Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ann.

ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość Ann.

Hej, Znacie może jakies dobre diety ,albo same jakiś stosujecie? I jakie cwiczenia wykonujecie? Ja miesiąc temu skończyłam 6W i chciałabym porobić coś jescze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) i jakie masz efekty po 6W? ja kilka razy zaczynalam, ale niestety szybko sobie odpuszczalam, choc efekty widzialam juz po kilku dniach teraz nastawilam sie na 8minute ABS staram sie cwiczyc w miare regularnie,jak tylko czas mi na to pozwala co do diety........kazdego dnia obiecuje sobie ze zaczne, ale przegrywam ze slodyczami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonk
i jak tam Twoj brzusio? widac efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonk
ja stosuje jedno dietke od wczoraj.. warzywa + owoce przez caly dzien.. nic wiecej .. sporo wody.. 1 jogurcik z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Do karaaaluch23 Efekty jakies sa napewno brzuch sie zmiejszyl i jest twardszy ,ale ja po jakis 30 dniach robilam troche niedlokladnie bo juz nie dawalam rady. Dzieki za te strony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Do gonk I jak dajesz rade?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann--->> a moze zrobimy z tego nasz wspolny topic, bedziemy sie nawzjem wspierac, moblizowac i wymieniac doswiadczeniami co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
do karaaaluch23 no jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonk
nie jest zle.. :) moja siostra stosowala taka dietke .. sporo udalo jej sie zrzucic.. a wcale nie jest tak zle.. :) rano jem banana i jablko, na lunch do pracy robie salatke warzywna (papryka, kukurydza, ogorek, oliwki, bazylia, pieczarka i dodalam troche jogurtu do tego. ) jak wroce z pracy np . n adzisiaj mam pol malego brokula,ogorka z reszta jogurtu (ala mizeria) i ziemniaka . Wracam do domciu o 18.30 , wiec to ostatni posilek.. pije duzo soku pomaranczowego. jesli glodnieje wieczorkiem siegam po banana albo jablko :) nie jestem glodna.. aaa... no i zero soli .. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) no to trzeba jakos zaczac. Ann jaki masz wzrost, ile wazysz i do jakiej wagi dazysz?? musimy jakos okreslic cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, ja od 7 (!) ;] dzni jestem na diecie norweskiej czyli grapefruity i jajka, plus w sumie dużo jedzenia. Jak na razie schudłam 3,5 kg mam nadzieje ze dojdzie o jakiejś wybitniejszej liczby. ;p Dzięki tej diecie można schudnąć 10 kg w 2 tygodnie. Opracowali ją lekarze i fizjolodzy ze szpitala uniwersyteckiego w Oslo. W organiźmie nastąpią prrzy jej stosowaniu chemiczne zmiany przemiany materii, czyli jej przyspieszenie. Po zakończeniu kuracji z pewnością zmniejszy się łaknienie. Po miesiącu można ponownie zacząć kurację, jeśli twierdzimy, iż ważymy wciaż za dużo. Na śniadanie: codziennie 1-2 jaja, herbata( z wyjątkiem pierwszego dnia, kiedy zjadamy 3 jaja zawsze gotowane) Dzień I: Na II śniadanie 3jaja, grapefruit, herbata lub kawa/ na obiad 3 jaja i surówka wrzywna bez sosów, kawa lub herbata i 1 kromka chleba/ UWAGA - nie jemy kolacji! Dzień II: II śniadanie - zmniejszamy jedynie ilość spożywanych jaj do 1-2, reszta tak samo/ obiad - mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa + kawa lub herbata. Dzień III: II śniadanie: tak jak w II dniu, tylko grapefruita zastępujemy gotowanym szpinakiem/ obiad - zastępujemy tylko mięso wołowe 2 kotletami z kurczaka lub jagnięciną Dzień IV: II śniadanie - surówka z warzyw, grapefruit + kawa lub herbata/ obiad - 1-2 jaja, ser biały, gotowany szpinak, kromka chleba. Dzień V: II śniadanie - jaja, szpinak + kawa lub herbata/ obiad ryba, surówka, kromka chleba, kawa lub herbata Dzień VI: II śniadanie - sałatka z owoców/ obiad wołowina, seler naciowy, ponidor, ogórki kiszone, kawa lub herbata Dzień VII: II śniadanie - zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grapefruit/ obiad: zupa jarzynowa, mięso drobiowe, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grapefruit, kawa lub herbata. Ważne jest by do potraw nie dodawać dressingów, śmietany, cukru, można spożywać minimalne ilości soli, nie używamy tłuszczu - nawet do smażenia - wówczas danie przyrządzamy w opiekaczu lub na grillu. Dieta ta jest zbliżona do białkowej, jednak sałatki na śniadanie wykluczają ją z tej klasyfikacji. Mimo to należy zauważyć, że poza nadmiarem tłuszczu i cukru oraz soli nie wyrzekamy się niczego - ani witamin, ani białek, ani nawet węglowodanów, które znajdują się w każdym produkcie w odpowiednich ilościach. Do tego muszę dodać, że należy wypijać ponadto conajmniej, podkreślam CONAJMNIEJ 3 litry wody mineralnej. Gwarantuję, że nie zagłodzicie się na tej diecie (dużo pożywnych jaj), a pomoże Wam zrzucić zbędne kilogramy, a codzienne ćwiczenia - choćby lekkie aerobowe - pomogą w ukształtowaniu mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
NO wiec Moj wzrost jakies 166 waga : 48-49 kg Do jakiej wagi daze to nie wiem poprostu chce troche scgudnac i miec bardziej umiesnione ciało :) A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Dzieki joko_ono moze sporbuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonk---->>> podziwiam cie, moje gratulacje :) mnie brakuje pomyslow na dania z warzyw, choc bardzo je lubie, teraz wiem do kogo bede sie zglaszac po przepisy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do Was kobietki.. :classic_cool: jestem po nieudanej probie 6W.. na szostym dniu padalam.. (mam motywacje zeby znowu zaczac od nowa.. ) na dietke tez sie pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
To witamy GGGabi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonk
karaaaluch23-->> ja serio polecam ta dietke.. nie czuje sie w ogole glodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
gonk Ja mam jescze problem rodzicow ktorzy moga sie czepiac o diete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann. :) juz podaje moje mutanckie wymiary.. :O wzrost : 169 waga: 61 biust: 91 talia: 69 biodra: 98 wymarzona waga... 55 zawsze taka mialam... ost rok jakos dodal mi kg :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Ann--->>> przeciez jestes szczuplutka i raczej nie masz z czego gubic kilogramow, ale ujedrnianie ciala..... to zawsze rozumiem :) ja mam 160cm waga- moja lazienkowa pokazala wlasnie 47 ale w to nie wierze, zawsze oszukuje ;) stawiam ze ok 49 w zasadzie moglaby taka zostac, chcialabym tylko cos zrobic z moimi nogami,ujedrnic, wyszczuplic uda, to moj najwiekszy kompleks :(:( juz nawet z okragla pupa sie pogodzilam (pomogly mi w tym wymowne spojrzenia facetow;) no ale te uda.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Mi przeszkadza brzuch bo nie mam tluszczu ,ale mam troche skory ktora mnie bardzo deneruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Ja narazie ide ,jakby co to wypowiem sie wieczorem :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na brzuszek polecam 8 minute ABS, 6 weidera mnie szybko nudzila poza tym wymagala regularnosci, a to u mnie nie zawsze dziala 8 ABS cwicze wtedy gdy mam czas i ochote i jestem bardzo zadowolona z efektow, moj brzuszek jest twardy, pozbylam sie boczkow, moze jeszcze dolne miesnie wymagaja pracy ale i tak jest duzooo lepiej niz bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaaaluch23, masz jakis link z informacjami o ABS? slyszalam o tym , ze jest skuteczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×