. Na portalu Ewy Chodakowskiej jest mnóstwo metamorfoz jednak niestey wszystkie dziewczyny miały sporą lub dość spora nadwaga. ma pytanie a co z dziewczynami , które tej nadwagi nie maja?Czekam na porady, opinie i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czego ty chcesz chudnąć jak nie masz nadwagi? Z mięśni czy z kości? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1981
z boczków i niestety trochę tłuszczu jest. Przecież to ze ktoś nie ma nadwagi nie oznacza ze nie ma tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz trochę tłuszczyku to zacznij ćwiczyć. Tym sposobem spalisz kalorie i ujędrnisz ciało. Najlepszy jest trening cardio połączony z siłowym. Jeśli chodzi o wagę, to rożnie moze byc bo mięśnie waza wiecej nisz sflaczały tlusCz wiec najlepiej przed rozpoczęciem treningu zrobic pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prócz tego ogranicz węgle, a spożywają wiecej posiłków białkowo tłuszczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1981
Dziękuje za porady. Ćwiczyć już zaczęłam, ale najgorzej będzie ograniczyć węgle, bo ja uwielbiam makarony, pierożki no i oczywiście ziemniaczki do obiadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w podobnej sytuacji - nie masz dużo do zrzucenia :) ja zaczęłam codziennie ćwiczyć z youtubem, zdrowo się odżywiać i już po miesiącu widziałam i czułam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×