Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominikaCYM

Orbitrek czy rowerek

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie orbitrek! Jest bardziej efektywny - szybciej się męczysz i angażujesz więcej partii ciała. Poza tym ćwicząc na orbitreku jesteś wyprostowana, a na rowerku trzeba się garbić. Ja mam właśnie powyższy model, kupiłam go w podobnym celu i jestem zadowolona, ćwiczę kilka razy w tygodniu po godzinie na najmniejszym obciążeniu. Poprawiłam kondycję i zawsze po ćwiczeniach poprawia mi się też humor. Sprzęt działa poprawnie, nic nie trzeszczy. Minusem jest niepodświetlany komputer i nierealistyczny wskaźnik spalonych kalorii - jestem co prawda bardzo szczupła, ale nie wierzę, że w ciągu godziny ćwiczeń, gdy pot się ze mnie leje, spalam jedynie 100 kcal. Są to jednak niuanse, którymi nie należy się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i to dobre ale orbitrek jednak lepszy, pracuje całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika888
Ja zdecydowałam się na orbitrek Sportia 903 i nie żałuje :) W sklepie sporti.pl mają go w bardzo dobrej cenie. Gdy tylko mam wolną chwilę to włączam muzykę i ćwiczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka27
to trudny wybór, orbitrek fajniej modeluje nogi i pupę, a rowerek pomaga spalić tłuszcz, więc nie wiem. oba są niezastapione w sumie,ale ja chyba wolę rowerek,bo na pozbyciu się tłuszczu bardziej mi zależy, zawsze sobie wrzucam przed treningiem figurę extraslim i do boju! :) no i na rowerku wygodniej się czyta np. książkę albo pisemko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież orbitrek też spala tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że orbitrek pomaga spalić tłuszcz, kto twierdzi inaczej, to gada bzdury. No ale czego innego się spodziewać po pani-reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka27
wiem,że spala, ale wydaje mi się,że mniej intensywnie niż rowerek. ośmieliłam się tak napisać, ponieważ tak odbiera to mój organizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1112
Również posiadam orbitrek firmy sportia i mogę go polecić innym, jak dla mnie jest ok. Najważniejsze, że rezultaty ćwiczeń są widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trening na porządnym orbitreku jest intensywniejszy niż na rowerku. Małe badziewie za 300 zł faktycznie może wydawać się mniej wymagające, ale kettler na pewno daje lepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingstonka
Hmm dobry rowerek czy dobry orbitrek to dosyć duży wydatek. Myślę, że na pewno warto zainwestować ale pod warunkiem, że rzeczywiście będziesz regularnie ćwiczyć. Gdybyś się zdecydowała na orbitrek to zobacz sobie w tym poradniku: http://allsports.pl/jak-wybrac-orbitrek_/54/tip/ na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orbitrek zdecydowanie angażuje więcej partii mięśniowych. Podczas ćwiczeń pracuje prawie całe ciało, co przyczynia się do lepszych (szybszych) efektów treningowych. Dodatkowo wymusza na nas wyprostowaną postawę, co przekłada się na wzmocnienie mięśni stabilizujących kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie co wolisz... ja biegałam na bieżni , miałam zbilansowaną dietę oraz brałam therm line fast, który bardzo dobrze spala tłuszcz. W towarzystwie diety, działa rewelacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janekkkk
sprobuj nie pić therm line - efekty beda identyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na orbitreku udało mi się zgubić 8 kg w połączeniu z dobrą dietą. W domu mam model Detroit Yowza, który bardzo cicho pracuje i jest strasznie wygodny. Polecam każdemu, kto chce o siebie zawalczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×