Odpowiedz na ten temat

Ktory sprzet do cwiczen najlepszy pomocy juz nie wiem gdzie szukac

• Truskaffkowa123 2014.01.22 [10:34]
    Wiem że to raczej niewykonalne ale musze jak najszybciej najlepiej w miesiąc lub półtora schudnąc w udach i w pupie 15 cm ,a w brzuchu ok.10 cm .Głównie chodzi mi o to żeby moje obwisłe galaretowate uda były szczupłe i jędrne ,a pupa bez celulitu mniejsza i jędrna.Wszystkich ćwiczen już próbowałam chyba z pół roku i nic smutas.gif czuje że na brzuchu pod tłuszczem są twarde mięśnie ale ich nie widać bo w okolicach pępka brzuch mi tak odstaje smutas.gif A uda i pupa to szkoda gadac, masakra...Prosze pomuzcie i powiedzcie który z tych sprzętów najlepiej zakupic aby osiągnąć efekty jak te co napisałam na początku : air walker,stepper prosty + twister,orbitrek,bieznia <--- który z nich mi pomoze???Planuje zakupic go na allegro jakis tani bo nie mam zbyt kasy lub w tesco tylko nie wiem który jest dla mnie odpowiedni,Pomóżcie mi i powiedzcie co wam pomogło lub co mi może pomóc
  • wikia 2014.01.22 [13:44]
    hej, a nie chcesz ćwiczyć bez sprzętu?
  • gość 2014.01.22 [17:34]
    Buty do biegania są najlepsze. Jednego dnia robisz trucht półgodzinny, drugiego 15 minut interwałów, i tak na zmianę, ze 4 treningi w tygodniu.
  • gość 2014.01.22 [18:33]
    tyle to nie zrzucisz w tak krótkim czasie. Ja polecam orbitrek, działa fantastycznie. Do tego jakieś zestawy ćwiczeń (Mel B, XHIT itp).
  • gość 2014.01.22 [22:41]
    a co cię tak goni, że akurat w miesiąc?
    wesele ? usmiech.gif
  • personalny 2014.09.24 [18:53]
    Dieta i zero słodyczy i jak juz ktos wspomnial buty do biegania i plaster na buzie.
  • pam_c 2014.09.26 [11:23]
    Najważniejsza jest właściwa dieta! A sprzętu na dobrą sprawę nie potrzebujesz wcale, za te pieniądze lepiej kupić karnet na siłownię i zaznajomić się z treningiem siłowym, bo tylko w taki sposób możesz ujędrnić ciało. Ale podstawą jest tak jak napisałam zdrowe odżywianie, od tego wszystko się zaczyna usmiech.gif
  • gość 2014.09.26 [17:28]
    Nierealne.
  • Filip_z 2015.03.23 [15:58]
    Powoli się wdrażam w trening typowo crossfitowy, choć początki lekkie nie były...zakwasy po każdym treningu, ale w końcu organizm się zaadaptował do takiego wysiłkuoczko.gif W przypadku sprzętu to parę rzeczy zamówiłem przez serwiswww.bushido-sport.pl . Tu mają praktycznie wszystko co do crossfitu potrzebne. Worki bułgarskie, sandbagi, xbagi, kamizelki z obciążeniem, drążki...tyle wystarczy, żeby się porządnie sponiewierać na treningu oczko.gif Zapewniam.
  • Joanna G 2015.09.18 [12:29]
    Ja też stawiam na bieganie, niemniej kupiłam ostatnio coś takiego jak YESdzik - taka elektryczna deskorolka i również używam tego do ćwiczeń - bardzo polecam jak ktoś szuka niekonwencjonalności usmiech.gif
  • Artur555 2017.04.11 [15:12]
    W przypadku sprzętów typu drążki, ławeczki, czy uchwyty to bym polecał sprawdzić firmę K-Sport. Na stronie http://k-sport.com.pl jest ich sklep online, tam są poszczególne modele opisane. Już parę razy u nich kupowałem i nie narzekam. Towar zgodny z opisem jak to się mówi oczko.gif Zdjęcia ze strony rzeczywiście oddają wygląd, mocowanie, kwestie techniczne.
  • gość 2017.07.14 [11:33]
    Jakiś czas temu to swojej prywatnej przydomowej siłowni kupowałem poręcz ścienną do robienia brzuchów od K-Sport z ich sklepu internetowego na www.k-sport.com.pl i mogę polecić to miejsce. Mają dobrej klasy sprzęty, w rozsądnych cenach na długiej gwarancji. Poręcz wytrzymuje obciążenie coś koło 200 kg jeśli dobrze pamiętam, więc równie dobrze mogę ćwiczyć z obciążeniem w postaci żony oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...