Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiszaca luska

mloda, szczupla, ale malo jedrna

Polecane posty

Gość wiszaca luska

zastanawiam sie, dlaczego inne, grubsze ode mnie dziewczyny maja ladniejsze cialo niz ja. sa bardziej zbite, jedrne, a ja niby szczupla, ale tu albo brzuch wisi, boczki tez sa, nogi niby szczuple, ale tez tak wiszace:O w ciuchach wygladam calkiem calkiem,jednak bez-juz gorzej:O planuje zapisac sie na silownie i fitness. bedzie TBC*, BS*, ABT*,jesli chodzi o fitenss,a na silowni: bieznia itp. pomoze? mam 175 cm wzrostu, waze 70 kg. *# TBC - Trening ogólnorozwojowy, którego celem jest praca nad całą sylwetką. Zajęcia poprawiają kondycję fizyczną, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe. Wykorzystuje się przybory (hantle, gumy, piłki, stepy), co umożliwia kształtowanie poszczególnych partii ciała. # ABT - (uda, brzuch, pośladki) ćwiczenia ujędrniają i rzeźbią dolne partie ciała. Wykorzystuje się przybory. # BS - głównym celem tych zajęć jest poprawa wytrzymałości organizmu i siły mięśniowej. Takie zajęcia charakteryzują się krótką rozgrzewką, a następnie ćwiczeniami wzmacniającymi górne i dolne części ciała przy użyciu przyborów (hantle, stepy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dlatego że jesteś rzeczyw
iście tylko NIBY szczupła, bo sorry, ale 70 kg przy 175 cm ??? tyle Twoim zdaniem waży "szczupła" osoba o tym wzroscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszaca luska
fakt, ostatanio mi sie przytylo, ale nie wygladam na gruba, czesto slysze, ze mam swietna figure.a gdy bylam niby szczuplejsza(bo tylko w wadze) to tez wygladalam tak jak teraz, tzn malo jedrnie. waga, to nie wszystko, kochane jesli jeszcze tego nie zrozumialyscie, to dlugo Wam to zajmuje. mi nie zalezy, zeby spac z wagi, czy zleciec z cm, chce byc bardziej jedrna, stad moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij kobieto to i ciało
będzie bardziej jędrne, tak ciężko to pojąć?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak się sprawdza BS, ale ABT i TBC są bardzo w porządku. Tylko potrzeba trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszaca luska
tak trudno pojac, ze gdy mniej wazylam, bylo tak samo?:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie nie schudłaś
tyle ile trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie dziw bierze że osoby na takim forum moga mówić że waga i jędrność skóry mają ze sobą coś wspólnego... Waga nie jest żadnym wyznacznikiem. Znam osoby, które mają taki sam wzrost co ja i wagę, ale wyglądają grubiej niż ja, tak samo sa osoby wyglądające smuklej. Wszystko zależy od budowy kości, ilości tłuszczu i mięśni. Można być szczupłym ale miec miejsca które wiszą - tutaj nie tyle zbicie wago jest ważne co ćwiczenia i masaże, a wszystko po to aby wzmoćnić mięsnie i ujędrnic skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszaca luska
a wiec tak--> fajnie, ze chociaz Ty to rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość packstage
Waga wcale nie jest wyznacznikiem jedrnosci skory.Mozna wazyc sporo a miec piekna jedrna skore a mozna miec niska wage a skore pozbawiona jedrnosci.Sprobuj myc sie rekawica do masazu.Ja osobiscie robie to dwa razy dziennie pod prysznicem.Wsmarowuj w cialo kosmetyki kremy ujedrniajace uelastyczniajace cialo.Godny polecenia jest balsam do ciala Collistar a z tanszych AA skora dojrzala.no i bez cwiczen sie nie obejdzie.BS jak najbardziej silownia tez ale nie przeciazaj miesni jesli wczesniej nie cwiczylas.Chodz na zajecia wzmacniajace interwalowe raczej nie sa dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele kobiet ma problem z tzw. mało jędrnym ciałem, bardzo często jest to spotykane nawet u bardzo szczupłych osób pomimo tego że taka osoba jest bardzo szczupła to jednak ciało robi wrażenie nadmiaru tkanki tłuszczowej Dlaczego tak się dzieje? Jest to zaburzenie pomiędzy tkanką mięśniową a tkanką tłuszczową tzn. tej pierwszej jest znacznie za mało, często jest to wynikiem drastycznego odchudzania się tylko poprzez diety bez ćwiczeń fizycznych oraz częstym chudnięciem i przybieraniem na wadze. Czy da się to zmienić? Można temu zaradzić wykonując odpowiednie treningi jednak jest to dosyć długotrwały proces. Tutaj potrzebne są trzy rzeczy: 1. Przede wszystkim należy wzmocnić tkankę mięśniową poprzez trening siłowy. Mocne mięśnie będą trzymały ładną postawę ciała oraz będzie lepsze spalanie tkanki tłuszczowej. 2. Należy odpowiednio wykonywać trening spalający tkankę tłuszczową. 3. Należy zacząć w prawidłowy sposób odżywiać się. Pozdrawiam Ewelinajakubiak.pl http://www.e-sylwetka.pl/1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszaca luska
dzis zaczynam cwiczenia na silowni i aerobik, wlacze w to diete-ale nie bee sie glodzic- i dam znac za jakis czas jak sie sprawy maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszaca luska
hej, juz tydzien na silowni za mna. dzis bylam pierwszy raz na aerobie, wczensiej nie mialam czasu, i musze powiedziec, ze strasze kobiety sie lepiej ode mnie trzymaja:D bylam na TBC i masakra, robilam sobie postoje. zobaczymy co bedzie dalej:D ogolnie czuje sie fajnie, skora jakby sie troche napiela, brzuch mniejszy. zmierze sie po miesiacu cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaktyka Kobiet
Witam! Zapraszam wszystkie Panie walczące ze sobą (bo walka z nadwagą, ze swoim ciałem to walka ze sobą) do Galaktyki Kobiet w Krakowie. Proszę pozwolić się skonsultować naszym specjalistom - ustalimy prawdziwią przyczynę tej walki i pomożemy a) przestać walczyć a żyć w zgodzie ze sobą, wpółdziałać ze sobą i swoim ciałem b) zniwelować przyczyny Waszego złego samopoczucia Samo odchudzanie nie jest receptą. Galaktyka Kobiet proponuje połączone siły trzech programów dla Waszego dobrego samopoczucia: KobieTao - dla duszy i umysłu BodyZen - dla ciała MedicinaEst - dla urody Bezpłatne konsultacje w każdej z trzech dziedzin. Zapraszamy. www.galaktykakobiet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikka34
A czy wierzycie tylko w to ze ćwiczenia sa w stanie ujędrnic nasza skóre ? Pytam bo ćwicze brzuszki a moja skóra jak była obwisła (po ciazy) tak jest nadal.I nie uwazam,zeby własnie nawet reguralna aktywność fizyczna przyznajmniej w moim przypadku miała wpływ na wzrost jędrności skóry....Juz nawet skłaniam sie w inna stronę-zabiegów z medycyny estetycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh, szczupły nie zawsze oznacza: jędrny, gibki. Często dziewczyny odchudzają się na potęgę, a ich ciało pozostaje mało jędrne, a uda pokryte cellulitem. Ja poleciłabym porządny masaż łączony ze środkiem antycellulitowym i ćwiczenia. Załączam link do wyszukiwarki masażystów: http://www.dbajosiebie.info.pl/salony-masazu A tu link do wyszukiwarki poradni dietetycznych i klubów fitness: http://www.dbajosiebie.info.pl/poradnie-dietetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinossssska
marika takim zabiegiem odpowiednim dla Ciebie byłby stretchcare.Robiłam inne rówenież polecane przez lekarzy ale ten jest sprawdzony francuski przebadany bo jest już od wileu lat na rynkuz tego co się dowiedziałam od mojego lekarza a próbował już wielu takich preapratów i powiedział mi że pacjentki są najbardziej zadowolnone właśnie ze Strechcare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satty
Francuskie podobno sa własnie najlepsze jesli chodzi o produkty do mezoterapii czy wypełniacze.Ja zawsze jak robie jakiś zabieg,czy to wypełnienie czy mezpoterapie to zaraz sie o wszystko wypytuje.Na pewno koreańskiego bym nie chciała,bo to strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta
Dołóz do tego jeszcze masaz ujedrniajacy. Efekt bedzie fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Faktycznie masaż jest dobrym sposobem na ujędrnienie swego ciała. Trzeba tylko wiedzieć jak go wykonać. Ja proponowałabym do tego masażu dołączyłabym odpowiednia gimnastykę. To ona sprawia, że poszczególne mięśnie ulegają wzmocnieniu, staja się napięte, a tym samym skóra jest jędrna i sprężysta. Ponadto trzeba też wiedzieć, że ćwiczenia powinny angażować wszystkie mięśnie naszego ciała i powinny być wykonywane systematycznie. Bowiem tylko w taki sposób osiągniemy sukces jędrne ciało, bez najmniejszych mankamentów. Jeśli będziemy regularnie prowadzić gimnastykę, to wówczas unikniemy obwisłych ramion, ale też galaretowatych pośladków i ud. Najlepiej ćwiczenia wykonywać z samego rana, przed zjedzeniem śniadania, albo trzy godziny po jego zjedzeniu. Pamiętajmy także, by ćwiczenia wykonywane we własnym mieszkaniu trwały około 30 60 minut, bo tylko wówczas tłuszcze faktycznie ulegną spaleniu. A więcej informacji na temat ujędrniania ciała znajdziesz na http://hgh.edu.pl/2010/11/24/jak-ujedrnic-cialo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta
Co do masażu to mogę coś zaoferować :) jeśli ktoś byłby chętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawietta
a to temacik wsam raz jak dla mnie tez tak mam 158 cm i 46 kg wagi szczupla ale malo jedrna wolalabym wazyc wiecej i miec gladkie sprezyste cialo wzielam sie za siebie i cwicze juz tu pisalam ktos mi doradzil cwiczenia silowe z obciazeniem tak ze ruszamy sie i cwiczymy ABY MIEC LADNE CIALKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina023
Ja zapisałam się na Aqua Aerobic na Basenie Mosir Gdańsk Chełm do Pani Yvetty z Argonaut :) Ocena na 6.0 z dużym "+" Ćwiczę aqua aerobic od czterech miesięcy... Właśnie czegoś takiego szukałam, może aqua aerobic w końcu rozwiąże mój problem z nadwaga,pomyślałam - Po urodzeniu drugiego dziecka znacznie przybrałam na wadze, ale nie to było najgorsze. Moje ciało bardzo się zmieniło; miałam brzydkie rozstępy, cellulit. Chciałam mieć znowu gładką, jędrną skórę bez konieczności poddawania się kosztownym zabiegom. Zwykły fitness wydawał mi się nudny, co innego aerobic w wodzie! Na pierwsze zajęcia szłam jednak pełna wątpliwości, ale wszystkie rozwiały się tuż po wejściu do wody. Po 4o minutach ćwiczeń czułam się fantastycznie! Aqua aerobic to same zalety- przyjemna woda, fajni ludzie, a jeśli chodzi o ćwiczenia to instruktorka dba, by zawsze działo się coś nowego. Ale przede wszystkim jestem zadowolona z efektów, jakie dał wodny trening- cellulit wyparował, a moje ciało nabrało jędrności! Jestem zauroczona i zachwycona Aqua... http://www.argonaut.gda.pl/aquaaerobic/aquaa erobic.php Zajęcia u Pani Ywetty są MEGA SUPER , no porostu ZJAWISKOWE u zajwiskowej Pani Ywetty. PS. Fakt , trudno się dostać na zajęcia do Pani Yvetty Dobroczek , ale warto, a jak już się dostałam to pilnuję swoich miejsc , chodzę trzy razy w tygodniu z koleżanką , razem jeździmy samochodem raz ja swoim , raz ona swoim. A tak na marginesie podziwiamy figurę Pani Ywetty , a jak dowiedziałam się ,że ma syna 18 letniego to z koleżanką usiadłyśmy i oniemiałyśmy . No , Aquaerobic to jest to my też schudniemy . Polecam Panią Ywettę. Na zajęciach super ćwiczenia , przy bardzo dobrze dobranej MUZIE. Warto obejrzeć FILM z ZAJĘĆ AQUA AEROBICU prowadzonego przez Panią Yvettkę , który można znaleść na stronie http://www.argonaut.gda.pl/index.php#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj ćwiczeń ujędrniających i rób sobie masaże specjalnym balsamem, szczególnie na uda i brzuch :) Słyszałam, że aerobik w wodzie świetnie wpływa na sprężystość skóry i gwarantuje naturalne wygładzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walllerka
Miałam tez taki problem, ale teraz trafiłam na świetne kosmetyki www.nantes.pl i dzięki nim - szczególnie z serii lift moja skóra zyskała jędrność i wreszcie wygląda młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz problem z jedrnoscia to zacznij dbac o skore, bo to podstawa przy tego typu problemie. Peelinguj czesto, regularnie stosuj balsamy ujedrniajace, nawilzaj (ja polecam Eveline - sa wg mnie najlepsze), bardzo dobry jest tez guam (ale tu juz trzeba troche samozaparcia, zeby sie tym wysmarowac, obwinac i czekac), ruch i cwiczonka, bardzo dobry na ujedrnienie skory jest tez zabieg BIORAD np na posladki, bo super je podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nantes faktycznie ma dobre kosmetyki, ja od nich stosuje nanowode, jak z reszta to nie wiem, ale raczej tez jest dobra, natomiast woda sprawdza sie rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×