Odpowiedz na ten temat

Masaz nago

• jaccek55 2016.12.24 [13:26]
    Szukacie dobrej formy relaksu w Krakowie ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą Salon Dewi http://salondewi.pl/ - studio masażu Kraków wyśmienitej jakości masaże Tantra, klasyczko - relaksacyjny, masaż lomi lomi nui, masaż firmowy i więcej więcej profesjonalnych masaży. Ostatnio odwiedziłem ten salon i muszę powiedzieć że to był strzał w 10-tkę otrzymałem fachową obsługę, widać że u nich klient to skarb ! Dziękuje za profesjonalizm i na pewno was jeszcze odwiedzę !
  • Zobacz także:

• magdaa111 2017.02.08 [23:30]
    Dyskretny pl. ze stolicy to kiepski 40 letni masażysta erotyczny, chcący zaciągnąć klientkę do łóżka, mimo, iż ta przychodzi na masaż erotyczny i nic więcej. Kiepsko to świadczy o 40 letnim facecie, jak nie potrafi kontrolować swoich popędów seksualnych. Nie skusiłam się na jego wdzięki i nie żałuję. Pan namolny, ruchy palców na ciele rwane, bez płynności i finezji. Nie szanuje granic klientki, masaż bardziej relaksacyjny niż erotyczny. Praktycznie nie czułam się podniecona. Stymulacja manualna palcami miejsca intymnego, cienka, nie potrafi tego robić, co uważam za podstawę w masażu erotycznym kobiety. Szkoda kasy.
    edytowano 2017.02.08 [23:33]
  • gość 2017.02.10 [15:08]
    Zapraszam w Małopolsce na piękne masaże : makia.pl
  • gość 2017.02.14 [15:53]
    mi 2 lata temu mąż zafundował wizytę u masażysty,
    od tego czasy chodzę tam regularnie 2-3 razy w miesiącu,
    każdy masaż kończy się Mega Orgazmem, najpierw delikatnie masuje mi plecy, potem nogi, pachwinki, pośladki, podkłada mi podpórkę pod łono żeby pupa była wyżej uniesiona i zabiera się za moje motylki i łechtaczkę... potrafi wywołać u mnie orgazm który trwa 2-3 minuty, zaczełam nawet popuszczać bo nie panuję nad zwieraczem.... Oczywiście rewanzuję się mu ręcznie i ustami....
  • gość 2017.02.17 [17:47]
    masazysta student warszawa kpalem@wp.pl
  • corereeo 2017.03.02 [20:37]
    Witam,
    chciałem polecić profesjonalny masaż leczniczy lub relaksacyjny w Lublinie: http://biointus.lublin.pl
    To najlepsze miejsce w Lublinie gdzie można skorzystać z masażu tureckiego hammam lub masaży ayurvedyjskich w tym masażu na cztery ręce.
    Miejsce klimatyczne, kameralne, eleganckie i godne polecenia
  • gość 2017.03.27 [15:07]
    Ostatnio przyjechał do mnie Pan wykonał masaż erotyczny wraz z relaksacyjnym trwało to 2godziny czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam miałam taki orgazm że ze mnie tryskało pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarzyło myślałam że to bujdy ale chcę jeszcze raz.
    masazerelaksacyjne.xlx.pl
  • gość 2017.04.03 [16:19]
    Zapraszam wszystkie Panie na masaże relaksacyjne z nutka tajemniczości
    http://masazerelaksacyjne.xlx.pl/
  • masaże Kraków Częstochowa 2017.04.05 [20:03]
    Hej,
    witam serdecznie, mam nadzieję że mój anons zwróci Twoją uwagę. Od niedawno mieszkam w Krakowie, zajmuje się masażami zawodowo od kilku lat.
    Wykonuje masaże
    relaksacyjne
    relaksacyjno - erotyczne
    tantryczne - masaż całym ciałem
    Jest to oferta skierowana wyłącznie do kobiet. Tak tak dyskryminacja, no niestety mogę trochę pogrymasić w mojej dziedzinie usmiech.gif
    Zadzwoń do mnie chętnie udzielę Ci wszystkich szczegółów. Masaże mogą być pełne bądź nie. To ty decydujesz co ma się wydarzyć. Na razie jeszcze nie posiadam stacjonarnego salonu w KRK jeśli jednak bywasz w okolicach Częstochowy tam takie miejsce posiadam. W Krakowie jestem dostępny od poniedziałku do piątku 18-23, w Częstochowie pracuje w weekendy. Zalecam kontakt dzień wcześniej.
    W Krakowie na razie jedynie dojazd do Ciebie ze stołem i olejami do masażu
    Pozdrawiam Cię cieplutko.
    masazekrk1990@wp.pl
    605689194
  • masażysta123 2017.04.12 [16:16]
    Z mojego doświadczenia jako masażysta wynika, że masaż może być wykonywany w bieliźnie, jeśli tylko nie przeszkadza to w prawidłowym jego wykonaniu. Niektóre masaże wymagają rozebrania się do naga, ale wtedy masażysta powinien poinformować klientkę przez masażem o takiej potrzebie. Jeżeli nie wyrazi ona zgody, to masażysta może ominąć celowo te partie ciała, albo wybrać wybranych części ciała.
    Zawsze pamiętajmy o swoim komforcie podczas masażu. Masażysta jak i klient muszą się czuć dobrze podczas zabiegu. Dlatego też mówmy masażyście o naszych potrzebach przed zabiegiem. Powiedzmy jakie części ciała wolelibyśmy aby nie były masowane.
    Pozdrawiam,
  • gość 2017.04.13 [05:52]
    Masuje się nago z koleżankami w saunie i jest to bardzo miłe i przyjemne. Wszystko zależy na kogo trafisz. Nie dla wszystkich nagość równa się seks.
  • gość 2017.04.18 [14:04]
    Same latwe laski tutaj. Czym sie roznicie od zwyklej dzi...ki? Zadbaj o faceta, to on tez sie odwdzieczy. Wielka filozofia zaspokoic kobiete dlonmi. Ci masarzysci to zboczency myslicie ze elokwentny to ideal.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...