Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AQUAREL

Masazystka odpowie na pytania..zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Gość domowa
to ja pierwsza. Czy poprzez odpowiednie masaże w salonie można ,może nie tyle pozbyc się,ale zmniejszyc objawy cellulitu ,przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUAREL
oczywiscie poprzez odpowiednio wykonane masaze tj. ugniatanie rozcieranie oklepywanie w jakims stopniu mozna zmniejszyc ta''kobieca przypadlosc'' do tego odpowiednia dieta plus regularne cwiczenia moga zdzialac cuda:) wystarczy tylko chciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
dziękuje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUAREL
nie ma za co..mozesz rowniez sama dla siebie cos zrobic poprzez masowanie rekawica do masazu ud podczas codziennej kapieli...nastepnie jeszcze wsmarowac balsam i gotowe:) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prett
ja bym poradziła co do cellulitu jeszcze masaż limfatyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Czy starcze zwyrodnienie kregów szyjnych mozna zlikwidowac masażami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUAREL
PRETT---> moze nie masaz limfatyczny a drenaz limfatyczny...:)chcoiaz nie widze tu takiej potrzeby akurat przy celulicie stosowanie tego rodzaju masazu. GOLDINKA--->Kobietko to ty wiesz,ze dzieje sie z toba cos bardzo niedobrego i nic z tym nie robisz nie walczysz?:(jestes bardzo szuplutka osoba,ktora rowniez moze poddac sie masazowi. A co do boli stawow to co dokladnie tobie dolega?jesli bole stawow to masaz klasyczny bylby odpowiedni...a co do boli kregoslupa o jakich wspominasz masaz segmentarny,powinien pomoc. KOOBI---> zlikwidowac moze nie,ale zlagodzic objawy napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
mam pytanko: jak ujedrnic piersi po karmieniu ( pyta powaznie)? chce rowniez zapytac bo od noszenia dziecka mam zdretwiałą reke od kciuka do połowy tej czesci do łokcia jak to uaktywnic bo mam wrazenie jak yo dotykam bólu takiego jak długo cos zdretwieje i trzecie dotyczy brzucha z roztsepami co najlepiej stosowac jakie masaze by sie poprawiła jedrnosc skóry dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUAREL
JOASINEK--->w masazu sa pewne zasady ktorych lamac nie powinno sie a jedna z nich brzmi ze gruczolow nie masujemy...tazke jesli chodzi o samo ujedrnianie piersi to proponuje po kapieli delikatnymi okreznymi ruchami wetrzec w skore np oliwke badz jakis balsam. Jesli chodzi o reke to proponowalabym zwyczajny masaz klasyczny dloni,przedramieniaoraz stawu lokciowego.. jesli chodzi o rozstepy to proponuje zaopatrzyc sie w jakies zele przeciw rozstepom ktore pani moze sama stosowac w domu.Zapewne tutaj hodzi o rozstepy na brzuszku prawda?okreznymi ruchami,delikatnie mozna wcierac te zele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
dziekuje za rady 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUAREL
Bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwenalis
Mam lordozę i skoliozę czy masaż pomoże mi w bólach i dretwieniu rąk? Jeśli tak to jaki rodzaj masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUAREL
lordoza,kifoza oraz skolioza jak najbardziej kwalifikuja sie do masazu w wybranych jednostach chorobowych. Masaz lagodzi stany objawow bolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prett
oczywiscie, że drenaż, aczkolwiek ja określam go w rozmowie z pacjentkami masażem limfatycznym - jako że mówiąc drenaż widzę w ich oczach zgrozę:) a w sumie na jedno wychodzi, prawda?:) Pracuję w odnowie właśnie z cellulitem i po limfatycznym widzę większe efekty niż po zwykłym klasycznym. Chodzi oczywiscie o zlikwidowanie obrzeków i pobudzenie krążenia limfy. Sam masaz klasyczny tez oczywiscie:) szczególnie wykonywany codziennie automasaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjajajjaja
bola mnie kregi szyjne, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwenalis
dziękuję za radę :) a z masażu na pewno skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUAREL
PRETT oczywiscie zgadzam sie z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prett
Aquarrel--> a pracujesz w zawodzie?:) i ile lat? Jesli mozesz, podziel się swoimi spostrzeżeniami odnośnie efektów - ciekawi mnie to, szczególnie segmentarny, izometryczny, bo tych akurat nie wykonywałam w szerszej praktyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×