Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikidd888

Karty sportowe - MultiSport, FitProfit, OK System

Polecane posty

Gość mikidd888

Witam Od razu proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, jeśli ten jest zły :) Mam takie pytanie, czy mieliście/macie styczność z kartami sportowymi MultiSport, FitProfit albo OK system? Jak je oceniacie? Chodzi mi o plusy i minusy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda49
Ja miałam Multisporta, ale prawdę mówiąc oszczędzałam średnio, u mnie karnet na siłkę kosztuje 150 zł. za miesiąc, więc... Wymieniłam na kartę Biznes Benefit, jedzenie i usług typu fryzjer czy SPA i akurat na niej jestem w stanie zaoszczędzić o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo499
Też polecam, jedna z lepszych kart. Fajny zamiennik Lavito, tam się też niby zbiera zniżki, ale tutaj na starcie mam po kilkadziesiąt procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karty sportowe oksystem są świetne, posiadam taką od niedawna i jestem zachwycona. Wcześniej nie mogłam sobie pozwolić na takie zajęcia i treningi jaki zapewniają mi karty https://www.oksystem.pl/faq Dzięki zniżkom i rabatom mogę brać udział w wybranych treningach w określonych obiektach sportowych, o których do tej pory mogłam tylko sobie pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 666
Ja mam z pracy Biznes Benefit i jestem bardzo zadowolona. Miałam wcześniej OK System, ale zmęczona po pracy nie zawsze miałam chęć na sport więc bywały miesiące że nie używałam go często, a ze zniżek z Biznes Benefit korzystam na co dzień od fryzjera przez myjnię samochodową aż po jedzenie na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verkaa_
Miałam MultiSporta ale nie opłacało się to na dłuższą metę. Teraz korzystam z karty Biznes Benefit i z niej korzystam nawet kilka razy w tygodniu bo jak nie jakaś restauracja to fryzjer albo warsztat samochodowy. Zniżki sa aż do 50 % więc naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianana
Karty Biznes Benefit sa najlepsze: zniżki do restauracji, spa, salonów fryzjerskich a nawet okulistów, które sięgają nawet 50% - super! Nie wiem czy wiecie ale te karty nie są imienne więc może je używać każdy komu się pożyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×