Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja1432

Kinezyterapia Katowice

Polecane posty

Gość Maja1432

Hej. Jestem osobą otyłą. Chciałabym coś z tym zrobić ale uważam, że dieta to za mało. Szukałam w internecie ćwiczeń które mogłaby wykonywać bez obaw o kontuzje. Bieganie odpada, za duże przeciążenia stawów. Natrafiłam na temat kinezyterapii. Pytanie: czy ktoś już tego próbował, jak wrażenia, czy poleciłby kogoś kto się zajmuje kinezyterapią w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Polecam zaprzyjaźnionego fizjoterapeutę Krzysztofa Skibińskiego, ma gabinet przy ulicy Lwowskiej w Katowicach. Wiem, że zajmuje się profesjonalnie również kinezjoterapią. Jak chodzi o efekty, to sama nie sprawdzałam, ale podobno wiele osób się dzięki temu już rozruszało i staje się to coraz głośniejszy sposób na walke z nadwagą i przyczynek do zdrowszego zycia :) Link do strony Krzysztofa: http://rehamed.net.pl/kterapia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż dojeżdżał na kinezyterapię aż do Krakowa do CMP bo tam najszybsze terminy mieli dostępne. Ogólnie to był dla niego dobry wstęp na to żeby zacząć się ruszać. Teraz już regularnie chodzi na siłownię, ale początki nie były łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×