Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhhhhhhhhh

MAM SPOSÓB NA POZBYCIE SIĘ ZBYT DUŻYCH MIĘŚNI NA CIELE

Polecane posty

Gość ehhhhhhhhhhh

ma ktoś taki problem?to mogę podać, bo ja miałam z tym od zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbcbc
ok.. ja chce wiedzoec....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhh
a na jakiej partii ciała? i oczywiście to nei jest łatwe ani przyjemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhh
NO więc jeśli ktoś by był zainteresowany, to jest to katabolizm mięśni. Podam przykładową rozpiskę na nogi. podstawą są tu aeroby. Przed śniadaniem, na czczo należy skatować mięśnie aerobami ( bieganie w tempie ok 10km/h przez co najmiej pół godziny ) a następnie nic nie jeść przez 50 mimut. Podczas aerobów jak i innego wysiłku zrywają się włukna mięśniowe, które odbudowują się dzięki białku i innym składnikom zjedzonym przy poprzednim lub następnym posiłku i wracają do normy. Logiczne więc, że jeśli nie damy im możliwości regeneracji, po pewnym czasie wykonując czynność regularnie, najlepiej codziennie, mieśnie pomniejszą rozmiary. POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz pojęcia o czym piszes
włókna mięśniowe zrywają się przy kontuzjach typu naderwanie a nie przy normalnym treningu co najwyżej trenując intensywnie na czo spalasz więcej kalorii i tłuszczu i nie dostrarczając wystarczających ilosci białka zapobiegasz budowaniu masy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza misia
ja słyszałam o kobiecie która musiała spalic duzo miesni i na czczo trenowała po godzinie aerobów.. niby aerobów bo niestety przy predkosc ok 10 km na godz to bardzo duzy wysiłek i pokusiłabym sie o stwierdzenie ze jest to wysiłek beztlenowy czyli anaerobowy bo wysiłek jest bardzo duzy i intensywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrrrkkka
Mam pojęcie, bo napisał mi to w odpowiedzi na pytanie profesjonalista z sfd.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz pojęcia o czym piszes
na pewno profesjonalistka nie napisała nic o "zrywaniu włókien mięśniowych" co najwyżej mogła pisac o kataboliźmie i diecie białkowej poczytaj w necie o zerwaniu włókien mieśniowych a potem dopiero się wypowiadaj gdy włókna są zerwane to objawem jest bardzo silny gwałtowny ból i z pewnoscią wtedy nie wolno cwiczyc aż kontuzja się nie wyleczy http://66.102.9.104/search?q=cache:TVod4Gwlk_QJ:www.sfd.pl/KIEDY_TWOJE_CIA%C5%81O_WO%C5%81A_DO%C5%9A%C4%86_!!!-t246765.html+zerwanie+w%C5%82okien+mi%C4%99%C5%9Bniowych&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuutorkaaa
no i się będzie kłucić głupia:) Sama to na sobie wypróbowałam , zamknij jadaczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela579
Zajebsity pomysl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz pojęcia o czym piszes
tak, będę się "kłucic" bo jestem głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×