Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masaż Kraków

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do dziewczyn i proszę o nie reklamowanie się masażystów. Chcę wybrać się na masaż w Krakowie czy znacie jakiegoś przystojnego i dobrego masażystę który wykona mi masaż całościowy i nie będzie mu chodziło o sex? Bardzo proszę o odpowiedź sprawdzoną. Próbuję umówić się z pewnym chłopakiem ale trochę się obawiam. Jeżeli któraś z was była na takim masażu to proszę o podpowieź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam trzy tygodnie temu taki masaż. Poznałam takiego masażystę w Krakowie. Przyjeżdża do domu albo spotyka się w hotelu. Facet jest bardzo przystojny,naprawdę świetny i nie dobiera się chamsko do ciebie. Mam nr telefonu do niego ale problem w tym że jest cały czas wyłączony i nie można się dodzwonić, albo zmienił nr albo skończył karierę a szkoda by było. Jak chcesz to podam Ci nr tylko tak jak mówię nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęśli możesz to podaj mi namiary na tego gościa. Szczerze powiem to mam problem ze znalezieniem kogoś. Umówiłam się ostatnio w gabinecie ale okazało się że to mieszkanie i koleśiowi chodziło tylko o jedno o masowaniu nie miał pojęcia. Po dziesięciu minutach miałam ochotę podziękować skasował mnie stówe i zraźił do takich spotkań!!! Naprawdę proszę was dziewczyny jeśli macie jakieś miłe doświadczenia to dajcie info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer telefonu to:794720236, mail: stanek-1981@wp.pl Podkreślam że nie mam znim kontaktu ale facet jest godny polecenia. Jak ci się uda skontaktować z nim to daj informację, może ze mną nie chce się już spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaż jest zawsze dobry na wszystko www.google.pl/search?q=masa%C5%BC+krak%C3%B3w&oq=masa%C5%BC+krak%C3%B3w&aqs=chrome..69i57j0l5.3738j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8[/url}poprostu sobie znajdzcie i poczytajcie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania pacjentka
Mnie też ten facet masował... Prawda że jest przystojny ale nagle znikł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania pacjentka
Stanek wrócił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... Pozdrowienia od Agi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a może ktoś zna jakąś dobrą masażystkę w Krakowie dla panów... mam problemy z kregosłupem lędźwiowym, ale poza fachowym masażem zależałoby mi na pełnym "relaksie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę spotkać się z tym Stankiem, napiszcie dziewczyny jaki on jest i czy naprawdę jest przystojny? Nie wyobrażam sobie jakiegoś wiecie: małolata czy starego pryka aby mnie dotykał... I jeszcze jedno gdzie on przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A staje mu podczas masażu-:) Bo jak nie to może z nim coś jest nie tak-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania pacjentka
Przy mnie mu staje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda warto było się skusić... wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam innego masażystę który przyjmuje w gabinecie jak ktoś chce dam namiar. Też przystojny i robi bardzo dobre masaże. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dość atrakcyjną kobietą, chodzę często na masaże i powiem tak jeżeli chodzi o masażystów to zazwyczaj każdy który masuje spogląda tam i tu bo jakże by miało być inaczej, musi i może ale ja mam to gdzieś ważne aby dobrze masował. Często ocierają się o pewne miejsca ciała niby przypadkiem w co nie wierzę ale ja skupiam się na masażu. Kiedy jestem u ginekologa też mnie dotyka i co? Dobry masażysta musi mieć świadomość że dotyka kobietę a kobieta że jest dotykana... Nie ma innej opcji. Jeśli kobieta jest masowana przez masażystę i do tego przystojnego to każdej zdrowej robi się mokro i czeka aż ją muśnie tu i tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ile razy ja mażyłam aby mnie musnął... Masz rację, jeżeli masażysta jest fajny to chyba każdej kobiecie podczas masażu chodzą głupoty po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikend udany w Krakowie... Dziękuję Stanek... Nareszcie poczułam się kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz wchodzę na to forum i niespodzianka! Myślałam że tylko mi takie myśli do głowy przychodzą. Uwielbiam masaże i chętnie bym się wybrała na taki masaż. Czy ten gość jest naprawdę taki dobry? Chodzi mi po głowie taki masaż ale się boję. Jak wam się udało przemóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaz warszawa
a ja, tak, bez cienia zarozumialstwa, pychy i przechwałek powiem Wam, miłe kobietki, że zajmuję się zawodowo dziedziną zwaną masażem. całe ciałko bez wyjątkw..., nie jest dla mnie tajemnicą. jest jeden problem. jestem do dyspozycji w centralnej Polsce. drugi problem, to taki, czy Wy miłe panie jesteście gotowe na taki masaż bez wyjątków? pozdrawiam! bliskociala@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym stankiem to chyba ściema jakaś!!! Tak go chwalicie a ja od dwóch tygodni próbuję się dodzwonić do niego i nie odbiera!!! A znacie kogoś innego w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ze stankiem to prawda czułam się jak w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak się z nim skontaktować? Bo nr który podajecie albo jest wyłączony albo nie odbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upieprzyliście się jednego faceta.... W Krakowie nie ma nikogo innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj napisać maila, do mnie odpisał przed wczoraj. Co prawda mówi że chwilowo nie pracuje więc lipka. Ale są inni kolesie w Krakowie, nie ma z tym problemu. Ale Stanek jest jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj napisać maila, do mnie odpisał przed wczoraj. Co prawda mówi że chwilowo nie pracuje więc lipka. Ale są inni kolesie w Krakowie, nie ma z tym problemu. Ale Stanek jest jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj napisać maila, do mnie odpisał przed wczoraj. Co prawda mówi że chwilowo nie pracuje więc lipka. Ale są inni kolesie w Krakowie, nie ma z tym problemu. Ale Stanek jest jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj napisać maila, do mnie odpisał przed wczoraj. Co prawda mówi że chwilowo nie pracuje więc lipka. Ale są inni kolesie w Krakowie, nie ma z tym problemu. Ale Stanek jest jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu się podniecacie tym Stankiem? Spotkałam się z nim, może i przystojny ale nie czuje on chyba co kobieta w danym czasie potrzebuje. Mogłabym się bardziej zrelaksować gdyby wiedział jak w danej chwili dotykać i gdzie. Sorry Stanek ale ja do końca nie byłam usatysfakcjonowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą weź sobie do siebie to co Ci powiedziałam.... Kobieta jeśli idzie na taki masaż, to raz na jakiś czas i musi być zadowolona w pełni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×