Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renkaaaa81

likwidacja oponki na brzuchu- tylko sprawdzone prady

Polecane posty

Gość renkaaaa81

Hej, Wiem ze juz bylo i pewnie nie raz bedzie. Ale prosba jest do dziewczyn, ktorym oponke udalo sie zlikwidowac!!!! Nie ze ktos tam znalazl gdzies jakas diete na brzuch, albo jakies cwiczenie. Tylko osoby ktore same przetestowaly skuteczna metode na likwidacje tluszczyku na brzuchu w powiedzmy 3 miesiace bez katorgi. Nie piszcie ze podobno to cwiczenie a podobno tamto, bo jak widze wiekszosc sie na tym opiera a potem sie okazuje ze i tak nie dzialalo:( Wiadomo ze kazda inna jest, dlatego tez poradzcie dziewczyny opisujac swoja sylwetke przed i po, np. po rozmiarze spodni, bo waga to chyba niekoniecznie wiele da jesli bierze sie pod uwage tylko brzuch:) dzieki z gory i oby ten post byl pomocny dla innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta Garbooo
Jak mnie bawią takie historie. Co to znaczy skuteczne? A probowalas jakiegos cwiczenia przez 3 miesiace i ci sie nie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
Matacz jełopie a widziałeś ty kiedys etiopskie dziecko z płaskim brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam sprawdzony sposób
schudłam 6 kg i oponki na brzuchu już nie mam udało mi się to dzięki diecie mż + cwiczenia różne typu brzuszki, pompki, przysiady, z hantlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
To prawda,ze te ćwiczenia pięknie kształtu,ą mięśnie,ale jeśli na brzuchu jest tłuszczyk to nie będa one widoczne a brzuch może nawet sprawiać wrażenie większego. Trzeba po prostu ćwiczyć regularnie z naciskiem an ćwiczenia cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuukkha
'Gilberdusia123 Z tuszczem na brzuchu jest najciezej walczyc..' - niekoniecznie. jak się zapuszczę, to idealnie płaski brzuch odzyskuję w max 2 tygodnie, a np z udami muszę walczyć kilka m-cy. owszem jak ktoś jest 'jabłkiem' albo rodził dzieci itp, to jest dużo trudniej, ale to nie reguła, że brzuch jest najtrudniejszy do spalenia. 1. dieta to podstawa! od 'brzuszków' się nie chudnie tylko wzmacnia mięśnie! 2.ćwiczenia. polecam brzuszki na drążku, ale żeby spalić tłuszcz na brzuchu można np jeździć na rowerze czy biegać. brzuszki są na mięśnie, ale oponę spala się aerobami i/ lub interwałami (+siłowymi) 3. zdrowe jedzenie i unikanie wielkich porcji. nie da się mieć płaskiego brzucha jak je się śmieci, które zalegają w przewodzie pokarmowym w nieskończoność, a nawet mocne mięśnie brzucha nie spłaszczą mega wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W necie jest pełno ćwiczeń na dolne partie brzucha, poszukaj. Diety też są w necie, ale z tym to uważaj, może lepiej iść do kogoś, kto się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollcia
zacznij od 1-3 detoxu a potem zdrowo sie odzywiaj i jak najwiecej ruchu :) polecam rowniez bodyrock :) cwiczenia wygladaja na trudne ale po miesiacu zuwazysz takie zmiany no i tylko 10 min dziennie ! przede wszystkim motywacja i nie zniechcecaj sie...tabletki ani kremy cud nie pomoga!!! wybierz taki sport ktory Ci odpowiada :) spacerki z pieskiem i zabawa z nim tez pomagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
weź cos na przeczyszczenie pij wodę i co 2 dni sie przeczyszczaj bez ćwiczeń bedziesz płaska laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandzaroo
Dieta, aktywność fizyczna i to co mnie pomogło- suplement Double Detox Noble Health. Naprawde po 3 mc mamy dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzona porada - ruszyć się sprzed kompa i zacząć biegać, skakać na skakance i tak dalej. To są skuteczne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia1985
ja jeszcze do niedawna czytałam wszystkie posty o aktywności fizycznej i śmiałam się z tego. a powodem była przede wszystkim zła dieta... ale od początku kilka lat temu postanowiłam się za siebie zabrać, zapisałam się do fitness klubu, masa motywacji, super zajęcia, ćwiczyłam 3 razy w tygodniu po 3 godziny (2h fitnessu i 1 siłowni). minął rok a ja miałam 5 kg więcej. wszyscy mówili, ze przybyło mi mięśni ale po pomiarach okazało się że tkanka tłuszczowa wzrosła mi z 27 na 35%.. rozpoczęłam dietę dukana i w zasadzie w 3 miesiące wróciłam do swojej wagi (choć poziom tkanki tłuszczowej się już nie zmniejszył. odkupiłam to depresją ale dała radę. oczywiście w rok było 6 kg do przodu.. jakim cudem, przecież zawsze borykałam się z niedowagą a tu w kilka lat zrobiło się mnie dwa razy tyle. W końcu nadeszła kolejna fala motywacji, rzuciłam palenie i postanowiłam się za siebie zabrać. usiadłam i policzyłam (bez oszukiwania - siebie oszukiwać nie musicie) ile kalorii wciągam w ciągu dnia. okazało się ze przez fast foodziki (a wciągałam je namiętnie przed po ćwiczeniach i tak mi już zostało) tych kalorii była straszna ilość. Sprawdziłam swoje zapotrzebowanie na kalorie, odjęłam od tego trochę i okazało się ze jedząc nawet pieczywo, normalny obiad itd można ograniczyć kalorie do 1500 bez większych problemów. (ja zjadam średnio w ciągu dnia śniadanie, drugie śniadanie, jakieś wysoko energetyczne jedzonko przed ćwiczeniami, wysoko białkowe po ćwiczeniach i obiadokolacje). jak widać i tak nie jest to idealny plan żywienia bo największy posiłek mam na koniec dnia. No i oczywiście zaczęłam sie ruszać. 4 razy w tygodniu robię sobie szybki marsz na bieżni (7-7,5 km/h) i tak ponad godzinę. dwa ray w tygodniu ćwiczę na siłowni na nogi i plecy. Przez pierwszy miesiąc to było tyle. po miesiącu gdy zauważyłam znaczny spadek tkanki tłuszczowej dołożyłam dwa razy w tygodniu ćwiczenia na brzuch (odpalam sobie coś z netu i tyle). Nie byłam otyła ale w półtora miesiąca moja oponka w zasadzie przestała istnieć. Ważne, żeby wierzyć w rezultaty i się nei poddawać. jeśli nie widać rezultatów to kup sobie l karnitynę a może wypijaj więcej wody, coś zmień co da Ci kolejnego kopa że jak nie tak to tak. a jak zobaczysz pierwsze efekty to będziesz tak szczęśliwa/y jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady898989
ostatnio bardzo czesto mowi sie o tym, ze zeby spalic oponke na brzuchu trzeba zmniejszyc zawartosc tkanki tluszczowej w calym organizmie, bo same brzuszki nic na daja i jest to jedyna skuteczna metoda. ja mysle, ze cwiczenia na miesnie brzucha tez sa potrzebne, bo miesnie pomagaja spalac tkanke tluszczowa, a im sa mocniejsze, tym lepiej. wiec nie naguje ani teori cardio w zwiazku ze spalaniem tluszczu, ani nie uwazam, ze brzuszki nie sa potrzebne - trzebawcielic w zycie oba te rodzaje cwiczen. tu mozecie poczytac na ten temat, ogolnie FitNow to fajna strona: http://www.fitnow.pl/pl/3/626/771/Drogie-Panie-trenujcie-z-obciazeniem-i-spalajcie-wiecej-tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika 8080
Moim sprawdzonym sposobem jest lipoliza.Bylam przeciwna takim zabiegom (glownie strach)zanim sama nie mialam takiego problemu.Otoz jestem osoba ktora lubi aktywnosc fizyczna, zdrowo sie odzywiam natomiast cwiczenia i dieta nie na wszystko pomoga.Po ciazy wiadomo nie kazdy wraca do idealnej sylwetki,mi sie nie udalo (przynajmniej na brzuchu).Dlatego tez zdecydowalam sie na zabieg lipolizy,oczywiscie duzo czytalam dowiadywalam sie.Trafilam z polecenia do dr Mirackiego w Warszawie.Wszytsko opowiedzial o zabiegu,jak przebiega,jakie skutki po zabiegu itp.Jestem po serii 3 zabiegow i jest idealnie oponki nie ma.Oczywiscie cwiczenia i dieta wspomaga ten efekt.Pamietajcie aby takie zabiegi wykonywac u osob ktore sie znaja na tym to wazne.Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassssmina
sposób kochana jest jeden, ćwiczenia aerobowe i zbilansowana dieta, oponka jest najtrudniejsza do spalenia, bo to zapasy organizmu na czarną godzinę, ja na twoim miejscu wzieła spalacz jakiś np. figurę extraslim czy thermline i mocno wzięła się za siebie ćwicząc. nie ma nic za darmo,trzeba się pomęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam figurę podobną do jabłka (ale nie takie całkiem typowe z olbrzymim wydętym brzuchem i nogami suchymi jak u zwierząt kopytnych :P ) Zgubiłam sporo z oponki ćwicząc 4-5razy w tyg. po 30min-75min zestawy ćw. dostepne w necie. Nie ważne jakie, ważne abys się spociła a tetno podskoczyło. Jeszcze nie mam płaskiego brzucha ale to kwestia czasu bo metoda działa. czasem dorzucałam hantle 1,5kg (teraz3kg). do tego 4-5 posiłków dziennie i spacery 1-4 godzinne w dni nietreningowe. masaże duzo dają ale muszą być bardzo intensywne:) możesz je robić za pomocą kremów ujędrniających/wyszczuplających lub zwykłym kremem 2 razy dziennie. po kilku dniach zauwazysz ujędrnienie skóry. Leżąc na kanapnie się nie chudnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam dziewczyny poczytać na temat tego jak własnie mozna sie skutecznie pozbyc tego nieprzyjemnego problemu http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ankaaa31
U mnie pomogło hula hop 3x tygodniowo po 30 minut Tiffany Rothe różne cwiczenia na talię 5x tyg po 10-20 minut ( tzn dwa różne jej cwiczenia z rzędu) rower 2x tyg po 40 minut -1 godzina zero diety jadlam co chcialam 3 miesiące i efekt - straciłam 4 cm z talii i 6 cm z brzucha, tyle ile chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zgadzam sie z lemurską. Jesli naprawde widzimy ze juz nic nie przynosi efektu to tak naprawde taki zabieg jest dla nas po prostu konieczny. Ja nie widze tez tutaj innego mądrego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam 1 zabieg kriolipolizy - udało się zmniejszyć oponkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam jak wiele z was o liposukcji chirurgicznej ale bardzo się boję ran i rekonwalescencji. Dużo czytałam o róznych zabiegach i w końcu zdecydowałam się na liposukcję ultradźwiękową. Tak więc jestem po 2 zabiegach, jeszcze 4 przede mną, a już mi ubyło 5 cm w pasie. Cały zabieg trwa około 50 minut w tym 20 minutowy masaż ciepłą głowicą, a potem 20 min drugą głowicą, która rozbija tuszcz. Muszę między zabiegami pić dużo wody. Jestem bardzo zadowolna, więc jak ktoś ma nadmiar tłuszczu to bardzo polecam salon www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Facilitas Healthcare
Ania Facilitas Healthcare Poland2014.07.28 13:50 Ja polecam niezwykle skuteczny zabieg liposukcji ultradźwiękowej LIPOVANISH niemieckiej firmy Facilitas. Pierwszy gabinet uruchomiony został w Warszawie. LIPOVANISH trwale redukuje komórki tłuszczowe i likwiduje problematyczne obszary raz na zawsze. Urządzenie najnowszej niemieckiej technologii. W krótkim czasie zlikwiduje oponkę na brzuchu, wymodeluje uda, pośladki lub ramiona. Do końca 8.2014 mamy specjalne ceny. Zapraszam do kontaktu: Tel. +48 720 40 20 20 (lipovanish.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oponka na brzuchu
Polecam porady, sposób, który mi pomaga. Jeśli chcesz, aby twoja oponka na brzuchu znikła zastosuj te porady: http://super-brzuch.pl/oponka-na-brzuchu Sam się stosuję i oponka znika z dnia na dzień. Wg tych zasad trzymam się od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam zabiegi liposukcji ultradźwiękowej ale w połączeniu z masażem w podciśnieniu. Efekty są wtedy o wiele szybsze niż w przypadku samej liposukcji. Moja mama korzystała z salonu w Poznaniu www.beautypremium.pl i w ciągu 1,5 miesiąca pozbyła się oponki na brzuch i straciła 8 cm w obwodzie brzucha. Polecam to miejsce, bo wiem, że tam na pewno ta liposukcja działa, a różne opinie o tym zabiegu można na forum wyczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyjka
Na sobie przetestowałam http://africamango.pl/. Działa fajnie na oponkę. W kilka miesięcy się jej pozbyłam raz na zawsze. Nie trzeba się jakoś męczyć brałam kapsułki plus trochę ćwiczeń i rezultaty są spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oprócz codziennej gimnastyki zwróciłam się po pomoc do dietetyka http://www.programzywienia.pl - specjalny program żywieniowy przygotowany specjalnie dla mnie daje już widoczne efekty. Jestem tak zmotywowana, że teraz nawet codzienny wysiłek na treningu jest przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×