Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuLkA19_

KTO ZE MNA ZACZYNA REGULARNIE CWICZYC

Polecane posty

chodzi o cwiczenia na wszystkie partie cialka:) bedziemy sie mobilizowac zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cwiczysz???i ile minutek???:)fajnie ebdzie nam latwiej ja chce poproawic figurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę żeby utrzymać mięśnie - jakkolwiek to śmiesznie brzmi :D hula hop 30 min dziennie. przysiady rano i wieczorem po 30 no i rower ale nie codzień bo ostatnio choruje :( ja nie narzekam na figure, bo i tak od lat ważę 48kg przy 165 cm :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy masz czego ręce i nogi jak patyki :) wieczny problem ze znalezieniem spodni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 30
nauzykaa-nie obraz sie ale tez mam tyle wzrostu co ty i waze 56 i jestem szczupla przy naszym wzroscie ponizej 55 jest niedowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula u nogi
Ja ! Ja ćwiczę od dziś. Biegam 30 min dziennie, a gdy będzie pogoda to pływanie :) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
a dlaczego nauzykaa mialaby sie obrazic?mi sie tam jej waga najlepiej podoba:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie obrażam ja nie z tych :) jesteśmy na forum, wiem że to niedowaga mam wielkie problemy z przytyciem no i chorowałam dość poważnie przez to 2 lata temu. zaraz idę pracować na działkę to też mi trochę te wypracowane mięśnie popracują ;) a jutro cały dzień na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkooo111
Ja się chcę dołączyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się wszystkie panie podziały ;) ja dzisiaj na rower czyli odpoczynek od kafe ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabusiaczek
cześć dziewczyny :) Też bym chciala się dołączyć do was :D może wreszcie uda mi się coś osiągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołącze:) 10 kilosów musi pójść w dół:) i jakieś 10 cm w brzuszku:)- oto mój cel:D:D Od dzisiaj codziennie aerobik i rowerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przylacze
mam 18 lat 162 wzrostu i waga ok 60 ostatnimi czasy nawet 62!!!!!!!!! chcialbym 57 bo wtedy juz taka ladna sylwetka:D a najgprsze jest to ze mam w niedziele urodziny czyli tort i te sprawyyyy i jak tu sie phamowac jka 18 ma sie raz w zyciu?;( ale razem damy rade:D ps. jakie robicie cwiczenia? buziaaaaak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku wstaje o 7:30 i na rolki latam ;) robie kółeczko nad jeziorkiem, po obiedzie skakanka- 100 żabek i 100 koników, wieczorem 30 min roweryku tez nad jeziorko. Cel: ładne nogi. nauzykaa to nie jest wcale mało, ja przy wzorście 167 cm waże 47 kg i nikt nigdy nie mówił mi że jestem chuda do przesady ;) wręcz przeciwnie, mam oponki na brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ważę 62 kg , prawie 170 cm( :P ) i też ćwiczę :) Moim marzeniem jest 1 h dziennie- na razie jest 40 min;) rowerek i ćwiczenia. Za dużo mam fałdek...wszędzie... szczególnie uda i brzuchol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PuchateQ też mam problem z brzucholem, ale w sumie to chyba go akceptuje i polubiłam ;) i nie wiem czy chciałabym sie z nim rozstawac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie przylacze
ja mam straszny brzuch!!!!!!! a najgorsza dolna czesc bo walek;/;/;/;/;/ znacie jakeis cwiczenia dobra na dolna czesc brzucha?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyłącze- ja jak jem bardzo mało przez kilka dni to mi się kurczy xD a poza tym jedyne jakie znam to chyba brzuszki, chociaz jak ktoś ma oponki jak MY to już nic sie z tym chyba nie zrobi, ja od kiedy pamietam mam własnie taki brzuchol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-rka
A JA LECE NA ROWER ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassienka89
dziewczynki ja podobnie jak wy jesli malo jem przez kilka dni to mam mniejszy, ptem znopwu to samo cholera!!!! zaraz ide zrobic 100 brzuszkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassienka89
a to bylam ja ' ja sie przylacze':P:P:P wiecie moze jak tu sie logowac, bo jakos nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak cudownie:D:D:D:D dodalo sie i teraz jestem misienka:D a to bylam ja kassienka89 i ja sie przylacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misienka zostaje jedno- nie jeść :P Chociaz ja ostatnio stwierdziałam, że jedzenie to jedyna przyjemnośc jaka mi została w życiu xD i troche szkoda byłoby mi chudnąć, bo i tak mam mały biust... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... nie jesc... a jak nie ejsc na wlasnej 18, ktora jest raz w zyciu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×