Odpowiedz na ten temat

Masaż panów a mimowolna erekcja. Jak sie zachowac?

• skorpionik33szczecin 2014.06.12 [16:44]
    Chciałbym zadac pytanie paniom masażystkom, jak traktujecie sytuacje gdy w trakcie masażu, pacjent przykryty tylko recznikiem ma mimowolną widoczną erekcje. Czy jest to sytuacja czesto spotykana, normalna w trakcie zabiegu? Jak w takiej sytuacji powinien zachowac sie pacjent a jak masażystka?? co mówią na ten temat podreczniki i nauczyciele masażu?? jakie sa Wasze doświadczenia w tym wzgledzie?
  • gość 2014.06.12 [16:49]
    mi sie czasami zdarza zobaczyc, jestem fizjoterapeutka, nic nie robie, rozmawiam normalnie z pacjentem, samo mu przechodzi oczko.gif
  • skorpionik33szczecin 2014.06.12 [22:37]
    Na podstawie Waszych doświadczeń, jeśli bedzie oczywiście sporo odpowiedzi, chciałbym sie pokusic o zrobienie statystyki wiekowej. Jak ma sie wiek masażystki do jej zachowania w takim przypadku. Z doświadczenia zauważam, że masażystki, fizjoterapeutki w wieku 20+ do 35/38 reagują bardziej nerwowo, natomiast od 38+ są bardziej wyluzowane i traktują sprawe fizjologicznie a czasem nawet jako dobry żart. Stąd moja prośba o podanie przybliżonego wieku lub przedziału wiekowego j.w.
  • masaz_warszawa 2014.07.16 [13:46]
    erekcja?-jaka erekcja? -
    Profesjonalnie to nic nie widać.
    uśmiech i pozytywne myślenie -to jest to Zapraszam na : www.Masaz.Warszawa.pl
  • masażysta Zenon 2017.07.11 [08:38]
    Ja się rumienie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...