Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dafffnia

Klub fitness/siłownia - Poznań i okolice

Polecane posty

Gość dafffnia

Jaki klub, centrum polecilibyście? Chciałabym zacząć ćwiczyć, ale nie chcę zwiedzić każdego miejsca osobiście, tylko po to, aby się przekonać gdzie się zapisać... Interesuje mnie oczywiście dobra atmosfera, dostępność sprzętu oraz podejście instruktorów. Fajnie by było, gdyby w ofercie znajdował się aerobik we wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkka
Ja chodze do Fitness Maestro i bardzo mi sie tam podoba ;) Instruktorzy bardzo fajni, ja zawsze ide na konsultacje wiec w porzadku. Sprzęt mają dobry bo korzystam z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam udać się do Maestro na Dąbrowskiego. Śmigam od miesiąca i podoba mi się do tego stopnia, że jestem zmotywowana do regularnych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka_85
słyszałam że u nich jest też oferta aerobiku wodnego??? na jakiej ulicy??? wiem że na pewno w Plewiskach też mają siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudka1234
poszukaj sobie na fejsie w tej apce fit miejsca figury - tam jest tego MNÓSTWO, a jak czegoś nie ma, to możesz dodać i wygrać bon na ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do fabryki formy, jest swietny sprzet. Oczywiscie przy kinepolis. A dodatkowo chodze na zabiegi wyszczuplajace do salonu beauty premium na os. Tysiaclecia 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasieńka_85 - erobik we wodzie jest na Newtona. Kochane, wszystko macie na ich stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haleczka34
Chciałabym się zapisać na zajęcia z zumby i nie wiem czy je mają w ofercie a słyszałam że to miejsce cieszy się dobrą renomą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam na ich stronie ofertę wyjazdu do Albanii... Niestety za późno. Widziałam też w galerii, że rok temu byli na wyspie Rodos. Dlatego mam nadzieję, że w przyszłym roku znów coś zorganizują i się załapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinkafitness
Zapraszamy do nas, do Studio Fitness Marcelinka mieszczącego się na poznańskim Marcelinie. Jesteśmy klubem tylko dla kobiet, panuje u nas kameralna atmosfera, a jednocześnie prowadzone są profesjonalne i ciekawe treningi. http://marcelinkafitness.pl pozdrawiamy! Studio Fitness Marcelinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacqueline86
Zobacz sobie listę klubów fitness w Poznaniu w wyszukiwarce zajęć i klubów sportowych FitPLanner. Podaję Ci linka do listy https://www.fitplanner.pl/fitness/poznan , gdybyś chciała przejrzeć kluby z siłownią to tu link https://www.fitplanner.pl/silownia/poznan :) Możesz sobie przejrzeć je, bo pod nazwami klubów masz opis jakie zajęcia posiada dany klub oraz grafiki zajęć, a nawet wysortować możesz kluby wg dzielnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leina1
Jak najbardziej polecam to miejsce. Fajna atmosfera, świetni instruktorzy. Mega wycisk na treningach, ale jak dla mnie to super sprawa bo lubię się porządnie zmęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaL
Ja też mieszkam na Naramowicach i chodzę do crossfit naramowice. Bardzo mi się podoba, jest ciężko, ale efekty są zachwycające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izall
Crossfit Naramowice - według mnie najlepszy w całym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrushka
Też zgadzam się z Wami. Byłam już na kilku CrossFitach, ale na Naromowicach najbardziej mi się podoba - jest najlepsza atmosfera, ale zarazem duży wycisk. Naprawdę po każdym treningu jestem naładowana pozytywną energią, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia458
Nie wiedziałam, że aż tyle z Was chodzi do mnie na Crossfit na Naramowice :) Ale w sumie się nie dziwię - jest świetnie, super prowadzący i fajna atmosfera. Ja mimo, że nie mam trochę daleko, to i tak chce mi się jeździć na te treningi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty nikt tam nie chodzi. Oni sami sobie pisza te komentarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArlenaP
Ja tam chodzę i widzę dość sporo ludzi zawsze, więc nie masz racji. Pewnie nie byłeś/aś tam nigdy, a szkoda, bo warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ArlenaP skoro macie tylu klientow, to czemu sami piszecie sobie te bzdetne pochwaly.? ŻENADA! Ładnie tak pisać z różnych nicków pochwały na swój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do Pure Jatomii w Malcie jestem mega zadowolona. Mają tam dożo nowoczesnych sprzętów i dobrych trenerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc ja uczeszczam na pilates tbc i silownie w Remplusie na Katowickiej, maja tam wszystko zeby z czlowieka zrobic sportowca poczawszy od fajnych instruktorow po baze treningowa i zaplecze. Jak dla mnie najlepsza siłownia w Poznaniu http://www.remplus.pl/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egurrola Fitness Club w Galerii Panorama! Rewelacja! Siłownia tylko dla kobiet, zajęcia fitness od rana do wieczora, przedszkole dla dzieci w cenie karnetu (dziecko , z tego co się orientuję, musi mieć coś koło 2ch latek). Co najważniejsze? Trener jest cały czas do mojej dyspozycji! Darmowe pomiary... Kilka miesięcy temu wykupiłam karnet, za pierwszy miesiąc zapłaciłam 1 zł! Jestem młodą osobą, ale bardzo cenię sobie spokój i lubię wiedzieć za co płacę... Byłam klubowiczką na innych siłowniach i nigdzie nie spotkałam się z tym, że trener bezinteresowanie pomagał ! :( Jeżeli szukacie klubu dla Kobiet - koniecznie musicie tam zajrzeć. Pierwsze wejście chyba jest darmowe (przynajmniej tak było jak ja się zapisywałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczyłam i korzystałam już z wielu siłowni, najbardziej podoba mi się Fabryka Formy, trochę mi nie po drodze, Remplus - przyzwoicie, szału nie ma, ale jest ok, najgorzej Fit For free - maszyny zepsute, obsługa beznadziejna, brudno (szkoda kasy na karnet), w Pure - masówka, tłoczno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu chyba nie ma juz porządnych klubów. Wyprzedać karnety i ćwicz jak na taśmie i zepsutym sprzęcie. Mam w chacie rower, orbiteek i ciężary. Bieg w parku. Najbardziej opłaca sie inwestować w ciężary i rowerek. Do tego mata. Kardio to skakania i bieg w miejscu, podskoki. Do tego suplementy i małe porcje. Tatami i Fit olej na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy klub Fit For Free. Brud, syf i śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Remplus. Jest ok. Nie wiem czy Fit jest w systemie Benefit. Yatomi beznadziejna obsługa i podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Fit for free to przede wszystkim sprzet nie dziala jak nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maestro, Fit for Free, Magiel raczej już nie, masówa to Yatomi/Pure (kiepskie opinie przeważały w sieci), Egurrola może być fajnie, bo jeszcze nie osiedli na laurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×