Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arletta_25

masaz wyszczuplajacy

Polecane posty

Gość arletta_25

Czyktoras z was stosowala masaz wyszczuplajacy????? Jakie byly efekty i po jakim czasie???? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwa211
Jestem masażystką. Masaż wyszczuplający owszem wyszczupla ale najbardziej mnie gdy wykonuję taki masaż :) To tak troszkę żartobliwie ale prawdziwe. A co do osoby masowanej to owszem wyszczupla ale tylko wtedy gdy będziesz oprócz masażu stosować choćby lekką dietę i pić min 2 litry wody dziennie. Dziewczyny które masuję i stosują się do w/w wskazówek naprawdę mają efekty. Oprócz wyraźnego wyszczuplenia skóra jest cudnie jędrna i pozbawiona cellulitu. Efekt zobaczysz już po 3-4 masażach ale musisz zrobić serię czyli ok 10 bo inaczej zaraz wróci cellulit. Po takiej serii przez jakieś 2 mieś warto chodzić przynajmniej raz na dwa tygodnie Bardzo dobre efekty przynosi też masaż - drenaż limfatyczny - może nawet lepsze niż klasyczny masaż wspomagający odchudzanie. Podsumowując nie ma cudów na wyszczuplenie ani tabletek ani masaży, bez dietki nie będzie efektów. Bez dietki tylko ujędrnisz skórę , będzie bardzo milutka i apetyczna. A i jeszcze jedno- masaż wyszczuplający jest troszkę bolesny to zależy od Twojej wytrzymałości na ból, natomiast drenaż nie dość że skuteczny to jeszcze jest przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac dranz limfatyczny masz na mysli masarz prozniowy?? tak sie sklada ze mam ta "tandete " z tv mango cellu 5000 bo wszyscy zachwalaja masarz prozniowy a ja go uywam ok 5 dni i nic, moze ja cos zle robie??? jestes masarzystka to moze poradzisz mi jak prawidlowo przeprowadzic ten masarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwa211
Drenaż limfatyczny a masaż próżniowy to dwa różne masaże. Masaż próżniowy to np masaż bańką chińską który ja stosuję u klientek i widzę efekty. Urządzenie które masz ma działać na tej samej zasadzie co bańka ale jak pisałam wyżej mało kto będzie potrafił sam na sobie skutecznie wykonywać taki masaż. Nie jest to proste wbrew pozorom i tak jak też pisałam samym masażem niewiele możesz zdziałać lekka dietka i dużo, dużo wody. Poza tym 5 dni to mało, choć to pojęcie względne ile czasu w ciągu dnia masujesz? Jeśli 5-10 minut to efektów nie będzie. Nie musisz codziennie wystarczy co 2-gi dzień ale po min20 min. Najpierw rozgrzej ciało np udo, tak zwyczajnie pocierając ręką a później masuj pasmami pamiętając by robić to w kierunku "do góry" - ok 6 razy to samo pasmo. Tyle mogę Ci podpowiedzieć, może zadziała. Jednak osobiście nie miałam do czynienia z tym wynalazkiem więc nie mnie go oceniać. Życzę dużych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie skupilam sie wyłącznie na brzuchu i masuje go 20-30minut kolistymi tuchami (jak napisali w instrukcji ) czytalam w sieci ze po 10zabiegach traci sie 4-10 cm (zabiegi u kosmetyczki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwa211
A co chcesz osiągnąć poprzez masaż brzucha? Chcesz go że tak powiem odchudzić? Jeśli tak to szkoda Twoich męczarni, nie zadziała, może ujędrni ale nic poza tym. Ponadto uważaj bo masaż brzucha takim urządzeniem jest niebezpieczny, brzuch to bardzo delikatne miejsce a pod skórą masz bardzo delikatne a jak ważne narządy wewnętrzne których osłoną jest tylko ta skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
Ćwicz górne i dolne partie mięśni brzucha, nie zapomnij tez o mięśniach skośnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aeroby ćwicz, nie tylko brzuszki wszelkie, ale aeroby. masaże na pewno pozytywnie wpłyną na stan skóry na brzuchu, ale tak jak już napisano, w niewielkim stopniu, o ile w ogóle, przyczynią się do utraty tk tłuszczowej. tłuszcz trzeba po prostu spalić, żadne cudowne zabiegi (z wyjątkiem lipo) nie zrobią tego za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatek gagatek
stosuje aktualnie masaże "wyszczuplające" - choc to tylko z nazwy bo zaden masaż nie odchudzi, ale bardzo wspomaga odchudzanie i sama wiem po sobie , ze te masaze swietnie ujędrniają skórę i pomagają w usuwaniu cellulitu. mnie masuje orginalna filipinka w salonie w Markach k. Warszawy - jest REWELACYJNA ! - bardzo blisko Białołęki i ul.Głębockiej. nazywają się Artderma medical spa adres ich strony z masażami to http://www.artderma.pl/oferta/masaze_klasyczne,328.html polecam. przy pakietach wielu masaży maja dobre promocje i naprawde sie opłaca. ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambda
Na masażach świetnie zna się p. B. Dębski. Uczył się on w Indiach i na Hawajach, dzięki czemu poznał wiele technik i wiele poprawiających krążenie, czy kondycję. Przyjmuje na Karolkowej .Tel. do gabinetu: 22 631-10-97 (trzeba zadzwonić wcześniej bo ma dużo klientów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
masaż wyszczuplający polecam ja schudłam 9 cm w ciągu miesiąca bolało ale warto ale nie robiłam go sobie sama przyjeżdżał masażysta co 2 dni pracuje w salonie empiro tel 501490830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaż jest świetny i odchudza, ale tez dietę trzeba stosować i jakiś ruch... 2 godz spaceru najmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
zgadzam się z Tobą ale w porównanniu z dietami jakie stosowałam to. przy masażu i teraz to, jak spacerek po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
witam chciałam zakupić sobie ten sprzęt... czy ktoś z niego kiedykolwiek korzystał ??? pomaga???? bo cwicze na orbitreku i rosna mi mięsnie a celulit zostaje wieć sobie pmyślałam ze może sie zorientuje czy to pomaga tutaj zamieszczam linka do luknięcia pozdrawiam i dzięki za odp. http://allegro.pl/masazer-wyszczuplajacy-bm1200gx-kurier-gratis-i1440024777.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhnnkn
Według mnie szkoda pieniędzy.mam u siebie w gabinecie, korzystałam i ja i klientki. Kolejny cudowny wynalazek który nie daje żadnych efektów oprócz ujędrnienia i lepszego ukrwienia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
no słyszałam ze raczej w pozbyciu sie kg. nie pomoze ale w walce z celulitem owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
masz racje z wagi dużo nie ubyło z cm owszem no i po celulicie śladu nie ma a niedługo minie dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
zadzwoń i się dowiedz ile teraz kosztuję ta przyjemność ja dwa lata temu zapłaciłam 750 za odchudzanie brzucha,tyłka i ud i 500 za pozbycie się celulitu 501490830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
z wagi powiedzmy ze jestem zadowolona ale gdyby mi sie udało 5kg zrzucic nie było by zle ale skoro mowisz ze pomaga w pozbyciu sie cm. to juz zdecydowałam :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
9cm mniej z brzucha i prawie po 8 z ud a z wagi ubyło coś ok1,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
no cudownie 8 z nóżek pięknie:-) kupuję na wiosne na bank masażęka ach. chcem wiosnę już...:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moja koleżanka opowiadała mi o takim programie, który można wykonać w dobrych salonach kosmetycznych. nazywa się stop - cellulit. W ramach tego programu stosuje się odpowiednią dietę (jaką, niestety nie wiem) oraz korzysta się z zabiegów falami ultradźwiękowymi. podobno to bardzo skuteczna na wyszczuplenie ciała i usunięcie skórki pomarańczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha3891
a ja jednak kupie sobie masażer dużo nie kosztuje a bedę miała na własność i wyjdzie chyba nawet taniej niz te wszystkie masaże w salonie a co do diety to wystarczy same pilnować co sie je. dla chcącego nic trudnego pozdro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafika
dziewczyny, a ile średnio kosztuja takie masaze? I jak zrozumiałam trzeba ich zaliczyc jakies 10? Ja mam brzydki cellulit na udach... tego chce sie pozbyc, ale moje masaze i balsamowanie na nic sie zdaje... mimo mojej diety (mŻ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Ja dwa lata temu płaciłam 50zł za antycelulitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×