Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skakankowa pani

od dziś skacze na skakance! kto ze mną ? potrzebuje wsparcia

Polecane posty

Gość skakankowa pani

:):):) są chetne? ja zaczynam, na początek ze 2 minuty jak dam rade:) ide skakac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa pani
ja dalam rade tylko 100 skoków ale na początek mysle ze dobre i to, zmeczylam sie jak nie wiem co:) wazne zeby codziennie troszke poskakac:) witam Cie Dorotko, mam nadzieje że się wspólnie powspieramy i że ktoś jeszcze do nas dołączy:) moja kondycja jest zerowa jak widac, ale będe dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez cie witam :-) zobaczysz ze po kilku dniach, bedziesz skakac dluzej ja troche skakalam w tamtym roku (przed wakacjami i powiem ze nawet niezle mi to szlo) ale jakos zaprzestalam.. gdy juz zrzucilam moje zbedne kilogramy ..i juz mi sie nie chcialo dalej skakac...ale teraz po zimie wyhodowalam maly tluszczyk..ktorego musze sie pozbyc do lata (lece do Turcji, i chce jakos wygladac hyhy)Wiec razem damy rade :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankowa pani
to ja tez, zrobie jeszcze 100 skoków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakalam cale 10 minut...ale sie zmeczylam... do konca tego tygodnia bede dalej skakac 10 minut dziennie, potem przechodze na 13 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka1212
ja tez bede skakac z wami ale od jutra:)MOGE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy skacze to zwracam uwage na to ile skoków zrobie a nie na czas... nie wiem, tak jakoś mi lepiej :P he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczynam skakac od dzisiaj i do tego jeszcze hula-hop,trzeba zrzucic co nieco przed latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita79 witaj ja tez dorzucilam jezscze hula hop..tylko mam maly problem.. moglabym tak godzinami krecic...ale po paru minutach rece mi opadaja...anita jak ukladasz rece..badz jak je trzymasz ze cie nie bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam skakankowa pani to ja:) dzis skoków narazie tylko 20 ale juz ide robic serje 100 skokow, a wy jak dziewczynki? wyskakane dzis:) ja nie mam hula-hop, chyba nawet nie umialabym kręcić :) fajnie ze jest nas coraz więcej, zaraz zamelduje się po wykonaniu zadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam ze sklepu..a ze nie chcialo mi sie isc ..to pojechalam na rowerze ..tylko ze te spalone kalorie zaraz nadrobilam takim duzym preclem z sola (mniam) ..ale co tam..raz na jakis czas mozna ;-) za godzinke ide poskakac.Stwierdzilam, ze bede skakac pare razy dziennie, tak po piec minut...tylko ciekawe czy to cos da? no nic..zrobie tak przez miesiac i zobaczymy czy bedzie widac jakies male efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sąsiedzi
na to skakanie na skakance???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
Hej kobietki-dolacze do was bo kiedys skakalam i bylam zadowolona skonczylam 6 stke weidera na brzuch i popracuje teraz nad reszta ja to po 200 skokow robie potem cwicze cos innego np poslafdki i dalej skacze jesli chodzi o sasiadow to mnie nie interesuja-mieszkam w bloku-cisza nocna od 6-22 a moj sasiad z dolu wiecznie ja zakloca bo sa u niego imprezki i je slysze,wiec niech by tylko przyszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoki na skakance to są na wyrobienie mięsni nóg czy raczej na spalanie tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka......
cześć dziewczyny. ja też od paru dni kicam na skakance. Dorotka83 pisałaś, że wcześniej też skakałaś. chcialabym dowiedzieć się, po jakim czasie widać efekty, ile minut dziennie skakać? ja chciałabym zrzucić jakieś 3 kg.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ja skakalam jakis rok temu przez miesiac..schudlam wtedy 5 kilo..ale tez przestawilam troche jedzenie..w kazdym badz razie nie jadlam zadnych chipsow, ani slodyczy i pilam duzo wody, no i na kolacje mialam tylko jakies owoce :-) skakalam po jakies 15 minut dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka......
to mnie pocieszylaś.15 minut dziennie to wcale nie tak dużo-da się wytrzymać.jedzenie też trochę ograniczyłam, więc myślę, że dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kurna dzis mi nieciekawie poszlo..skakalam tylko dwa razy po piec minut :-/ ehhhh jak tak dalej pojdzie to nie zlece z tych moich ostatnich 3 kilogramow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
A mi skakanie na skakance wyrobilo okropne miesnie lydek :( - wole jogging albo stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsik
a gdzie sie podziala zalozycielka topicu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×