Odpowiedz na ten temat

Nie moge schudnac...

• klaudi106 2012.05.10 [18:00]
    Witam, jestem na diecie juz od tygodnia, nie jem wgl zadnych slodyczy, cwicze codziennie, chodze na spacery, pije 3 litry wody dziennie, jem bardzo zdrowo, zadnego pieczywa..jestem zalamana, juz niedlugo wakacje a tu nicsmutas.gif dodam ze mam 15 lat, waze az 90kg przy wzroscie 169cm, pomocy!
  • Elka_28_28 2012.05.10 [18:20]
    Podstawowe pytanie od kiedy ćwiczysz, jak ćwiczysz i od kiedy jesteś na diecie. Jak ćwiczysz to powinnaś się zmierzyć w różnych miejscach i co jakiś czas sprawdzać wymiary. Najlepszym wyznacznikiem są ciuchy. Jak się ćwiczy to tworzą się mięśnie które ważą więcej niż tłuszcz i dlatego u osób ćwiczących najlepiej wagi nie brać w ogóle pod uwagę. Ja ćwiczę od 2 miesięcy i z wagi mi zeszło niewiele ale centymetrów ubywa cały czas. Czasami nawet centymetr pokazuje tyle samo, bo mierzę w najgrubszych miejscach a po ciuchach widzę że są luźniejsze.
  • hummel 2012.05.12 [17:06]
    Może rozwiązaniem będzie zakup jakiegoś suplementu, takiego bardziej naturalnego, żeby nie obciążył twojego organizmu. Sprawdziłam i np therm speed extreme olimpu http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/4792 7 jest w miarę bezpieczny. Ale pamiętaj, ze dieta i trening to dalej podstawa twojego treningu
  • puszkełe 2012.05.12 [17:09]
    dużo zależy do tego co rozumiesz przez bycie na diecie
    i 3 litry wody to trochę dużo
  • brutalheadshot 2012.05.16 [15:07]
    Jesteś na diecie od tygodnia, a ty byś chciała mieć już 10 kg mniej? Niestety nabieranie wagi trwa dużo szybciej niż zrzucanie i trzeba się nastawić na dłuższy proces.
  • zdemotywowana2727 2012.06.06 [14:02]
    Dziewczyny,pomóżcie mam ten sam problem od 3 miesięcy chodzę regularnie (2,3 razy w tygodniu) na siłownie na 1,5-2h i zero efektów ani wagowo ani obwodowo.Nie jem dużo,czasami ok 16 ostatni posiłek,staram się jeść regularnie co 2-3 godziny.Śniadanie obowiązkowo.Powiedzcie mi co mam dalej robić będę wdzięczna
  • do wyżejj 2012.06.06 [15:07]
    na początek zbadaj sobie hormony, może coś jest nie tak.

Poza tym mniej jedzenia nie zawsze znaczy lepiej i więcej ruchu tez nie zawsze znaczy lepiej. Jeśli chodzisz na siłownię 2, 3 razy w tygodniu to wystarczy jak poćwiczysz tam maksymalnie 1,5 h a z kolei dodaj sobie w dni w które nie jesteś na siłowni jakieś ćwiczenia w domu, nawet te pół godzinki jak dasz radę to będzie dobrze. "Nie jem dużo" nie wiem ile to nie dużo, ale jeśli to nie dużo, to za mało, a do tego uprawiasz sport, to mogłaś wprowadzić organizm w tryb oszczędny i broni się przed utrata tkanki tłuszczowej i odkłada wszystko co dostaje.
  • tam wyżej podpisana 2012.06.09 [11:02]
    rozumiem,że trzeba czasu ale 3 miesiace to troche czasu już jest,może faktycznie to sprawa hormonów ale tak czy inaczej coś już powinno być widać chyba,że źle ćwiczę
  • Taka sobie ona 2012.06.10 [00:33]
    Zastanowiłabym się po pierwsze ile i jak jadasz, a po drugie jak ćwiczysz... Bo jak czasem widzę kobiety na siłowni, to jak ćwiczą, to aż żal ich się robi... Bo to zmarnowany czas. Poczytaj w internecie na temat ćwiczeń aerobowych (te są najodpowiedniejsze na spalanie tkanki tłuszczowej), jak układać sobie odpowiedni trening, ćwicz interwałami, i ułóż dietę! Tylko zestawienie posiłek-trening-posiłek da zamierzone rezultaty. Poczytaj jak powinien wyglądać posiłek przed i po treningu i nie możesz się głodzić! Jeżeli jadasz ostatni posiłek 16 a kładziesz się spać o 22 to głodzisz organizm, który każdą dostarczoną mu później kcal magazynuje w Twojej oponce na brzuchu, udach i wszystkich innych miejscach!Bo boi się kolejnego okresu głodzenia. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać! Jedząc zdrowe, niskokaloryczne posiłki możesz na prawdę najadać się do syta i jeść kolację o normalnej porze.
  • ta co nie może schudnąć 2012.06.10 [16:48]
    liczę,że mi ktoś tu pomoże bo na moich opiekunach siłowni raczej nie mogę polegać ale nie zmienię jej bo jest w miar w przystępnej cenie i najważniejsze to siłownia tylko dla kobiet.Z racji tego w si łowni tej jest przewaga sprzętów aerobowych i ćwiczę tak 20 min orbitrek,20 bieżnia,20 rowerek to taki standard staram się oczywiście pilnować tego ok 65-75% tętna max ale słabo mi coś wychodzi nie umiem tego kontrolować i mam wrażenie,że te urządzenia też to trochę przekłamują.Do tego dochodzi steper oraz ćwiczenia na brzuszki w 4 seriach po 15 powtórzeń i ćwiczenia na atlasie.Mam budowę gruszki więc chciałam też wyrównać trochę dysproporcję w budowie ciała.Ponad to koleżanka ostatnio zaproponowała mi zabiegi presoterapii w okazyjnej cenie więc zastanawiałam się,czy nie skorzystać może to mi trochę bujnie organizm a nawet nie tyle organizm co tłuszcz może w końcu zacznie schodzić.Jeżeli chodzi o jedzenie to nie ukrywam,że mam z tym problem.Pracuję w niefortunnych godz od 9 do 17 i czasami ciężko przygotować mi normalny ciepły posilek więc wielokrotnie wcześniej zdarzało mi się w pracy żywić produktami gotowymi.Nie wiem co mam jeść naprawdę.Możecie mnie objechać liczę na konstruktywna krytykę.Aha pracę mam za biurkiem więc poza siłownią praktycznie u mnie zero ruchu

• Usmiechnieta88 2012.06.11 [13:53]
    Polecam Ci artykuły dotyczące zdrowego żywienia
    http://asdieta.pl/zdrowe-zywienie-na-co-dzien .html
    http://asdieta.pl/kilka-slow-o-zdrowym-zywien iu.html
    Radzę Ci także poczytać artykuły dotyczące diet. Sądzę, że z wiadomościami uda Ci się rozwiązać swój problem usmiech.gif
  • Dieta slim fast 2012.06.11 [14:29]
    Ja skakalam na skakance 6000 skokow na godzine interwalowo przez 4 tyg -efekty w stopce usmiech.gif

Teraz testuje stepper usmiech.gif

Diete mam zbilansowana usmiech.gif
    30 lat /168 cm------------biodra-----------pas-------------udo 13.05. 59-----kg---------101 cm----------78 cm-----------59 cm 20.05. 56.9--Kg----------99.5 cm---------74 cm----------56 cm 27.05. 55.9--Kg----------98 Cm-----------69 cm----------55 Cm 03.06. 55.5--kg----------96.5 cm---------64cm----------54.5 cm 10.06 55.3--kg----------95!!! Cm--------61 cm----------54 cm 13.06 cel 92 cm w biodrach!!! Do idealu 3 cm-do konca lipca Cel 2. 50cm w udach !!! Do idealu 4 cm-do konca sierpnia
  • bt-7 2012.06.13 [16:10]
    A próbowałaś się wspomóc suplementami? Niektórzy ludzie przed tym przestrzegają, a niestety nie mają żadnej wiedzy na ten temat. Ja korzystałam z http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/1022 91 olimp thermo speed - dobry, bo skuteczny i z naturalnych składników.
  • semsyt 2012.08.10 [16:08]
    spadajcie z tymi suplementami, jakas badzioewna reklame tutaj serwujecie, zadne suplementy nie pomoga jak ktos zle sie bedzie odzywial i nie cwiczyl,
  • inesines666 2012.09.07 [17:04]
    Może spróbuj ćwiczeń na hoola-hopie. Brzmi śmiesznie, ale mi pomogło to w zrzuceniu kilku kg, a wcale nie byłam gruba. Tylko musisz być na diecie i jednocześnie regularnie ćwiczyć, mniej intensywnie, ale dłużej, najlepiej około godziny dziennie. Uważaj tylko na obciążenie stawów kolanowych - najlepsze na to są regenerujące kąpiele w soli bocheńskiej.
  • lajla8989 2012.09.26 [01:19]
    hej dziewczyny!
    ja to dopiero doje***am! zawsze ważyłam 45kg wzrost 162cm masakra;-( typowy wieszak!!!nie mogłam przytyć przez lata!ponad rok temu polazłam na siłownie zaczelam cwiczyć na mase, nooo przytyłam (biorąc pod uwage że miesień jest cieższy od tłuszczu na wadze przybrało, ale tłuszcz sie nie spalił)... tłuszcz+miesień = 5cm wiecej w udach!!!!!!!!przesadziłam !!!! ważyłam 60kg!!!! teraz już 56 zeszło po 2,3 cm z obwodów i teraz zastój!!!!;-( ja juz nie wiem! może rzeczywiście za mało jem w stosunku do tego ile spalam kalorii na siłke chodze dalej, ale już nie ćwicze cieżarami i nie katuje nóg na sównicy(brałam 150kg 4 serie po 30 razy!!!!!!!) teraz tylko steper i aeroby (dieta: duzo warzyw, ryż, mieso gotowane, musli, jogurty naturalne,woda, owoce mniej bo fruktoza,zero cukru i słodyczy, 5 posiłków dziennie) i stoje w miejscu...chce zejść do 52kg ;-/ tylko jak!!!!!
  • majowamamusia 2012.09.28 [20:47]
    polecam
    http://ewachodakowska.pl/
    polecam tez jej profil na fb
    https://www.facebook.com/chodakowskaewa
    W galerii sa zdjecia dziewczyn przed i po jej treningach!! Nie do poznania!!!!!
    ZADNA DIETA TYLKO CWICZENIA Z EWA!!
    Pod moim sercem, malutkie bije serce... ♥ !!! MAJ 2013 - Czekamy na Ciebie maluszku, rosnij zdrowo!!
  • Women-Collection_pl 2012.10.28 [11:05]
    ja własnie nie dawno zaczęłam odchudzanie. Nie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. A dodatkowo kupiłam sobie jeszcze tabletki odchudzające. No i oczywiście dużo ruchu.
  • babby 2012.11.16 [17:24]
    twoja dieta wydaje sie spoko ale z 2 str ilez mozna tak wytrzymac? predzej czy pozniej rzucimy sie na ukochane jedzonko szczegolnie ze gwiazdka niebawem. ja zapisalam sie do dr wnek w fizjomedzie w krk i ona mi ulozyla diete na podst tego co lubie bo wszystko da sie zrobic w zdrowy sposob albo zastosowac jakies zamienniki ;] a ze organizuje swieta w tym roku to mam zamiar przygotowac kolacje wigilijna w wersji fit ;d ryby to bez problemu, beda pieczone albo grillowane zamiast smazone, pierożki tez pieczone z roznymi warzywnymi dodatkami, salatki z jogurtowym sosem zamiast majonezem ;d wszyscy beda w szoku ze tak sie smacznie najedli a tyle kcali zaoszczędzili oczko.gif bo dieta to sposob zywienia ktora powinna obowiazywac cale zycie a nie kilka mscy meczarni. tylko trzeba trafic na dobrego nauczyciela, ja mialam szczescie
  • przyszła fitnesska 2012.11.20 [08:10]
    Dziewczyno, Ty nie odchudzaj się. W wieku dojrzewania nie można, pij dużo herbat zielonych, ćwicz sobie, jedz regularne posiłki, poczytaj na temat odchudzania, ale nie głódź się tylko!
  • kannola 2012.12.27 [13:59]
    Mnie jak na razie udało się stracić 7 kg, o dziwo na tabletkach - foreverslim. Koleżanka mnie namawiała, ja z niej się śmiałam, ale okazało się, że jakimś cudem to działa i efekty się pojawiają. W tym momencie brakuje mi 2 kg do normalnej wagi i i dziwo zrobiłam to bez głodówki. Jestem w ciężkim szoku, ale suplementy diety naprawdę działają.
  • gość 2016.08.07 [09:30]
    Idź do dietetyka, nie rób nic na własną rękę, ja zaufałam i nie żałuję, ważę 28kg mniej, http://dietetykkliniczny-torun.pl/ - najlepszy dietetyk, układa też diety online
  • tomaszczyzo 2016.08.08 [09:48]
    -Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę.
    - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów.
    WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE:
    http://nplink.net/cTKrr3xa
  • Basia49 2016.08.08 [13:46]
    może dieta warzywno-owocowa? ponoć działa cuda oczko.gif
  • gość 2016.08.10 [16:49]
    Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Foreverslim.W końcu efekty widziałam u mojej przyjaciólki.Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty.Na prawdę duża w tym zasługa Foreverslimu.Moim celem jest jeszcze 12 kg uda mi sie jestem tego pewna.
  • gość 2016.11.09 [23:03]
    Tez nie mogłam, zawsze wszystko tłumaczyłam tym, ze mam niedoczynność. Ale od momentu kiedy zmieniłam nawyki żywieniowe, jem zdrowo, ćwiczę i pije duzo wody to widzę różnice. Pije codziennie po 2l Veroni Hydration.
  • babbinka 2016.11.12 [17:17]
    To może miałaś po prostu tendencje do zatrzymywania się wody w organizmie. Tak się dzieje, kiedy pije się za mało wody. A tej wody moze byc ładnych kilka kilogramów... Veroni Hydration jest ok, jesli chodzi o nawodnienie, bo ma ph takie jak nasza krew, dzieki czemu lepiej ją przyswajamy i organizm nie musi nic magazynować na zapas usmiech.gif
  • gość 2016.11.12 [17:39]
    Jak dla mnie to,że zastosowałam Forverslim okaząło sie idelanym wyjściem, w końcu dzięki jakiemuś wspomaganiu udało mi się poznbyc nadwagi.Skutecznym sposobem okazało się zablokowanie chęci na słodycze, a w tej roli idealnie spisały się te tabletki
  • Igus927 2016.11.17 [10:17]
    Ja również miałam dużo wody w organizmie a to dlatego że ja mało piłam wody czy jakichkolwiek płynów... Odkąd się odchudzam piję 1,5-2l wody dziennie plus jakaś herbatka czy kawka jeszcze w ciągu dniaoczko.gif ale dużo też się ruszam samochód zamieniłam na rower i wszędzie gdzie podjeżdżałam samochodem teraz roweremoczko.gif do tego jumping na trampolinach i basenoczko.gif ale nie tylko sport bo również dieta i suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl
  • iiriis 2016.11.18 [22:54]
    Picie wody jest ważne, ale mówisz, ze pijesz też herbate i kawe, która niestety odwadnia. Za każdą filiżankę kawy powinnaś wypić dodatkową szklankę wody. Ja się ostatnio przestawiłam na wodę z kofeiną, też pobudza, nie odwadnia, nie wypłukuje minerałów, więc jest o wiele zdrowsza usmiech.gif
  • wwwanda 2016.11.21 [12:00]
    woda z kofeiną? a gdzie to można kupić? czy może samemu kofeinę się dodaje do wody?? w sumie chętnie bym ograniczyła picie kawy bo piję jej zdecydowanie za dużo. Dobre to smakowo?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...