Odpowiedz na ten temat

Masaz nago

• baszka1961c 2009.10.02 [23:24]
    Bylam latem w pewnym gabinecie masazu leczniczego. Pan proponowal abym rozebrala sie do naga, by mogl dobrze wymasowac posladki i okolice pachwin. Rozchylal szeroko nogi, masowal okolice pachwin, posladki.
    Ciekawa jestem, czy i wy macie doswiadczenia z masazem nago. Czy poddalybysicie sie takiemu masazowi gdzie masazysta (mezczyzna) ma wszystko jak na dloni. Prawie jak u ginekologa??

• Zobacz także:

• cuore_ 2009.10.03 [12:16]
    Ja byłam na masażu też nago ale nic takiego nie miało miejsca. Masazysta odkrywał masowane częsci ciala, pozostałe by zakryte recznikiem.intymne częsci ciała absolutnie nie były odkrywane. masaz na którym byłam traktuje ciało jako sacrum.
  • chyba nieprofesjonalny 2009.10.03 [21:24]
    był ten masażysta, w Stanach poszedłby z torbami za oskarżenie o molestowanie seksualne, nie chodź więcej do niego! chyba, że podoba ci się obnażanie przed obcym mężczyną
  • baszka1961c 2009.10.04 [14:25]
    Absolutnie mi to nie przeszkadzalo, wrecz inspirowalo pozniej do sexu z mezem. Pytam, bo nie bywam czesto na masazu i chcialabym wiedziec czy masazysci czesto masuja calkiem gole kobiety czy bylam wyjatkiem.
    Faceta juz nigdy nie zobacze, wiec mi jest wszystko jedno.
    W koncu ginekolog tez mnie oglada i nie ma w tym nic dziwnego.

Czy czulybyscie sie skrepowane????
  • to jakiś erotoman pisze 2009.10.06 [13:00]
    skoro masz męża to po co łazisz na masaże i rozkładasz nogi przed obcym facetem ?

jak masz ochotę się obnażać przed ocymi Twoja sprawa ale po chooja o tym na forum piszesz i jeszcze w dziale fitness ?

napisz na erotycznym
  • baszka1961c 2009.10.06 [19:18]
    do to jakiś erotoman pisze
    Ty to naprawde chyba jakis debil jestes. Facet spadaj stad i staraj sie inaczej dobierac slowa chamie jak rozmawiasz z kobietami.
    Ps. Co ma masaz do dzialu erotyka?
  • a więc tak 2009.10.06 [20:33]
    W sumie nie dziwie się że zarzucają ci erotomanie itd. Masaż nago to nie norma, powinien byc jakiś ręcznikm lub jednorazowe stringi zakrywające te częsci ciała. I ja bym się na inny nie zgodziłam to jednak nie wizyta u ginekologa. Mnie troche zatkała twoja wypowiedź dotycząca "inspiracji do seksu z mężem"... Sugeruje to że ten masaż miał dla Ciebie wyraźnie erotyczny kontekst, nie mówiąc juz o tym, że nie bardzo rozumiem jak masaz wykonany przez obcego człowieka ma inspirowac do seksu z mężem... Dla mnie albo jest to profesjonalny masaż i nie ma nic wspólnego z seksem, albo nie i wtedy z takiego nie korzystam.

• to jakiś erotoman pisze 2009.10.07 [11:56]
    przecież pisałam że autorka topiku się chwali że ją kręci taki masażyk

wielokrotnie zdarzało mi się korzystać z masaży ale w celu leczniczym i żaden masażysta nie zachęcał mnie do obnażania części ciała które nie miały zostać poddane masażowi

nie wiem gdzie autorka bywa ale w moim przypadku było normą że masażysta wchodził do pokoju dopiero gdy byłam już przygotowana na łóżku i wychodził z pokoju bym swobodnie mogła się ubrać

gdyby jakikolwiek pseudomasażysta zachowałby się nieprofesjonalnie nie zgodziłabym się na masaż
  • narka53 2009.10.07 [19:57]
    Jest ponad 60 technik masażu. O jakich masażach wy piszecie? Są takie gdzie klient leży rozebrany do rosołu. Obojętnie czy to kobieta czy facet. Często się zdarza że, zwłaszcza kobiety same, nawet do masażu klasycznego rozbierają się do nagusa.Piszę to bo sama zajmuję się masażami. A co do stanów, to jest kraj gdzie należy bać się spojrzeć na kobietę.Każda i w każdej sytuacji może oskarżyć o molestowanie. To jest chory kraj.
  • baszka1961c 2009.10.08 [11:26]
    To chyba nie jest wcale takie nienormalne, ze cos moze sexualnie zainspirowac, no chyba ze jest sie totalnie nieczula.
    Nie wstydze sie swojego ciala, to tez nie mialam oporow rozebrac sie do rosolu, jak to co poniektorzy nazwali. Chcialam byc dobrze wymasowana, glownie chodzilo o to ze mialam bole w biodrach, posladkach i nodze. A jak tu masowac przez ciuchy. Zarzucanie mi, ze jestem erotomanka, to juz drobna przesada. Mam wrazenie, ze zagladaju tu i moherowe berety a nie kobiety 21 wieku.
    Dziekuje narka53 za odpowiedz czlowieka zajmujacego sie tym fachem na co dzien. A powsciagliwym püroponuje mazaz w kombinezonie narciarskim, masazysta napewno juz nic nie zobaczy!!!
  • a więc tak 2009.10.08 [15:45]
    Widzę że ze skrajności w skrajność... Kto mówi o masażu w ubraniu czy w kombinezonie? Ostatnio byłam po raz pierwszy na depilacji woskiem pach i okolic bikini. Pani wyszła z pokoju gdy się przebierałam. Gdy depilowała pachy miałam zapinany na rzepę ręcznik który mi dała, a na dole miałam jednorazowe stringi i akurat w przypadku masażu uważam że dolne części ciała powinny być zakryte i można to zrobić w taki sposób aby zupełnie nie przeszkadzalo to w masażu. Mnie do seksu z męzem sporo rzeczy inspiruje, ale nie obnażanie się przed obcym facetem i przy okazji masaż pachwin przy odkrytych tych częściach....

• przeciż masaż nago to norma 2009.10.08 [19:46]
    Odpisałam - i nie ma mojej wypowiedzi - więc jeszcze raz. Oczywiście, że niemasowane części ciała (a domyślam się, że mowa tu o masażu całego ciała) są przykryte ręcznikiem. Ale pod tym ręcznikiem najlepiej być rozebranym. A rzeczywiście trafiają się osoby, które chcą być masowane przez ubranie! Masażysta nie patrzy na ciało ludzkie jak na obiekt seksualny, tylko jak na materiał do obróbki usmiech.gif A że zdarzają się wyjątki...... Jak wszędzie.
  • narka53 2009.10.08 [21:51]

Jest wiele kobiet zamężnych nawet z dużym stażem małżeńskim. No i co z tego? Często nawet nie wiedzą co to jest przyjemność. Idąc na masaż chcą czuć coś więcej.Często rozmawiamy na ten temat. Czuję się wtedy jak ksiądz w konfesjonale.A swoją drogą jak widzę ulotki gabinetów a tam czytam. Masaż kaki,śmaki i nijaki, masaż leczniczy. Przecież wszystkie masaże są lecznicze. Nie ma masaży nie leczniczych. Każdy czemu innemu służy. Ale każdy jest leczniczy.Masaż erotyczny też jest leczniczy.

• niclas 2009.10.14 [12:14]
    baszko 1961c,

napisałaś, że masaż całkiem nago, dokonywany przez masażystę faceta zainspirował Cię nawet dodatkowo do seksu z mężem. Proste pytanie. A czy Twój mąż wie o tym, jak ten masaż wyglądał? Jeśli tak, to akceptuje to? Jak byś się czuła, gdyby mąż, na przykład masażysta, wyznał Ci, że masował taką nagą laskę, która bardzo go zainspirowała do seksu z Tobą? Albo będąc klientem masażystki stwierdziłby, że był u takiej świetnej pani, która w nagości pomogła mu odnaleźć nowe pokłady i tym bardziej i pełniej chce się z Tobą kochać?

• narka53 2009.10.14 [20:45]

A co w tym złego? Nie wiem ile lat jesteście w związku. Jeśli było by tak jak piszesz, po co by tyle ludzi wyjeżdżało do sanatorium?. Każdy wyjeżdża chory. A tam ma wciąż 20 lat. Pierwszego dnia, losowanie krzaków. Tam nabiera się sił witalnych.
  • no tak jak zwykle 2009.10.16 [13:42]
    niektórym trudno zrozumieć że inni mogą się kierować zasadami moralnymi i pozostać wierni nawet w związku z wieloletnim stażem
  • narka53 2009.10.16 [20:54]

Całkowicie się zgadzam.Ale jest też w śród nas masę hipokrytów. Z drugiej strony, czasy i mentalność się zmienia. Co innego odbieramy w dużych aglomeracjach a co innego w mniejszych miastach. Choć i tu można by się spierać. Ale przecież nie o to chodzi.
  • gulhan1236 2009.10.18 [17:07]
    Moze i ja cos dopowiem. jestem mezczyna, masazysta z dosc sporym stazem. Masaz nago jest zupelnie czyms normalnym. Kiedy proponuje klientkom zalozenie jednorazowych majteczek do masazu, wiekszosc z nich woli byc masowana zupelnie nago. Moge wowczas bardziej skoncentrowac sie na wymasowaniu a nie na omijaniu odziezy. Jest to rowniez zupelnie normalne, ze masujac dolegliwosci dyskopatii, podciaga sie nogi i rozchyla sie je szeroko. Oczywiscie ze widoczne sa wtedy calkowicie czesci genitalne. Ale czy lepiej jest cierpiec w cnocie, czy tez moze dac sobie pomoc. To zrozumieja tylko ci, ktorzy takie bole przeszli. Ja traktuje swoj zawod od strony medycznej a nie od strony erotycznej. Nie bylbym uczciwym, gdybym zaprzeczyl, ze spogladanie na piekne cialo kobiece jest i dla mnie czyms przyjemnym, ale nic wiecej. Zapraszam do swojego gabinetu.
  • narka53 2009.10.18 [21:21]

Dla czego widzimy tylko samych zboczeńców. Mnie się wydaje że trzeba podejść do tematu normalnie.Po prostu taka jest praca masażysty. Z różnymi klientkami się spotyka.Co raz więcej spotyka się właśnie takich bezpruderyjnych. Widocznie im też to sprawia przyjemność.Najczęściej są to kobiety po 40ce.
  • narka53 2009.10.19 [23:46]

Tak bym tego nie określił. Nie wiem ile masz lat. Ale pewnie jeszcze trochę brakuje do 40. Nigdy nie należy nikogo oceniać. Natura ludzka jest nie zbadana.
  • mmm757 2009.10.20 [07:49]
    z jednej strony dwojako mozna to rozumiec
    do gonekologa musisz sie rozebrac i pokazac wszystko
    do masazysty nie trzeba chyba, ze masz ochote na masaz tych wlasnie czesci ciala
    ale no i zawsze jest jakies ale
    zeby byc ginekologiem to...lata nauki
    a masazysta tylko kurs konczy i juz sobie......
    ale moze na prawde byc on masazysta z prawdziwego zdarzenia....
    mysle, ze jak ktos ma ochote na masaz tych czesci ciala i kompletnie nago
    znalazl takiego masazyste to jego sprawa
    i jak sprawia mu to przyjemnosc to niech sobie to takiego masazysty chodzi

pozdr
    ♥♥♥♥♥♥♥♥&#98 29;♥♥♥ nie moge tak odejsc gdy kusi mnie grzech.. ..musze miec.... ♪♪♪♪♫♫♪♪ ♫♪♪♪♪
  • taaaa pewnie kobiety po 40 2009.10.20 [14:32]
    no akurat nie jestem młodą siksą bo mam 35 lat więc wiem jak to jest gdy się juz czuje umykającą młodość a ma się ochotę jeszcze czuć seksy i pożądaną.....

no ale zdaje sobie sprawę że nie ma nic bardziej uwłączającego niż widoczna desperacja, wystarczy się czasem rozejrzeć po mieście by dojrzeć podstarzałe babki które udają dwudziestki biegając z dekoltem do pasa i mini która ledwie zakrywa tyłek....
  • baszka1961c 2009.10.20 [20:32]
    co za absurd z tym mailem!
    ktos podszyl sie pod mojego maila, chodzi tu o "gulhan" ,robi sobie facet z nas jaja. kazdy moze wpisac taki mail, jaki mu sie podoba!!!
    Troche wiecej wyobrazni!
    Zapytalam co wy czujecie w takiej sytuacji jaka mnie sie przytrafila. Dawno tu nie bylam, ale widze, ze dyskusja nawet sie rozwinela. Dziekuje wam.

• Jestem z Krakowa i... 2009.12.13 [16:04]
    Mialem kiedys taki masaz relaksacyjny. W ogole bylem na masazu 1-szy raz i nawet nie wiedzialem, czy trzeba sie rozebrac do naga. Pani masazystka stwierdzila, ze tak bedzie najwygodniej, ale przeciez mnie nie zmuszala. Wazne rowniez bylo to, ze miala profesjonalny gabinet, dyplomy i byla duzo starsza ode mnie. Wiec w ogole mysli o charakterze erotycznym nawet nie przyszlyby mi do glowy. Caly masaz odbywal sie tak ,ze bylem przykryty recznikem, a ona odkrywala tylko masowane czesci. I dopiero gdy lezalem na plecach i wymasowala mi nogi, uda i brzuch, spytala normalnie czy podbrzusze tez masujemy. Ale cala atmosfera byla tak profesjonalna, ze mimo zaskoczenia sie zgodzilem. I naprawde bylem zdziwiony. Masowala mnie tak kilka minut, tak samo jak kazda inna czesc ciala, ale na tym koniec. Przykryla mnie po masazu i juz. Bylem jeszcze u niej ze dwa razy i widze, ze mialem niezlego farta. Chodzi mi o to zgubilem do niej telefon ,a jak teraz dzwonie do innych i pytam o masaz tych miejsc, to albo sie jakas oburza, albo wrecz proponuje "dodatkowe uslugi". Czy jest w Krakowie dyplomowana masazystka, ktora wymasuje "cale" cialo bez zadnych podtekstow erotycznych i bez oburzania sie???
  • dejzi88 2009.12.14 [16:11]
    Ja bym proponowała jednak kupić sobie fotel massmedic. Ja sobie taki sprawiłam, bardzo dobrze działa na krążenie i na kręgosłup, a przy okazji można się naprawdę zrelaksować. Nie widzę już sensu wydawania pieniędzy na masażystę. Lepiej zainwestować te pieniądze w fotel.

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana.
  • _zadowolona 2009.12.16 [00:01]
    Ja wybrałam się ostatnio na peeling całego ciała połączony z masażem. Nie sądziłam, że tego typu zabiegi kosmetyczne wykonują też meżczyźni. Jakoś głupio było się wycofać gdy okazało się, że w gabinecie czeka facet i że będę miała na sobie tylko jednorazowe stringi. W dodatku okazały się zbyt duże i w tarakcie masażu pośladków musiały sporo odkrywać. Muszę powiedzieć, że masaż był bardzo staranny i profesjonalny, a gdy minęlo początkowe zażenowanie było już tylko przyjemnie...
  • masazysta 2009.12.16 [13:58]
    Prowadze gabinet masazu w jednym z wiekszych miast naszego kraju. Jestem mezczyzna, mam 40 lat i zamierzam moje uslugi wzbogacic o reczny masaz erotyczny (tylko dla kobiet). Ma to oznaczac, ze do masazu dolaczylbym opcje "masazu" okolic intymnych, glownie stymulacje lechtaczki. Zanim jednak wprowadze taka opcje, chcialbym abyscie Panie opwiedzialy sie co o tym myslicie, czy beda chetne na taki "masaz", czy moj pomysl ma szanse na rynku?
    Mysle ze jest wiele samotnych kobiet zdanych tylko na wlasne rece lub gadzety, taka opcja to byloby jakies urozmaicenie dla nich.
    Dziekuje za szczere wypowiedzi.
    Adam
  • do masazysty 2009.12.27 [23:43]
    no nie wiem, musiałbyś jasno sprecyzować, JAKIE masaże masz w swojej ofercie, ale wydaje mi się, że zawsze istnieje ryzyko, że te panie, którym zależy na masażu wyłącznie bez podtekstów erotycznych taki gabinet omijałyby szerokim łukiem. A Tobie przecież, jak rozumiem, chodzi o to, ze miałbyś w ofercie różne rodzaje masaży? Te zwykłe i te z dodatkowymi atrakcjami?oczko.gif

• tonx5 2009.12.28 [10:45]
    Byłam na kilku masażach podczas pobytu w primaveraspa. Moje wrażenia były fantastyczne- pełen relaks a same nazwy masaży przyprawiają o przyjemny dreszcz. Natomiast to o czym piszesz napawa mnie lekkim niepokojem- nie wiem,czy zdecydowałabym się na coś takiego( ale może to kwestia tego,ze jestem wstydliwa)
  • masaaaaaaaaaaaaakra 2010.01.07 [20:02]
    skor autorka miala masowane dolen partie ciala to po co csla nago? cycki tej jej masował ? jezyk.gif
    ale prowo jezyk.gif
  • nagaEwa 2010.01.11 [09:36]
    Niewiem dlaczego nasze społeczeństwo jest takie wstydliwe. Ja jestem 30 letnią kobietą i zawsze rozbieram się do naga do masażu. Nie widzę w tym nic złego a masażysta ma nieograniczone pole manewru. Ponadto kiedy miałam problemy z dyskiem, konieczne było intensywne wymasowanie pośladków i to w szczególności od środka, gdzie miściło się źródło bólu. Nie wyobrażam sobie, by możliwe było wymasowanie tych części ciała w majtkach. Byłam podobnie masowana jak autorka tematu, może podobne schorzenie. Polska jest niestety zbyt katolicka a ludzie zbyt pruderyjni na to aby było jak w Europie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...