Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie, treningi

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny. Po wakacjach stwierdziłam, że to ostatni dzwonek zeby w następne lato w końcu wyglądać i czuć sie super więc w połowie września, czyli około 6 tygodni temu zaczęłam ćwiczyć i starać się zdrowo jeść. Ograniczyłam właściwie do zera słodycze i fast foody i ćwicze 5-6 dni w tygodniu. Zazwyczaj ćwicze z Mel B i Tiffany Rothe: rozgrzewka, cardio, nogi, pośladki i boczki z Tiffany 2 lub 3 filmiki i oczywiście mocne rozciąganie. Jak myślicie czy to dobry zestaw czy może powinnam coś zmienić? Dodam że przy wzroście 157 ważę 61 kg i jestem juz lekko zrezygnowana po tym jak widziałam w internecie kobiety, które po miesiącu widziały już pierwsze efekty a u mnie póki co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tych treningów, ale po takim czasie powinny być widoczne efekty. Ja w pół roku schudłam 12 kg ale na początku efekty były najszybciej. Może coś z dieta jeszcze nie tak. Ile taki trening trwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezultaty po takim czasie powinny być widoczne. Ja w pierwszym miesiącu schudłam 3,5 kg. Albo nie do końca ćwiczysz tak jak piszesz, albo jest coś nie tak z dietą. Chyba, że zeszło Ci z tłuszczyku, ale mieśnie troche "wyjędrniały" i dlatego na wadze bez zmian. A wizualnie widzisz jakieś różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@onionka może trochę boczki spadły ale to tylko to. Oczywiście najbardziej zalezy mi na nogach a te nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@onionka może trochę boczki spadły ale to tylko to. Oczywiście najbardziej zalezy mi na nogach a te nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicelady
Ja polecam z całego serca treningi z Moniką Kołakowską. Rewelacja ! Skuteczne na spalanie tłuszczyku. W ogóle ostatnio na blogu zaczęłam pisać o tym jak sama właśnie teraz zaczynam metamorfozę. Jeżeli ktoś chce się do mnie przyłączyć, to zapraszam na www.nicelady.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fb fit matka wariatka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terio193
Ja polecam treningi z Mel B bardzo fajnie motywuję do ćwiczeń;) ćwiczę z nią już 2 miesiące ;) efekty są ale to też dlatego że trzymam się diety i przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampą
zestaw taki jest ogólnie dobry, ale ja bym włączyła tu jeszcze coś z jagód acai. są niewiarygodnie skuteczne, w co ja nie wierzyłam za bardzo ale moja koleżanka z pracy jest tego najlepszym przykładem. byłam dwa miesiące na wyjeździe zawodowym, wróciłam i nie wierzyłam własnym oczom, ale ona...wyglądała niesamowicie! Schudła z 8 kilo na bank dzięki nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladona
Acai to bardzo dobry pomysł ale raczej nie jako świeży produkt, bo będą świetnie wpływać na ciało ale to nie będzie jednak to co by chciał ktoś kto ma kilka kilo nadwagi. ja miałam prawie 11 i zrzuciłam wszystko dzięki tabletkom na bazie acai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoolini
no nie wiem, najpierw spróbuję takie surowe, bo właśnie mam dobry dostęp. ale też się na to średnio zapatruję, jednak nie idę od razu na łatwiznę, to nie w moim stylu ;) tak czy inaczej, muszę więcej o nich poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka62
mam więc dla Ciebie złą wiadomość ;) świeże poza tym, że szybko tracą właściwości to jeszcze poza tym co odchudza zawierają masę kalorii więc właściwie waga będzie CI stała w miejscu :P dopiero przetworzone się przydają w naszej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruidoprzodu
Ja w tym roku zrobiłam sobie 7 kilo ogórasków <3<3<3 ale ja to zawsze jem i zawsze w dużych ilościach a nigdy nie miałam wahań wagi w dół z tego powodu :P może faktycznie, te acai to nie taki głupi pomysł jest. Tylko czytałam już wnikliwie komentarze tutaj i widzę, że trzeba będzie jakieś tabletki znaleźć skuteczne i nie za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladona
sporo się naszukałam konkretnych aż się wkurzyłam i zamiast pojedynczo sprawdzać to znalazłam rankingi i to chyba taki najbardziej profesjonalny jaki znalazłam.. http://www.rankingacai.pl/ może Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namana
Świetnym pomysłem jest dorzucenie jakiegoś suplementu jak już waga nie chce lecieć. Ja używam thermo speed i świetnie się sprawdza w takich momentach - nawet przy 1-2 treningach tygodniowo chudnę dosyć szybko, bo ok 1-2 kg / tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł www.orbitrek-porady.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×