Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avocado27

Łódź - siłownia

Polecane posty

Gość avocado27

Witam. Szukam towarzyszki do wspólnych zmagań na siłowni. Niecałe dwa lata temu urodziłam dziecko i do tej pory mój brzuch nie doszedł do siebie, tzn. do stanu sprzed ciąży. W końcu postanowiłam coś z tym zrobić. Niedawno przeprowadziłam się w okolice Łodzi i prawie nikogo nie znam, a sama czułabym się nieswojo. Więc jeśli ktoś również chciałby popracować nad swoim wyglądem, to zapraszam. Nawet jeśli nie jesteście chętni, to proszę, dajcie znać którą siłownię polecacie w Łodzi, bo sama nie jestem zorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej avocado. jestem z lodzi. niestety nie lubie silowni wiec nie bede mogla ci towarzyszyc w gubieniu sadlka. za to moge polecic ci dwie silownie- kiedys chodzilam do sportery i na silownie na styrska-kompleks UŁ. porównujac je i przechodzac do konkretow: spotera-fajny klub ale lekko lanserski, troche drogo i duzo ludzi. UŁ-fajna mala silownia, dobrze wyposazona-jest odzielna silownia damska i meska-kamerlana atmosfera. mineusem jest malo godzin do wyboru ale mozna sie jakos ustawic. do wyboru do koloru;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jesli zamiast lub obok silowni chcialabys poplywac to zapraszam-wodniczek jestem. zawsze w pon, czw i soboty znajdziesz mnie na basenie na styrskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avocado27
Hej Madzik! Dzięki za odzew i podanie namiarów. Basen - fajna sprawa, chociaż w mojej sytuacji najbardziej wskazana jest jednak siłownia, a nie mam czasu na jedno i drugie. Jestem szczupła: jakieś 57 kg na 170 cm wzrostu, tylko ten brzuszek... I co, nie ma chętnych na siłkę??? Buuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez silownie nie bardzo lubie ale jesli mam polecic to pollecam klub fitness tamika to jest na teofilowie w wodnym raju. ja tez zawsze chcialam zgubic brzuszek i udalo mi sie chodzac do tego klubu na aerobik o nazwie atak na brzuch - oj super zajecia :) jesli zmienila bys zdanie i zechciala sprobowac tych zajec to chetnie sie przyłacze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idx do sportery, okropny tłok, bardzo niemiło na recepcji; energym jest fajny, Piotrkowska 255, ja się tam przeniosłam ćwiczę 7 lat, jestem zadowolona - a jestem wymagająca; chodzą osoby w różnym wieku, znajdzieszsobie towarzystwo, młode Mamy też są chyba, że masz coś blisko domu - to bardzo ułatwia życie; jak mieszkasz na Retkini zaopisz się do rytmu, wszystkie informacje znajdziesz w googlach, choć tam maja trochę małą siłownię energym jest super - dobry sprzęt, nie ma tłoku, instruktor cały czas do dyspozycji; sportera ma fajny sprzęt, ale generalnie to porażka - pomimo wielu zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja27
Dziękuję za wpisy dziewczyny! No właśnie, już gdzieś wyczytałam w necie, że w Sporterze niemiła obsługa. A to duży minus, zwłaszcza gdy ktoś idzie tam po raz pierwszy i o wszystko musi pytać. Yryska, mogłabyś coś więcej napisać o tych ćwiczeniach w Tamice? Zainteresowało mnie to, co napisałaś, zwłaszcza że miałabym tam niedaleko. Tzn. ile trwa taka sesja, po ile razy w tygodniu, no i po jakim czasie są widoczne efekty. Podaję maila: gaja27@wp.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avocado27
Uuuuups. Pisałam tu wczoraj późno, polasowało mi się w głowie i podałam złego maila. Mój aktualny to avocado27@wp.pl. Jak coś to piszcie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avocado27
No i oczywiście gaja27 = avocado27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
jejku, ja też zamierzam iść na siłownię, pierwszy raz w życiu. Interesowałaby mnie retkinia lub teofilów, ostatecznie centrum. Koniecznie z dobrymi instruktorami, bo zależy mi na innej niż większości ludzi sylwetce. Czy ktoś jest chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
dodam, że ze względu na pracę w rę wchodzą jedynie godziny popołudniowe i wieczorne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swej strony szczerze nie polecam siłowni na Widzewie - w dawnym Sobieradku. Drogo, średnio miło, a trener do niczego ;) Szukam nowego miejsca do ćwiczeń - ma ktoś ochotę się przyłączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
szukam wspólniczki do siłowni z Retkini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z baŁut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen8
avocado27 A gdzie sie przeprowadziłas w okolice łodzi? bo ja tez z okolic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka 22222
szukam kogos na silke niemam z kim chodzic a musz przytyc czytalam wasze posty i widze ze na piotrkowskiej 255 jest jakas musze sie skusic i isc sie zapisac :) tylko niemam z kim masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvia8777
hej ja też szukam jakiejś dziewczyny do wspólnych ćwiczeń :) najchętniej poszłabym na piotrkowską 250, wiele osób chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvia8777
tzn na piotrkowską 255, pomyliłam się :) jestem początkująca i głupio jest mi iść samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez w okolicach lodzi
ale jakies 25 km, pod leczyca... padnia straszna i nikogo tutaj nie znam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvia8777
To jak dziewczyny? Czy któraś ma taki sam problem i nie ma z kim iść na siłkę. .. Bardzo bym chciała poćwiczyć ale tak samej to mi dziwnie te pierwsze kroki stawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zainteresowanajakimś klubem fitness dobrym, ale nie za drogim. mieszkam koło zajezdni dąbrowskiego i tak, żeby nie mieć za daleko, bo dopiero koło 18 będę mogła chodzić... może mi ktoś coś polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martas1986
wybieram sie od polowy pazdziernika na silownie i tez mam problem z wyborem. polecono mi simply fit na narutowicza. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvia8777
Najlepiej jest iść i się przekonać ale ja słyszałam , że w miare dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna
Ja polecam Megasolar na widzewie...troche drogo ale brak koksiarzy i lansu, poprostu miło i przyjemnie. Do tego ten fitness...zgubiłam 5 cm w talii po zajeciach Płaski brzuch!!!! Instruktorki zaje***biste, sauna, solarium i fajna siłownia. polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna
acha i jeszcze na poczatku przyszlego roku dojdzie spinning!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskaII
a simply fit ? na narutowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja polecam mega solar na widzwie albo nowa gym plaza. Aczkolwiek ta druga chyba nieco lanserska jak dla mnie :) niedawno worcilam po zagranicznych wojazach i troche orientowlaam sie w temacie, wczesniej chodzilam do megasolaru i bylam bardzo zadowolona, rozwazam teraz tez inne...ale jednak sentyment.. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×