Odpowiedz na ten temat

masażysta Warszawa

  • Marcin Masaż 2016.02.28 [22:08]
    Witam mam 32lata.. wykonuję masaż klasyczny i relaksacyjny całego ciała. Dojezdzam na terenie Warszawy z własnym stolem do masażu.. masuję od 2 lat.. poniżej link do ogłoszenia .. jest tam moje foto. NIE swiadczę usług seksualnych ... ( masaż erotyczny możliwy dopiero po kilku sesjach ze stałą klientką) pozdrawiam Marcin
  • Marcin Masaż 2016.02.28 [22:13]
  • kubiss 2017.03.17 [12:02]
    Praktycznie codziennie biegam i w ramach regeneracji całego organizmu zamawiam leczniczy masaż ciała, w tym masaż kręgosłupa i nóg. Najczęściej korzystam z http://masowaniewarszawa.pl , ponieważ pan Dominik działa niezależnie i ma znacznie niższe stawki od standardowych gabinetów odnowy biologicznej. Masaż działa, jestem dobrze rozciągnięty, zrelaksowany i przyznam, że w ten sposób trenuję bardziej intensywnie, bo regeneracja następuje dynamicznie już w trakcie kontaktu z masażystą. Polecam podobne podejście. Lepiej wydać na masażystę niż na suplementy, które u mnie w ogóle nic nie dają.
  • gość 2017.07.05 [10:29]
    Wykupiłem pakiet masaży dla pracowników u Dominika Dragana. Zdolny masażysta, do którego dostałem namiar od kumpla, który leczy się u niego na problemy z kręgosłupem. Masaże z góry opłacam, a później pracownik po prostu się rozlicza z wykorzystanych godzin. U mnie ten pomysł bardzo się sprawdził. Przyznam, że nawet jest większe zainteresowanie nadgodzinami, czy dodatkowymi zleceniami po wprowadzeniu podobnego pakietu motywacyjnego. Sam też korzystam z masażu leczniczego na kręgosłup. W sumie uniwersalne rozwiązanie. Pan Dominik to młody masażysta, ale już widać doświadczony i naprawdę konkretny. Rozmawiałem z kilkoma masażystami, ale u pana Dominika od razu widać pasję, do tego co robi. Z tego powodu polecam, bo tylko takimi ludźmi się otaczam. Numer zostawiam 503 915 768.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...