Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozikcza

KTO ZACZYNA ZE MNA REGULARNIE CWICZYC modelling cwiczenia

Polecane posty

Gość kozikcza

choidzi mi o te cwiczenia www.modeling.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminowa i widzisz juz jakies efekty dzieki tym cwiczeniom???ile minut cwiczysz dziennie???:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anulki
Anulko a Ty coś ćwiczysz? Bo widzę że od jakiegoś czasu podpytujesz na większości topików ile kto ćwiczy i czy to pomaga. oczywiście to nic złego ale tak tylko się zastanawiam. Polecic mogę Ci callanetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cwicze na stepperku mam nawet tu swoj toopik ale chce zaczac cos innego cwiczyc myslalam nad callanetics ale nie wiem czy dam rade duzo tam powtorzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anulki
wiesz spróbuj z callanectics:) ja przez pierwsze trzy dni też miałam problem z powtarzaniem ćwiczeń potem juz jakoś poleciało a jak po tygodniu zmierzyłam obwody to od razu przestałam mieć opory i tak od 2 miesięcy ćwiczę. Jedno powiem rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka---> ćwicze okolo godzinki czasem 45 min czasem godz i troszke, zalezy od tego ile mam czasu, na pewno wzmocnily mi sie miesnie brzucha, biodra zeszczuplaly,robie tez niektore ćw ze stronki www.wizaz.info :) No i rower co dzien, co na pewno tez wplynelo na zesczuplenie bioder i od rowera nogi sie wzmocnily i ladnie wygladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anulki
callanetics dokładnie z trej dtrony którą podała jasminowa księżniczka ćwiczenia zajmują ok 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anulki
ja tak. No prawie :P Wiadomo jak zdarzy sie jakaś imprzeza czy większy wypad to później nie daję rady ćwiczyć, ale staram się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×