Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BoczkiIBrzuszek

Nie wiem co o sobie myśleć...

Polecane posty

Gość BoczkiIBrzuszek

Witam! Mam poważny problem, który zniechęca mnie do jeziora (ogólnie pokazywania swojego ciała). Od zawsze wiedziałam że mam boczki i brzuszek. Wydawało się, że z resztą jest wszystko ok - nogi chudziutkie, ręce też (a biodra normalne). Ale wczoraj nad jeziorem zaistniała taka sytuacja: ups.. może najpierw powiem coś o mnie. Mam 16 lat, wzrost 177 cm, waga 60 kg (o ile moja dobrze waży). No więc siedze i z koleżanką udajemy że jesteśmy siostrami... A kolega mojego brata powiedział: jedna chuda druga gruba siostra (szczery dwunastolatek). Jestem pewna że 'gruba' chodziło o mnie bo koleżanka jest mniejsza i ogólnie jest chudziutka . I się przejęłam... Nie wiem co mam myśleć Wydaje mi się że wszyscy dookoła kłamią ;/ (lustro, mama, babcie, ciocie, brat itd) Czy powinnam schudnąć? Gdzie mogę sprawdzić ile powinnam ważyć? Tylko nie pocieszać bo prócz tego incydentu na plaży nie mam żadnej motywacji żeby schudnąć a chce dużo ćwiczyć, bo wiem że jestem w stanie. A diety żadnej nie będę miała bo nie lubie sałatek ani innego chleba niż normalnego itd. Jem mniej więcej tak: godzina 11: śniadanie - płatki kukurydziane z mlekiem 1,5% o 11 do 17 (czyli do obiadu) zdążę zjeść wiele rzeczy m.in: batonik (nie zawsze), ostatnio lód, kawałek arbuza, duuużo mleka pije... obiad po 17: pierś z kurczaka (dewolaj albo w płatkach) lub fasolka w bułce tartej lub kalafior w bułce tartej, czasem jakaś zupa, w piątek dwa naleśniki małe bądź kawałek ryby... najwięcej to jem jak jest pierś z kurczaka. a ziemniaków nie jem bo nie lubie. no i tak sobie jem różnie w ciągu dnia ... Czasem wychodze na dwór i bawie się z psem piłką, czasem ide na spacer, czasem na rower... Ale to nic nie pomaga :( Mam rowerek do jeżdżenia w domu ale nie mam ochoty go używać. Dlaczego? Bo jak pedałuje to przodu to strasznie lekko ;/ A do tyłu ciężko. Czy nie powinno być na odwrót? :| Macie jakieś ćwiczenia na boczki i brzuszek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opierasz sie na opinii 12 latka?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoczkiIBrzuszek
On utwierdził mnie w przekonaniu, że jestem jaka jestem :( Poza tym i tak chce schudnąć ;P Albo chociaż nabrać kondycji. Dobrze gram w każdą piłke ale biegać nie umiem na długie dytstanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejmowac sie opinią 12latka to juz przesada:P napewno chodzilo mu o to że jedna jest chudsza a ta druga troche grubsza od tej pierwszej co nie znaczy że gruba:) moe sobie zażartował? ja np. mojemu ojcu cały czas powtarzam "ty grubasie" :D choć jest bardzo szczupły, ale my lubimy sie droczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoczkiIBrzuszek
A wie ktoś może gdzie jest jakiś kalkulator do obliczenia wagi ALE podając wzrost i WIEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
ćwicz ćwicz ;D jak masz troche tłuszczyku to warto to zgubić choćby po to by nie mieć kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś gruba, wagę masz w porządku. Nie przejmuj się opinią 12-latka. Naprawdę nie warto! Poćwiczyć możesz, bo wiadomo sport to zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twarzowy
Kurcze! Jesteś jednak troche gruba! Moja koleżanka 178 cm waży 54 kg i jest w sumie normalna :|. A masz cycki? Bo jeśli tak to one ważą ci dużo ;D Bo moja koleżanka nie ma i może temu xD Jak masz to idź nad jezioro niech cie podziwiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś jak najbardziej
normalna, a nawet wg wskaźnika: wzrost-waga, jesteś szczupła, inna sprawa jak układają Ci się te Twoje kilogramy.... niepotrzebnie wpadasz w kompleksy przez tego dzieciaka....zrozum, 12letni chłopiec to jeszcze dziecko...jeśli porównywał sie z Tobą to nic dziwnego że ty mu się wydawałaś "gruba" on nie rozumie jeszcze co to jest kobieta bo sam nie jest jeszcze na tyle dojrzały by móc ocenic czy jesteś atrakcyjna czy nie on jako dzieciak nie ma jeszcze ciała mężczyzny więc jest jeszcze chudy i nieumięśniony, ty już za to masz ciało KOBIETY, a z tym wiążą się zaokrąglenia: biustu, bioder, pupy, ud.... gdybyś porównywała się z 12 letnią dziewczynką też różniłybyście się budową, wagą i wzrostem... nawet dwie kobiety o tym samym wieku i wzroście mogą róznic się sylwetką i wagą wg mnie naprawdę nie ma powodu dla któych miałabyś meic jakiekolwiek kompleksy, nie myśl o dietach ani odchudzaniu, jedz urozmaicone posiłki, warzywa owoce itp a cwicz dla przyjemnosci i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś jak najbardziej
może mu bardziej chodziło o to że jesteś wyższa, większa od swojej koleżanki ? a niefortunnie wyraził się "gruba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci tak...
Moj maz np. nie rozumial znaczenia slow okreslajac figure kobiety. Tzn. w tv super zgrabna kobitka z nogami super umiesnionym ale b zgrabnymi a on na to ale mi sie podobaja takie kolki:))) bo jaK NIE CHUDE JAK PATYK TO DLA NIEGO KOLKI. Mi mowi ze podobaja mu sie takie jak ja przy kosci a uwiez przy kosci nie jestem :)) wytlumaczylam mu zeby swoim kolezankom nie dawal takich komplementow bo je b urazi. wiec jesli dorosly facet nie wie co znacza takie okreslenie to mozesz byc pewna ze ten chlopiec nie mial na mysli tego ze ze jestes gruba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×