Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość pytajacaniewiedzaca

po ilu dniach tygodniach widzielscie efekty i w jakiej czxesc ciala najbardziej???i czy stosowaliscie jakas diete???ile stepw robicie???dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
wiem,że było juz kilka topików na ten temat, ale ja też chętnie bym się dzowiedziała czy stepper przynosi efekty? Np na płaski brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez mam stepper skretny i wiem ze bez diety to ciezko o jakiekolwiek efekty trzeba cwiczyc i dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
Oj ANULKa19 chciałabym codziennie, ale bark czas no i mam lenia. Ale ogólnie to fajna sprawa jest. Tylko obawiam się czy się jeszcze więce mi uda nie rozbudują . Co jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CWICZE JUZ OD PRAWIE MIESIACE CODZIENNIE 45minut i nie rozbudowaly mi sie ale tez nie schudlam bo nie trzymam diety:(ale postraam sie a ty chcesz schudnac???ile wazysz i ile masz wzrostu???moze bedziemy sie razem wspierac w stepowaniu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
Chcę schudnąć ważę 64 kg, ale chciałabym trochę zgubić .INo i ten brzuch bo juz nie daję rady z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
a ćwiczysz rano? Podziwiam Cię, że wytrzyujesz aż 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje postanowienie cwiczyc codziennie cwicze roznie jak mam czas rano lub wieczorem jest ciezko ale jak sobie pomylse o wspanialym samopoczuciu po cwiczeniach to odrazu chce mi sie cwiczyc:)a ile masz wzrostu???dlugo amsz juz stepper???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
167cm. około dwóch miesięcy. Muszę się zmobilizować w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
no właśnie dietę . Ale jaką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
a na czym ona polega? Sorry ale ja w dietach za dobra nie jestem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sie zmiescic w 1000kcl dziennie wpisz w google dieta 1000kcl i tam wszystko jest dokladnie wyjasnione fajna dietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
A już ją stosowałaś i jesteś zadowolona?Były efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazylam kiedys 69kilo w porywach do 70 ale zastosowalam ta diete w 2,5miesiaca pozbylam sie 10kilo bez glodowania czasem zdarzalo mi sie zjesc 1200kcl roznie ale schudlam bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
To super! Musze koniecznie o tej diecie poszperać. Będziesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
Ja rano. Ale dziś poćwiczę na stepperku i jutro napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
No i ćwiczyłam wczoraj 20 minut, może być na początek. A jak u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
To świetnie! Tak trzymać .Ja mam dzisiaj lenia. Ach nie mam za grosz silnej woli:-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość step
hej zawzięte!!!:)Cwicze na stepperze od kwietnia efekty-szczuplejsze nogi,mniejszy i zgrabniejszy tyłeczek ok 6cm mniej w pasie i 10kg mniej:D wychwalam to magiczne urządzenie i popieram całym sercem-tylko trzeba byc systematycznym....najlepiej ćwiczyć ok 30 min CO DRUGI DZIEń-to bardzo ważne-wtedy efekty są lepsze gdyż mieśnie mają okazje się zregenerować Jeżeli chodzi o dietę to nie mam określonej-nie jem chleba i ziemniaków słodyczy itp-ograniczyłam makaron-zainwestowałam w herbatkę czerwoną wszelkiego rodzaju i tyle-są efekty wiec do dzieła Od mniej więcej tygodnia do akcji dołączyłam hula hop-śred.90cm-zakupione w sklepie sportowym-świetnie wyrabia mięśnie brzucha i można nauczyc się ładnie pupą kręcić........... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow step super jeszcze bardziej mnie zmotywowalas:)a po jakim czasie zobaczylas pierwsze efekty???ile wazylas przed ???gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
Anulka ja jestem! Wdczoraj ćwiczyłam 30 minut dzisiaj robię przerwę i jutro znowu. Od sierpnia jak pójde na urlop ograniczę jedzenie a zwłaszcza słodycze. Ale jak schodzę wymęczona ze stepperka to świetne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×