Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość kachnawielgachna

dziewczynki!wpisujcie wasze uwagi na temat orbitreku.jakie efekty ,czy jestescie zadowolone.uwazam jest on na pewno lepszy od rowerka stacjonarnego. a jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnawielgachna
dziekuje dziewczyny za wpisyy.ja zastanwiam sie nad rowerkiem i orbitrekiem.i tak na zdrowy chlopski rozum wydaje mi sie ze przy orbitreku pracuje wiecej miesni ,oewnie ze przyjemniej siedziec na rowerku i pedalowac ale to chyba nie bardzo o to chodzi.prawda?pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem duzo lepszy i efektywniejszy jest orbitrek,posiadam orbitreka od okolo 3 miesiecy i jestem z niego bardzo zadowolona:)a co do licznika to raczej niemozliwe aby w tak krotkim czasie spalic tyle kalorii:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toni
A teraz wady 1- hałaśliwość! eliminuję przez muzykę w słuchawkach 2- monotonia! -wykorzystuję na trening motywacyjny:) 3-wytarłam śrubę w części ruchomej i wkurza mnie dokręcanie luzujących się rączek. Z mojego całego sprzetu do ćwiczeń najczęściej i najchętniej wskakuje na orbitreka. Teraz zainwestowałabym w magnetycznego, bo myslę że cichszy i nie trzeba bawić się z dokręcaniem śrubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika25
a ile kosztuje tako orbitrek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest nowy i na gwarancji to go reklamuj na co czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli_24
Wpadłam tu przez przypadek, ale wszystkie Wasze opinie bardzo mi pomogły. Przymierzam sie sie do zakupu tego sprzętu, ale niestety nie stac mnie na takie za 1500zł. Znalazłm fajny magnetycny za 600zł i chyba go sobie sprawie. Niestety minus to starsznie spory sprzęt a ja mam niewielki pokój, ale czego sie nie robi dla zyskania lepszej formy. Czy znacie może jakiś sklep w Warszawie gdzie mogłabym znaleść większy wybór niż dehcatlonie??? Najlepiej ze sprzedażą ratalna:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuaaa
drugi dzien cwiczen na orbitreku...narazie nie jest tak zle, cwicze godzine 1min- bieg, 1min-rower na zmiane, w ten sposob szybciej leci czas, troszke ciezko ale zakwasow nie mam bo wczesniej troche biegalam...zycze wszystkim wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majag
ja mam orbitreka od 3m-cy i jestem bardzo zadowolona. Jeżdżę codziennie 2x20 min średnio wychodzi mi całość 16km i są super efekty - pozbyłam się w znacznej mierze celulitisu(nie wiem jak to się dokładnie pisze) i scudłam 4 kg - jak dla mnie extra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
orbitrek magnetyczny, trochę kosztował, ale nie żałuję. nie mam wcale kondycji, do tego problemy ze stawami, wiec zaczęłam od 10 minut dziennie, ćwiczę już od tygodnia. w życiu nie ćwiczyłam i dla mnie to jest dużo, ale zamierzam zwiększać. mam nadzieję, że zejdę z 38 do 36 znowu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Olenki23 Witaj nigdy nie patrzylam na kilometry tylko na minuty i spalone cal. najpierw cwiczylam 10 minut co dzien pozniej 30 potem 60 minut a potem laczylam razem z rowerem na swierzym powietrzu.Bo po 30 minutach intensywnych cwiczen dopiero sie spala tluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_75
Czy to tylko dzięki ćwiczeniom na orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_75
Czy to tylko dzięki ćwiczeniom na orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam inne pytanie
ja właściwie nie mam tłuszczu - nie za dużo. ja po prostu nie mam wyrobionych mięśni, chciałabym je jakoś ładnie ukształtować. czy orbitrek mi w tym pomoże? a jeśli tak, to czy wtedy też działa ta zasada, że działa dopiero po 30 minucie ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania ta od Frania
A ja wczoraj poszlam na silownie i pierwszy raz sprobowalam cwiczyc na orbitreku.Niestety wytrzymalam ledwo 5 minut.Nie mam pijecia dlaczego?Trzy razy w tygodniu cwicze aerobic ,plywam,jezdze na rowerze wiec kondycje mam dobra a orbitrek mnie pokonal.Czulam sie koszmarnie w pewnym momencie myslam ze zemdleje!Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitrek-tak
Mam orbitreka od 6 m-cy. Rewelacja!! Udało mi się odzyskać kondycję, na początku zaczynałam od 5 minut bez przerwy, teraz staram się robić 3 razy po 15 minut - ważne są przerwy, podobno efektywniej się ćwiczy. Nie stosowałam specjalnej diety - zawsze mało jadłam, a że niewiele się ruszałam więc przemiana materii była słaba i nie chudłam, a zimą wręcz tyłam. W tym roku-odwrotnie, zeszłam z rozmiaru XL-L do L- M, a na wadze ubyło jakieś 5 kilo - niedużo ale ważne że trwale. dotychczas prz stosowaniu diet chudłam szybko i równie szybko wracałam do poprzedniej wagi , ba nawet wyższej. czuję że mam lepszą kondycję i przede wszystkim czuję sie\ę lepiej. Brakuje mi co prawda systematyczności, ale staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu ćwiczyć. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitrek-tak
zapomniałam dodać, ze mam orbitreka mechanicznego i trochę denerwuje mnie ten hałas i odkręcające się uchwyty, ale do wszystkiego można się przyzwyczaic. No bo i czegóż oczekiwać za 300 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny a moglbybysie powiedziec jakie znaczenie ma ciezar koła zamachowego w orbitreku? lepiej wybierac te cięższe, czy nie? bo mam zamiar kupic orbitrek i kurde nie bardzo mam się kogo poradzić o parametry :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala_fajna_ale troszke_pulchna
wlasnie ja sie boje ze na orbitreku zrobia mi sie takie rece i nogi jak miesniak i bede wygladala jak babochlop a chodzi mi tylko o schudniecie i wymodelowanie sylwetki..moze powinnam darowac orbitreka i zapisac sie np na aerobik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zrobią Ci sie wielgachne mięsnie :) no chyba, ze dodatkowo bedzie pałaszowac jakież odzywki z białkiem itp. ;) ;) :P :P ja cwicze na orbitku codziennie od sierpnia i nie wygladam jak miesniak. sylwetka sie bardzo ladnie ksztaltuje :) tu i owdzie znikaja faldki :D kondycja sie poprawia :) ja ciwcze tak okolo 40-45 min. jak mi się chce :) zeby byly efekty trzeba cwiczyc nie mniej niz 30 min i sie troche zmeczyc...a nie tak po 5 min i odpoczynek... aerobik tez fajna sprawa :) zawsze sie mozna zapisac :D i dodatkowo jeszcze tam cwiczyc :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca trzydziecha
mam zamiar kupić orbitreka, chcę zejść z rozmiaru 46 do 40, no , może nawet do 38.Znalazłam w Auchan taki fajny-magnetyczny-za niecałe 7 stów.Trochę zaczęłam już ćwiczyć z kasetą i hantlami ale apetyt to ja mam , niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiek7
Cześć Dziewczyny :) Jak każda z was pragnę mieć cudną figurę i uśmiechać się do siebie za każdym razem,gdy spojrzę w wystawę sklepową,którą właśnie mijam.Pracowałam fizycznie przez dłuższy okres czasu,ale chcąc spróbować czegoś innego, nowego znalazłam siedzącą, umysłową pracę.Wcześniej nie narzekałam zanadto na swą figurę, wygląd.Pracowałam przez 6 m-cy, siedząc na krześle, za biurkiem i nawet nie zauważyłam jak zaczęłam przybierać na wadze. Zdołowałam się strasznie. Nie zaczęłam jeść więcej, jadłam jak zawsze. Zaczęłam ćwiczyć na siłowni, zaczęłam stosować różne środki poprawiające przemianę materii, ale bez rezultatów. Czasami płakałam przez to, że nie mogę zapiąć spodni ani nie mogę ubrać już mojej ulubionej sukienki.Siostra poleciła mi spróbować poćwiczyć na orbitrku,ale magnetycznym (on naprawde chodzi cichutko). Spróbowałam i wiecie co byłam padnięta, mokra z przemęczenia, a ćwiczyłam 15-20 minut, ale byłam tym samym tak zadowolona jakbym wygrała sporą sumę pieniędzy w Lotto [pomarzyć każdemu można :) ]. Minęło od tego dnia troche czasu. Postanowiłam sobie go zakupić dla własnego użytku. Znalazłam strony internetowe zajmujące się sprzedażą sprzętu fitness (www.fitness-sport.pl ; www.dieta.istore.pl ) gdzie ten sprzęt nie jest badzo drogi. Niestety jestem bezrobotna i nie stać mnie na zakupy za 700 zł, więc wybrałam Orbitrka Magnetycznego za 460 zł, Czytałam, że odradzacie zakup sprzętu tak tanio. Co myślicie, kupić czy poczekać i kupić wtedy gdy znajdę pracę i zarobię na ten wymarzony sprzęt? Mam doła. Martwię się coraz bardziej o siebie. Niedługo wychodzę za mąż, a ja nie mogę na siebie patrzeć. Bardzo żle się czuję, fizycznie. Żle mi z tym bardzo. Jeśli ktoś będzie miał ochotę skrytykować, opisać swą opinię na mój temat to z góry serdecznie za wszystkie opinie, czy dobre, czy złe DZIĘKUJĘ :) Pozdrawiam Was Dziewczyny Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiek7
Cześć Dziewczyny :) Jak każda z was pragnę mieć cudną figurę i uśmiechać się do siebie za każdym razem,gdy spojrzę w wystawę sklepową,którą właśnie mijam.Pracowałam fizycznie przez dłuższy okres czasu,ale chcąc spróbować czegoś innego, nowego znalazłam siedzącą, umysłową pracę.Wcześniej nie narzekałam zanadto na swą figurę, wygląd.Pracowałam przez 6 m-cy, siedząc na krześle, za biurkiem i nawet nie zauważyłam jak zaczęłam przybierać na wadze. Zdołowałam się strasznie. Nie zaczęłam jeść więcej, jadłam jak zawsze. Zaczęłam ćwiczyć na siłowni, zaczęłam stosować różne środki poprawiające przemianę materii, ale bez rezultatów. Czasami płakałam przez to, że nie mogę zapiąć spodni ani nie mogę ubrać już mojej ulubionej sukienki.Siostra poleciła mi spróbować poćwiczyć na orbitrku,ale magnetycznym (on naprawde chodzi cichutko). Spróbowałam i wiecie co byłam padnięta, mokra z przemęczenia, a ćwiczyłam 15-20 minut, ale byłam tym samym tak zadowolona jakbym wygrała sporą sumę pieniędzy w Lotto [pomarzyć każdemu można :) ]. Minęło od tego dnia troche czasu. Postanowiłam sobie go zakupić dla własnego użytku. Znalazłam strony internetowe zajmujące się sprzedażą sprzętu fitness (www.fitness-sport.pl ; www.dieta.istore.pl ) gdzie ten sprzęt nie jest badzo drogi. Niestety jestem bezrobotna i nie stać mnie na zakupy za 700 zł, więc wybrałam Orbitrka Magnetycznego za 460 zł, Czytałam, że odradzacie zakup sprzętu tak tanio. Co myślicie, kupić czy poczekać i kupić wtedy gdy znajdę pracę i zarobię na ten wymarzony sprzęt? Mam doła. Martwię się coraz bardziej o siebie. Niedługo wychodzę za mąż, a ja nie mogę na siebie patrzeć. Bardzo żle się czuję, fizycznie. Żle mi z tym bardzo. Jeśli ktoś będzie miał ochotę skrytykować, opisać swą opinię na mój temat to z góry serdecznie za wszystkie opinie, czy dobre, czy złe DZIĘKUJĘ :) Pozdrawiam Was Dziewczyny Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedrogie orbitreki
Do \"alusiek7\" i pozostałych dziewczyn:) Zajrzyjcie koniecznie na Allegro. Ja własnie tam kupiłam orbitreka magnetycznego nieużywanego za 199zł + przesyłka 50zł :) Jest swietny, wogole nie halasuje, dostałam go na drugi dzien po zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elik 29
cze chcę sobie kupić orbitrek ale nie stac mnie na orbitrek znanej firmy np york może znacie jakieś tańsze a dobre firmy oferujące orbitreki i jaki jest lepszy z propozycjami tras czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elik 29
cze chcę sobie kupić orbitrek ale nie stac mnie na orbitrek znanej firmy np york może znacie jakieś tańsze a dobre firmy oferujące orbitreki i jaki jest lepszy z propozycjami tras czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misz masz
jakiej firmy orbitrek magnetyczny kupić- poradzcie ,byle nie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suju
na jakim obciazeniu mam cwiczyc ratujcie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×