Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka_88

Masaże i zabiegi kosmetyczne w spa nad morzem

Polecane posty

Ostatnio, pierwszy raz byłam w spa i to nad morzem http://www.baginscyspa.com.pl/pl/ Wybrałam hotel w Pobierowie, bo bardzo lubię tą miejscowość. Nawet w środku sezonu nie ma tam, aż takich wielkich tłumów jak w innych nadmorskich miejscowościach. Mają bardzo bogatą ofertę zabiegów w tym właśnie masaże i świetną restaurację hotelową. Hotel jest położony w lasku i jest bardzo blisko morza. Polecam wszystkim na wakacje i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakaa
Myśmy z przyjacióką ostanio się wybrały nad morze do hotelu Unitral - bardzo fajne miejsce, super te zabiegi mają. Polecamy każdemu, raz na jakiś czas można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjańcia
Ja byłam jakiś miesiąc właśnie w tym spa UNITRAL wspomianym i miałam masaże, zabiegi na kręgosłup - rewelacyjna sprawa. Naprawdę mi pomogły. Pracują tam po prostu dobrzy specjaliści, a nie jak w niektórych miejscach przypadkowe osoby, które same nie wiedzą co tam robią. POlecam każdemu, za każde pieniądze warto, a jeszcze za tak nieduże, to grzech nie korzystać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolka
Już kilka razy byłam w spa UNITRAl w Mielnie i musze przyznać że jestem bardzo zadowolona - i z jakości i z ceny. DO tego to wszystko nad morzem, co jest dla mnie kolejną atrakcją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia_Kama
Marzy mi się taki wyjazd do spa nad morzem, niestety mam zbyt dużo pracy i niewiele czasu dla siebie :/ Jedyne rozwiązanie to spa na miejscu, bez wyjeżdżania poza miasto. Znalazłam takie w Warszawie - Medica Spa - mają tam spory wybór różnego rodzaju zabiegów na twarz i całe ciało. Wybieram się tam w najbliższym czasie na masaż klasyczny http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hotelu unitral faktycznie mają świetną ofertę zabiegów a te powiązane z morzem martwym są wręcz cudowne, ja miałam trochę obaw jak wybrałam takie miejsce na wakacje z dzieciakami ale zupełnie niesłusznie bo do przyjęcia małych księżniczek są też jak najbardziej przygotowani, mają super plac zabaw, spokojnie solanki dla dzieciaków też dostępne, no a córcia na manicure oszlała z radości jak ją zabrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina4343
fajne w hotelu spa unitral jest to, że można sobie samemu dopasować tryb wakacji w jakim chce się spędzać. ja lubię aktywny wypoczynek dlatego oferta zajęć jogi czy możliwości pływania w basenie była w sam raz, dodatkowo wycieczki, które organizuje sam hotel to mega sprawa. z pewnością tam wrócę, bo warto. przez jeden wyjazd nie udało mi się skorzystać z całej oferty i bardzo liczę na to, że w przyszłym roku ten stan ulegnie zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woo, unitral faktycznie jest świetnym miejscem!! Chociaż dla mnie dwa największe plusy to: 1) termy w klimacie morza martwego!! najlepsza rzecz na świecie!! 2) strefa dla młodszych. Zawsze jeżdżę z córka i miło, że dla niej tez jest coś przygotowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×