Odpowiedz na ten temat

Masaz nago

• corereeo 2017.03.02 [20:37]
    Witam,
    chciałem polecić profesjonalny masaż leczniczy lub relaksacyjny w Lublinie: http://biointus.lublin.pl
    To najlepsze miejsce w Lublinie gdzie można skorzystać z masażu tureckiego hammam lub masaży ayurvedyjskich w tym masażu na cztery ręce.
    Miejsce klimatyczne, kameralne, eleganckie i godne polecenia
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.27 [15:07]
    Ostatnio przyjechał do mnie Pan wykonał masaż erotyczny wraz z relaksacyjnym trwało to 2godziny czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam miałam taki orgazm że ze mnie tryskało pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarzyło myślałam że to bujdy ale chcę jeszcze raz.
    masazerelaksacyjne.xlx.pl
  • gość 2017.04.03 [16:19]
    Zapraszam wszystkie Panie na masaże relaksacyjne z nutka tajemniczości
    http://masazerelaksacyjne.xlx.pl/
  • masaże Kraków Częstochowa 2017.04.05 [20:03]
    Hej,
    witam serdecznie, mam nadzieję że mój anons zwróci Twoją uwagę. Od niedawno mieszkam w Krakowie, zajmuje się masażami zawodowo od kilku lat.
    Wykonuje masaże
    relaksacyjne
    relaksacyjno - erotyczne
    tantryczne - masaż całym ciałem
    Jest to oferta skierowana wyłącznie do kobiet. Tak tak dyskryminacja, no niestety mogę trochę pogrymasić w mojej dziedzinie usmiech.gif
    Zadzwoń do mnie chętnie udzielę Ci wszystkich szczegółów. Masaże mogą być pełne bądź nie. To ty decydujesz co ma się wydarzyć. Na razie jeszcze nie posiadam stacjonarnego salonu w KRK jeśli jednak bywasz w okolicach Częstochowy tam takie miejsce posiadam. W Krakowie jestem dostępny od poniedziałku do piątku 18-23, w Częstochowie pracuje w weekendy. Zalecam kontakt dzień wcześniej.
    W Krakowie na razie jedynie dojazd do Ciebie ze stołem i olejami do masażu
    Pozdrawiam Cię cieplutko.
    masazekrk1990@wp.pl
    605689194
  • masażysta123 2017.04.12 [16:16]
    Z mojego doświadczenia jako masażysta wynika, że masaż może być wykonywany w bieliźnie, jeśli tylko nie przeszkadza to w prawidłowym jego wykonaniu. Niektóre masaże wymagają rozebrania się do naga, ale wtedy masażysta powinien poinformować klientkę przez masażem o takiej potrzebie. Jeżeli nie wyrazi ona zgody, to masażysta może ominąć celowo te partie ciała, albo wybrać wybranych części ciała.
    Zawsze pamiętajmy o swoim komforcie podczas masażu. Masażysta jak i klient muszą się czuć dobrze podczas zabiegu. Dlatego też mówmy masażyście o naszych potrzebach przed zabiegiem. Powiedzmy jakie części ciała wolelibyśmy aby nie były masowane.
    Pozdrawiam,
  • gość 2017.04.13 [05:52]
    Masuje się nago z koleżankami w saunie i jest to bardzo miłe i przyjemne. Wszystko zależy na kogo trafisz. Nie dla wszystkich nagość równa się seks.
  • gość 2017.04.18 [14:04]
    Same latwe laski tutaj. Czym sie roznicie od zwyklej dzi...ki? Zadbaj o faceta, to on tez sie odwdzieczy. Wielka filozofia zaspokoic kobiete dlonmi. Ci masarzysci to zboczency myslicie ze elokwentny to ideal.
  • PiotrPwt 2017.05.08 [12:07]
    Szukam masażystki PODKARPACKIE, u której mółbym regularnie korzystać z masaży relaksacyjnych, również tantrycznych. Ktoś poda jakiś namiar? prosze napisac na maila: peeterowski@wp.pl
    edytowano 2017.05.08 [12:14]
  • bober71 2017.05.09 [18:37]
    ja byłem ostatnio w studiu mandala we wroclawiu i porazka jakas totalna te "masazystki" w cudzyslowie to sie w ogole na tym nie znaja. Lepsze masaze to ja mam od dziewczyny niz tam.... nie polecam ;/
  • Masażysta1987 2017.05.15 [14:56]
    Witam,
    wykonuję masaże klasyczne i relaksacyjne z zakończeniem w mieszkaniu Pacjenta w Warszawie na terenie Ursynowa, Mokotowa i Wilanowa. Jestem szczupłym mężczyzną w wieku 30 lat.
    Zapraszam do kontaktu zarówno Panie jak i Panów: masaz.wawa.1987 @ o2.pl
  • gość 2017.05.17 [15:55]
    Bardzo dobry masaż miałam w Warszawie. Ciężko to w sumie nazwać masażem bo to był rytuał, poprzedzony medytacją. Sama jestem z Lublina, ale przyjeżdżam co jakiś czas do stolicy i korzystam z usługwww.masaztantrycznywarszawa.pl. Są bardzo profesjonalni, zdecydowanie nie jest to masaż erotyczny, raczej usługa dla osób świadomych, którzy szukają ukojenia, błogości, połączenia ze sobą i głębszego zrozumienia swojego ciała i swoich potrzeb. W zasadzie cieszę się, że poznałam prawdziwy masaż tantryczny, dla mnie jest to zupełnie inna jakość, doznania i stosunek do ciała z ogromnym szacunkiem.
  • gość 2017.05.28 [22:55]
  • fizjoterapeuta 2017.06.09 [16:39]
    Witam, od dłuższego czasu jest tu bardzo reklamowo, więc i ja się polecam ☺
    Jeżeli borykacie się z bólem, kontuzją a może po prostu macie spięte mięśnie zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie.www.mab.warszawa.pl
  • yavirka 2017.06.12 [20:56]
    Wczoraj byłam na masażu tantrycznym (całym ciałem) w http://studiodewi.pl i powiem Wam, ze to najlepsze co mnie ostatnio spotkalo... swietny klimat, swiecie zapachowe, muzyka i masazystki pierwsza klasa.... na pewno wroce do "Dewi" to jeden z lepszych studiow masazu w jakim byłam! usmiech.gif
  • alakanad 2017.06.17 [12:57]
    Witam,Jestem masażystą z nienaganną aparycją z dalekiego wschodu wykonuje masaże orientalne,relaksacyjne,relaksacyjno-tantryczne dla pań i par na macie z dojazdem do klienta w Warszawie i okolicy.
    Jestem po kursach masażu w Azji,masaże oparte są na przepływie energii w ciele, prowadzącym do odblokowania kanałów energetycznych,uzdrowienia, błogości i witalności. To głęboki relaks powodujący otwarcie
    emocjonalne i duchowe. Dzięki masażowi odkryjesz przyjemność niczym niezmąconego relaksu. Efekt? głębokie odprężenie i regeneracja sił.
    Każdy masaż rozpoczyna się wprowadzeniem i ćwiczeniami
    oddechowymi, aby w pełni przyjąć doznania z nim związane. Masaż wykonywany jest naturalnym olejkiem.
    masaze_orientalne@on et.pl
    576 376 608
  • Malwinka5555 2017.06.27 [09:14]
    A ja polecam mojego masażystę z Warszawy. Jest bardzo profesjonalny... mam do niego zaufanie i zawsze na początku proszę o masaż całego ciała... zawsze też kończę mega orgazmem usmiech.gif
    https://www.olx.pl/i2/oferta/masazysta-eksklu zywne-spa-w-twoim-domu-CID619-IDbp6hZ.html# :95229e28a4
  • Dora732 2017.06.29 [15:49]
    Często odwiedzam to to spa http://polonia.jgora.pl/kobiecy-weekend-w-pol sce-i-za-granica/ mają tam cudowny masaż oczko.gif
  • mamaste 2017.07.01 [00:18]
    Radom też ma się czym pochwalić oczko.gif polecam mojego masażystę mike-jord@o2.pl
  • PiotrPwt 2017.07.01 [21:46]
    PODKARPACKIE - Masaż dla Pań, relaksacyjny, tantryczny, delikatny, pełna dyskrecja, gadu 61593635, Piotr
  • Bartoz 2017.07.05 [08:55]
    Zapraszam Panie do zapoznania się z moim profilem być może przypadnę do gustu usmiech.gif
    http://www.pandlapani.pl/bartosz90
    edytowano 2017.09.19 [22:48]
  • Tantra Poznań 2017.07.21 [06:31]
    Dzień dobry.
    Bardzo chętnie poznam osoby poważnie traktujące Tantrę, masaż tantryczny. Zachęcam do kontaktu Panie, Pary najlepiej z Poznania lub bliskich okolic. Pozdrawiam usmiech.gifdreamer69@interia.eu
  • gość 2017.08.25 [17:25]
    nic złego jak masażystka masuje całe ciało faceta , przecież przyjemne uczucie , nie ma się czego wstydzić
  • gość 2017.08.25 [17:27]
    cała przyjemność być masowanym , przez kobietę , również intymne miejsca
  • gość 2017.08.25 [17:35]
    zachęcam wszystkich do masaży gdzie trzeba być nago , fantastyczne uczucie
  • gość 2017.08.25 [18:48]
    fantastycznie być nago podczas masażu nie mamy czego się wstydzić
  • gośćAdam112 2017.09.11 [11:36]
    Witam polecam doskonały masaż leczniczy warszawa http://relaxmindandbody.pl profesjonalny pod każdym względem
  • Anetaiartur 2017.09.19 [15:07]
    Masaż Nago w LUBLINIE
    Mam pytanie do osób zajmujących się masażem na terenie LUBLINA.
    Do tej pory i żona i ja korzystaliśmy z usług starszej ale sympatycznej i doświadczonej pani masażystki w Lublinie.
    Na pierwszej wizycie pani dała nam delikatnie do zrozumienia że bielizna będzie jej przeszkadzała dlatego postanowiliśmy przykryć się tylko ręcznikami.
    Podczas masażu tyłu ręcznik był całkowicie zdejmowany natomiast przód trochę zakrywałem przy pierwszych 2 wizytach. Za trzecim razem stwierdziłem że już na tyle dobrze zna moje ciało by zrezygnować z sztucznej pruderii.
    A pani masażystka z uśmiechem stwierdziła że dla niej jest to bez różnicy. Ja oczywiście załapałem 40tkę więc staram się panować nad organizmem. Zresztą jeżeli idę na masaż to nie myślę o innych rzeczach.
    Niestety nasza pani opuściła Lublin.
    Dzwoniłem do tych przereklamowanych firm jak biointus.lublin.pl czy massu.pl ale tam traktują człowieka jak skarbonkę, która ma spełniać ich zachcianki - szkoda gadać .
    Dlatego mam pytanie czy w Lublinie jest doświadczona masażystka (wiek nieistotny). której nie brzydzi widok zadbanego męskiego ciała.
    wykona masaż leczniczy i relaksujący całego ciała mężczyzny i kobiety bez konieczności owijania się w ręcznik lub bieliznę. Masaż może być w prywatnym lokalu lub gabinecie oczywiście w LUBLINIE a cena rozsądna .
    Oferty proszę wysłać na nasz mail
    fkk2@o2.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...