Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m u s i c _ b a b y

KATABOLIZM MIęśNI ????????!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość AsiBejbi
mięśnie po ok1,5 mc zaczynają tracić na swojej objetośći, organizm zaczyna czerpać zapasy najpierw z białka a potem z tłuszczu, takze najrozsądniej zaniechać na okres ok 3 mc prace aerobowa/ siłową, przy normalnym odrzywianiu ( z diety wyłącz kuraki, sery białe itp) powinieneś/powinnaś zobaczyć diametralną róznice, jeżeli zależy ci na czasie w dobrym sklepie dla kulturystów znajdziesz suple w tym temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiBejbi
a jakie jest Twoje BMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, mam 162cm/53kg :P a bardziej interesowałoby mnie jak spalić nie zaprzestając sportu bo to u mnie nie możliwe. Na sfd, coś pisali , że gdy ograniczy się kalorie, ale nie wiem jakie produkty dokładnie + ciężki trening= spalenie masy mięśniowej, bo nie uzupełni się jej białkiem po treningu, ale nie wiem dokładnie i próbuję się dowiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiBejbi
cieżki trening- co przez to rozumiesz, jezeli nie ćwiczysz na mase tylko aero dotleniasz mięśnie dodajesz do tego ćwiczenia strecz i ok, wiesz wiele kobiet myli tkanke tłuszczową ( a możebyć bardzo zbita ) z mięśniami, dlatego pytam się o BMI to najlepiej da obraz zawartosci taknki tłuszczowej w twoim organiźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nawet jak to obliczyć, ale ja nie mylę tłuszczu z mięśniami, w ciągu roku szkolnego mam codziennie treningi lekkoatletyczne. Wiesz jak to zrobić? Spalić mięsnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiBejbi
jestem instruktorka fitness i chyba cos wiem, BMI nie obliczysz ot tak, musisz mieć do tego specjalna wage ( na treningach ytakowej nie macie? - lekkoatl;etki są przeciez pod stała opieka lekarza sportowego) a jak długo rozciagasz sie po treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiBejbi
eeeeeh dziewcze to do jakiej Ty szkoły chadzasz :) jedno z lepszych rozciagajacych na dwugłowe , trójgłowe i czworogłowe uda to klękasz, sadzasz pupe pomiędzy pietami i opadasz tułowiem w tył na podłoge, eeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiBejbi
ale ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z biegania na rzecz pływania, za jednym zamachem robisz trening kardio i spalasz kalorie, po tym też trzeba się porozciagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiBejbi
czytaj ze zrozumieniem, w dwa dni nie zbijesz mięsni, a tak poza tym wydaje mi się że na katabolike jestes jeszzce ciut za młoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale katabolizm to szybszy proces, niz 3miesięczna przerwa od sportu, jesli możesz napisz mi wszystko na ten temat , co jeść i co ćwiczyć aby spalić :P będe wdzięczna, ide narazie, dziekuje i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g0re
Hej .. w trakcie treningu spalasz glikogen i dokonujesz mikrouszkodzeń mięśni Około 1-2 h po treningu organizm najmocniej pochłania kalorie celem uzupełnienia glikogenu i naprawy mikrouszkodzeń mięśni Wtedy każdy który chce zbudować masę wsuwa węglowodany i białka w stosunku 4:1 .. np ryż, makaron .. najlepiej z dużym indeksem glikemiczny bo takie produkty wchłaniają się szybciej niż produkty o niskim IG Jeśli byś w tym właśnie okresie 1-2 h po ciężkim treningu, zupełnie wyczerpana i strasznie głodna nic nie zjadła to organizm celem pozyskania energii rozłoży białka z których złożone są Twoje mięśnie. Temu efektowi towarzyszy tzw białkomocz z krwinkami krwi czyli wysikujesz właśnie mięśnie. Nie wiem czy warto tak się katować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mięśnie po ok1,5 mc zaczynają tracić na swojej objetośći, organizm zaczyna czerpać zapasy najpierw z białka a potem z tłuszczu, takze najrozsądniej zaniechać na okres ok 3 mc prace aerobowa/ siłową, przy normalnym odrzywianiu ( z diety wyłącz kuraki, sery białe itp) powinieneś/powinnaś zobaczyć diametralną róznice, jeżeli zależy ci na czasie w dobrym sklepie dla kulturystów znajdziesz suple w tym temacie. usmiech.gif https://sportportal.pl/powstrzymac-katabolizm-miesni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wybieracie się w tatry to polecam Hotel Kopieniec. Czysto, ładnie i z klasą, nowocześnie, a w dodatku można się zrelaksować w SPA. Link do hotelu www.kopieniec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×