Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zainteresowana_75

Klub Mrs. Sporty - Wrocław, ul.Zwycięska

Polecane posty

Witam Drogie Panie, chciałam zaczerpnąć opinii na temat Klubu sportowego Mrs. Sporty we Wrocławiu... Wczoraj w końcu dotarłam na trening próbny:) który przez ponad 30min prowadziła dla mnie jedna z trenerek poświęcając mi 100% swojej uwagi oraz każdorazowo tłumacząc jak powinnam ćwiczyć na danym urządzeniu. Muszę przyznać, że sama idea treningu obwodowego (tak to się chyba nazywa?) oraz sposób prowadzenia zajęć spodobały mi się. Atmosfera w samym klubie także wydawała się przyjemna. Na koniec otrzymałam informację odn. oferty cenowej deklarując, że w ciągu kilku dni podejmę decyzję... Po przyjściu do domu zajrzałam jednak do internetu na forum i trochę mnie przeraziło sporo negatywnych opinii. Dotyczą one głównie klubu w Warszawie i podpisywanych umów na rok (tu można zapisać się już na 3 m-ce) niemniej pojawiło się u mnie zwątpienie czy czasem nie nazbyt pozytywnie oceniłam ten klub (?) O Klubie we Wrocławiu niestety jednak nic na forach nie znalazłam:( A zatem założyłam ten wątek by zapytać - czy któraś z Pań uczęszcza do Mrs. Sporty we Wrocławiu na Zwycięskiej??? Jestem laikiem, nigdy wcześniej nie uczęszczałam na siłownie ani tego typu zajęcia stąd moje obawy. Będę zatem wdzięczna za wszelkie opinie dotyczące prowadzonych zajęć, przygotowania instruktorów, osiąganych efektów oraz ogólnie czy warto tutaj ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wiem czy Twoje pytanie jest jeszcze aktualne ale ze swojej strony polecam ten klub. Ćwiczenia sa prowadzone bardzo dynamicznie przy energetyzującej muzyce dzięki czemu spala sie mnóstwo kalorii. Mnie w ciągu 3 mc udało mi się zrzucić 6kg i póki co nadal utrzymuję to wagę. Instruktorzy to osoby młode ale jak czegoś nie wiadomo to zawsze tłumacza i korygują nasze sylwetki podczas ćwiczeń. Miłym dodatkiem w klubie jest także oferta dodatkowych warsztatów, czasmi jakiś motywujące wykładów i jest to dla wszystkich Pań bezpłatne. Jedyny minus to jedna toaleta wraz z prysznicem ale jesli masz blisko do domu to nie jest to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc jestem w klubie od poczatku i na razie jest to moj zyciowy rekord. Bo to juz ponad pol roku a normalnie rezygnuje po maksimum dwoch miesiacach. Na szczescie sie nie nudze, bo ciaglecos sie dzieje a to co dla mnie wazne moge sobie do woli pogadac i nie przestaje przy tym cwiczyc. No i udalo im się mnie namówić na taniec brzucha!! Bylo bosko!! Ze swojej strony polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie, bardzo dziękuje za wpisy i pomoc w podjęciu decyzji. Od 22 maja jestem już Klubowiczką Mrs. Sporty. Byłam dopiero (lub aż!) na 5 treningach i jestem przeszczęśliwa!!! Początkowe obawy całkowicie minęły - tu jest naprawdę wspaniale; atmosfera jak w kawiarni z przyjaciółmi, treningi przyjemnie wyczerpujące a i na zumbę z okazji dnia matki udało mi się załapać. Teraz tylko ćwiczyć i czekać na efekty. Pozdrawiam Wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka321
Z koleżankami chodzimy od ponad roku do Wrocławskiego Centrum SPA (to jest ich witryna: http://www.spa.wroc.pl/fitness-club.html). Bardzo dobrze wyposażony klub, fajna atmosfera ludzie też mili i uprzejmi. Istnieje także możliwość ćwiczeń z trenerem (korzystałam z tej opcji kilka razy). Muszę powiedzieć że sam fakt że tam jestem motywuje mnie do aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka34
Dziewczyny,ja również jestem super zadowolona z Mrs. Sporty! Chodzę tam z moją przyjaciółką i udało się nam zrzucić już kilka zbędnych kilogramów:) najważniejsza jest motywacja i regularny trening a wyniki przyjdą same:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krewetka27
jeślito dobre faktycznie dobry klub to wato go dodać na facebooku do aplikacji miejsca fit figury, przydatna rzecz, tworzy się baza takich kobiecych miejscówek i można je oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina29
Faktycznie, Krewetko, dobry pomysł. Ja też jestem bardzo zadowolona z Mrs.Sporty a chodzę tam już 5 miesiąc. Trening obwodowy to jest to! Jak wychodzę z zajęć to czuję jak stres z całego dnia ze mnie schodzi. Do tego zajęcia nie są długie więc mam jeszcze czas coś porobić w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka34
Ja też chodzę do Mrs.Sporty:) super klub,fajna atmosfera,różnorodne ćwiczenia i co najlepsze tylko 30 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja zaczełam chodzić od niedawna. Ogólnie wszystko jest ok, fajne ćwiczenia, instruktorzy zwracają uwage na własciwe wykonywanie ćwiczeń. Odniosłam jednak wrażenie na pierwszym spotkaniu, że jestem w jakiejś sekcie, wszyscy nieprawdopodobnie mili, usmiechnięci itp. Poza tym wkurza nie fakt, że trzeba od razu zdecydowac się na podpisanie umowy na 3 lub 6 miesięcy przy czym przy 3 miesiącach abonament jest drożyszy. Wolałabym nie byc przymuszana do tego ile miesiecy bede chodzić ale może jest w tym jakis cel? Pozdrawiam Nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jaki jest cel?Bardzo jasny żeby złapać ,,jelenia''bez urazy.Ostrzegam! Lepiej przestudiujcie zanim coś podpiszecie a potem nie tak łatwo się od nich uwolnić. Trzeba we właŚciwym czasie składać wypowiedzenie ,bo się odnowi automatycznie i potem trzeba płacić i czy się chodzi czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew P
Abonamenty są już wszędzie stosowane. Jest taka sama sytuacja przy zakupie usług telefonicznych czy telewizyjnych... to dlaczego się pisze że to jest oszustwo... normalna umowa... wszystkie duże sieci fitness posiadają abonamenty czasowe uzależnione od ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia o Mrs.Sporty jest pozytywna. Lepszego klubu nie znalazłam :) Bardzo polecam, bo nie wiele jest takich miejsc jak to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta188
Moja opinia o Mrs. Sporty jest jak najbardziej pozytywna ! Gdy ćwiczę mam świetne samopoczucie, energię, pewność siebie i radość życia. Klub jest mały, przejrzyście rozplanowany i znajdują się w sąsiedztwie mojego domu. W Mrs.Sporty panuje luźna, przyjazna atmosfera. Klienci nie czują się anonimowo, jak to się zdarza w innych klubach fitness. Podczas 30-minutowego treningu każda klientka otrzymuje osobiste wsparcie trenera. Treningi odbywają się w gronie podobnie myślących pań w rodzinnej atmosferze, bez rywalizacji i presji na osiąganie wyników. Dzięki systematycznym treningom można naprawdę wiele osiągnąć. Na minus fakt, że czasem jest bardzo dużo ludzi, przez co panuje niemały ścisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę uwierzyć, gdy czytam negatywne opinie o Mrs. Sporty. Przecież to super klub! Uwielbiam tam chodzić. Atmosfera mi się podoba i aż chce się ćwiczyć. A jak widzę efekty, to radość jest jeszcze większa. Szkoda tylko, że ten klub jest tak daleko od mojego mieszkania. Ale i tak mimo tego moja opinia o Mrs. Sporty jest pozytywna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co, ale muszę powiedzieć, że najważniejsza jest atmosfera. a w klibie Mrs.Sporty jest ona genialna. profesjonalne podejście do klienta sprawia, że aż chce się wrócić na następny trening :) polecam wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ostatnio byłam na treningu w tym klubie. Nie byłam do końca przekonana bo mam trochę daleko, ale koleżanka namawiała mnie tak długo, że w końcu sie wybrałam i nie żałuję. Profesjonalna obsługa, przede wszystkim kompetentni trenerzy. Zawsze pomogą i doradzą. Wyposażenie nowoczesne. Aż chce się wrócić! Także podsumowujac, moja opinia o Mrs. Sporty jest jak najbardziej pozytywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia910
Atmosfera, personel, trenerzy, to wszystko sprawia, że aż chce się trenować :) przez kilka miesięcy w Mrs. Sporty zgubiłam sporo brzuszka i ujędrniłam sylwetkę. Jedyny minus to szybko lecący czas, bo mogłyby trwać i trwać :) moja opinia o Mrs.Sporty jak najbardziej pozytywna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczeks_14
Hej, jestem klubowiczką Mrs. Sporty od prawie roku i w tym momencie moja opinia na temat tego klubu nie mogłaby być inna niż BAAARDZO POZYTYWNA! Najczęściej korzystam w nim z treningów funkcjonalnych i zajęć zumby i jestem niezwykle zadowolona ze swoich postępów w tym kierunku. Myślę, że po części jest to ogromna zasługa świetnych trenerów, którzy naprawdę potrafią zmotywować człowieka do działania, a z drugiej strony stworzyć tak niesamowitą atmosferę podczas treningów. Uważam za ogromne szczęście, że we Wrocławiu działa tak wspaniały klub fitness, i że niespełna rok temu dałam się przekonać znajomym odwiedzić go po raz pierwszy ...dzięki nim regularnie i z wielką przyjemnością uczęszczam na zajęcia po dziś dzień, jestem bardzo zadowolona ze swojej sylwetki i przede wszystkim z tego, że odkąd trenuje w tym fitnessie jeszcze ani razu poważnie nie zachorowałam! Mogę polecić wszystkim odwiedzić klub tak jak ja, a na pewno z własnej woli dołączycie do grona jego zadowolonych klientek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Mimo, że odbyłam dopiero jeden trening, muszę już zaczerpnąć opinii na temat Klubu sportowego Mrs. Sporty we Wrocławiu. Atmosfera w klubie jest fantastyczna, trenerka jeszcze lepsza i po jednym dniu mogę zdecydowanie stwierdzić, że na jednym treningu się u mnie nie skończy :) Podoba mi się także oferta dodatkowych darmowych warsztatów. Jedyny minus to że trzeba od razu zdecydować się na podpisanie umowy na 3 lub 6 miesięcy. Ale poza tym wszystko jest okej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, ja chodzę do tego klubu we Wrocławiu i moja opinia o Mrs.Sporty jest naprawdę bardzo dobra. Super miejsce i super ludzie, zajęcia z zumby w ogóle rewelacja, dużo lepsze rozwiązanie niż zwykła siłka gdzie każdy sam sobie robi ćwiczenia, tutaj o wszystko możemy spytać instruktora no naprawdę super! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja66
Moja opinia o Mrs.Sporty jest jak najbardziej pozytywna. Panuje tam super atmosfera a kontakt z trenerem jest rewelacyjny . Chodzę tam z największą przyjemnością w wolnym czasie. Zdecydowanie POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka2903
A mają tam jakieś zajęcia poza samym treningiem obwodowym? Bo sam trening obwodowy wydaje mi się byc nudny, chociaż może się mylę (nigdy nie byłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czytam, to nie moge oprzec sie wrazeniu, ze autorka postu sama ze soba dyskutuje zachwalajac ten klubik... naciagane te opinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crossfitka1984
Witam! Podbijam temat! Jak sytuacja wygląda dziś? Czy jest dużo ludzi? Dostępność szafek? Jak trenerzy, dietetycy i w ogóle jak to wygląda? Bo zanim poświęcenia czas na trening próbny to chciałabym wiedziec jak to wygląda od strony konsumentek :):) Proszę o szczere, prawdziwe opinię! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie co podpisujecie !!! Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknijcie na daty i godziny tych pozytywnych komentarzy - zieg okoliczności czy tani marketing? Chciałam zajść, zapytać ale nie lubię takich numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×