Odpowiedz na ten temat

Orbitrek czy rowerek

• dominikaCYM 2013.09.21 [09:27]
    Szukam opinii czy lepszy do domu jest orbitrek czy rowerek stacjonarny, chodzi mi o trochę poruszania się zimą, nie mam na celu schudnięcia.
    Myślę nad tym orbitrekiem
    http://ramasport.pl/kategorie-glowne/sprzet-f itness/orbitreki/kettler-rivo-m-orbitrek-magnetyczny-detail
    lub rowerkiem, tylko jeszcze nie wybrałam którym...
  • gość 2013.09.21 [15:34]
    Zdecydowanie orbitrek! Jest bardziej efektywny - szybciej się męczysz i angażujesz więcej partii ciała. Poza tym ćwicząc na orbitreku jesteś wyprostowana, a na rowerku trzeba się garbić.
    Ja mam właśnie powyższy model, kupiłam go w podobnym celu i jestem zadowolona, ćwiczę kilka razy w tygodniu po godzinie na najmniejszym obciążeniu. Poprawiłam kondycję i zawsze po ćwiczeniach poprawia mi się też humor. Sprzęt działa poprawnie, nic nie trzeszczy. Minusem jest niepodświetlany komputer i nierealistyczny wskaźnik spalonych kalorii - jestem co prawda bardzo szczupła, ale nie wierzę, że w ciągu godziny ćwiczeń, gdy pot się ze mnie leje, spalam jedynie 100 kcal. Są to jednak niuanse, którymi nie należy się przejmować.
  • gość 2013.09.21 [23:00]
    to i to dobre ale orbitrek jednak lepszy, pracuje całe ciało.
  • Dominika888 2013.09.23 [11:43]
    Ja zdecydowałam się na orbitrek Sportia 903 i nie żałuje usmiech.gif W sklepie sporti.pl mają go w bardzo dobrej cenie.
    Gdy tylko mam wolną chwilę to włączam muzykę i ćwiczę smiech.gif
  • Koniczynka27 2013.09.23 [12:41]
    to trudny wybór, orbitrek fajniej modeluje nogi i pupę, a rowerek pomaga spalić tłuszcz, więc nie wiem. oba są niezastapione w sumie,ale ja chyba wolę rowerek,bo na pozbyciu się tłuszczu bardziej mi zależy, zawsze sobie wrzucam przed treningiem figurę extraslim i do boju! usmiech.gif no i na rowerku wygodniej się czyta np. książkę albo pisemko ;P
  • gość 2013.09.23 [13:01]
    przecież orbitrek też spala tłuszcz.
  • gość 2013.09.23 [16:38]
    Oczywiście, że orbitrek pomaga spalić tłuszcz, kto twierdzi inaczej, to gada bzdury. No ale czego innego się spodziewać po pani-reklamie.
  • Koniczynka27 2013.09.24 [10:38]
    wiem,że spala, ale wydaje mi się,że mniej intensywnie niż rowerek. ośmieliłam się tak napisać, ponieważ tak odbiera to mój organizm oczko.gif
  • Wiola1112 2013.09.24 [11:12]
    Również posiadam orbitrek firmy sportia i mogę go polecić innym, jak dla mnie jest ok. Najważniejsze, że rezultaty ćwiczeń są widoczne usmiech.gif
  • gość 2013.09.24 [22:23]
    Trening na porządnym orbitreku jest intensywniejszy niż na rowerku. Małe badziewie za 300 zł faktycznie może wydawać się mniej wymagające, ale kettler na pewno daje lepsze rezultaty.
  • kingstonka 2016.06.23 [09:07]
    Hmm dobry rowerek czy dobry orbitrek to dosyć duży wydatek. Myślę, że na pewno warto zainwestować ale pod warunkiem, że rzeczywiście będziesz regularnie ćwiczyć. Gdybyś się zdecydowała na orbitrek to zobacz sobie w tym poradniku: http://allsports.pl/jak-wybrac-orbitrek_/54/t ip/ na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu.
  • typowyhandlarz 2016.07.04 [15:12]
    Osobiście polecam orbitrek z tego powodu, że w jednym momencie ćwiczysz więcej partii mięśni niż w przypadku rowerka treningowego. Polecam artykuły na temat zalet orbitreka. http://czasnaterapie.com.pl/orbitrek-trekingo wy-to-swietny-zakup/
  • LORD4SPORT 2016.07.07 [10:26]
    Orbitrek zdecydowanie angażuje więcej partii mięśniowych. Podczas ćwiczeń pracuje prawie całe ciało, co przyczynia się do lepszych (szybszych) efektów treningowych. Dodatkowo wymusza na nas wyprostowaną postawę, co przekłada się na wzmocnienie mięśni stabilizujących kręgosłup.
    LORD4SPORT. Sprzęt Fitness. Wyposażenie siłowni. ; ul. św. Jacka Odrowąża 15 ; 03-310 Warszawa ; tel. 22 841 00 12 ; warszawa@lord4sport.pl< /a>
  • gość 2016.07.07 [12:01]
    W sumie co wolisz... ja biegałam na bieżni , miałam zbilansowaną dietę oraz brałam therm line fast, który bardzo dobrze spala tłuszcz. W towarzystwie diety, działa rewelacyjnie oczko.gif
  • Janekkkk 2016.07.07 [13:24]
    sprobuj nie pić therm line - efekty beda identyczne usmiech.gif
  • mmaczu 2016.12.09 [11:43]
    Na orbitreku udało mi się zgubić 8 kg w połączeniu z dobrą dietą. W domu mam model Detroit Yowza, który bardzo cicho pracuje i jest strasznie wygodny. Polecam każdemu, kto chce o siebie zawalczyć!
  • Aśśkkaa 2017.03.16 [10:24]
    Jakby ktoś potrzebował porady odnośnie orbitreka polecam Pana Piotra, który prowadzi stronę http://www.orbitrek-porady.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...