Odpowiedz na ten temat

orbitrek-zalety i wady

• MisiaMisia22 2016.10.28 [12:26]
    Ja skorzystałam z poradwww.orbitrek-porady.pl
    Jest to facet, który jedynie doradza, ale nie sprzedaje nic, więc nie wepchnie Wam na siłę badziewia. Jak sam pisze, jest hobbystą. Ja ze swojego jestem zadowolona usmiech.gif
  • Zobacz także:

• Ewka 1 2016.11.23 [13:12]
    Długo zastanawiałam się nad zakupem orbitreku ,ale widząc pogodę za oknem dojrzałam do tego zakupu i nie żałuje.Postawiłam na zakup Finnlo Stressless , raz że obsługa jest banalnie prosta a dwa jest jest cichy jak myszkausmiech.gif Dodatkowo ruch jest bardzo płynny , przez co trening staje się przyjemnością.
  • gość 2016.11.28 [23:41]
    Ja mam orbitrek juz kilka lat, regularnie na nim ćwiczę. Świetnie człowiek może się zmęczyćusmiech.gif przed wypijam Veroni Energy, mam więcej siły i energii.
  • nie z tej orbity 2016.11.29 [22:41]
    a co to jest? veroni kojarzy mi się z wodą, ale energy? jakaś nowa?
  • gość 2016.11.30 [11:02]
    To chyba jest nowość, w każdym razie ja ją kupuje w tesco od kilku miesięcy. To jest woda z dodatkiem naturalnej kofeiny. Smakuje jak zwykła woda, ma 0kcal a dodaje energii.
  • nie z tej orbity 2016.12.02 [13:53]
    Dzięki, znalazłam w delikatesach centrum. Smak ciekawy, nie jak zwykła woda, ale całkiem smaczna. No i rzeczywiście czułam się jak po wypiciu kawy oczko.gif
  • KaskaZielonaGora 2016.12.29 [23:12]
    Ja jestem bardzo zadowolona z orbitreka i moim zdaniem warto zainwestować. Zadzwońcie do Pana Tomasza, on prowadzi salon w Łodzi. Zna się na rzeczy i chętnie doradzi. Mi wysłał sprzęt do Zielonej Góry za pobraniem bez problemu. Szczerze polecam. Salon LORD4SPORT Łódź. Znajdziecie kontakt do niego usmiech.gif HAMMER EX7 mega!
  • Kokkko 2017.01.13 [16:26]
    Polecam stronęwww.orbitrek-porady.pl , facet zna się na rzeczy i nie handluje tym, więc jest wiarygodny.
  • gość 2017.01.14 [12:38]
    również polecamwww.orbitrek-porady.pl
  • jastas 2017.02.01 [23:08]
    Witam Was. Prosze o pomoc. Mam w planach zakupic orbik .. to temat rzeka chyba...Mam 155 a waze 75kg. Niestety otylosc dopadla-brak ruchu.. Nie chcialabym zeby sie szybko zepsul pod wielorybim ciezarem. POLECICIE COS ?osobiscie podoba mi sie hammer . Ale tyle ich jest ze juz sama niewiem. Cena jaka moge przeznaczyc to 1500-2000zl. P.S. nie lubie zbyt skoplikowanych bajerow. Oczekuje stabilny ladny i komfortowy orbitrek. Dziekuje z gory i pozdrawiam.
  • Karina_1 2017.02.03 [13:56]
    Ja mam Hammera Crosstecha. Jestem bardzo zadowolona. Jeśli masz możliwość to spokojnie mogę polecić tą firmę.
  • Kamakamilaaaaa 2017.02.22 [21:39]
  • Madzikiii 2017.02.27 [21:25]
    Odświeżam temat oczko.gif
    Przeczytałam tu wiele, wiele stron i zamówiłam dzisiaj orbitrekusmiech.gif
    Mam nadzieję, że szybko do mnie dotrze i będę mogła podzielić się tutaj swoimi wrażeniami.
    Wcześniej zawsze jeździłam na rowerku stacjonarnym, ale musiałam go oddać przez co strasznie brakowało mi wysiłku w domowym zaciszu i postanowiłam dla odmiany zainwestować w orbitka, mam nadzieję, że się sprawdzi i wypocę na nim te parę upartych kilogramów oczko.gif
  • gość 2017.02.28 [08:27]
    A co myslicie o orbitreku w parkach? Ktos cwiczyl?
  • Luśka11111 2017.02.28 [14:33]
    w parkach nie ma orbitreków, tylko kilka przyspawanych ze sobą rurek na tulejach i możesz sobie nimi mielić powietrze. to nie ma nic wspólnego z orbitrekiem.
  • Aśśkkaa 2017.03.16 [10:09]
    Jakby ktoś potrzebował porady odnośnie orbitreka polecam Pana Piotra, który prowadzi stronę http://www.orbitrek-porady.pl
  • gość dziś [15:05]
    Pomóżcie,doradźcie - który model orbitreka kupić. FINNLO FINUM III? czy może INDOOR WALKING? Może ktoś z was miał okazję na takich ćwiczyć?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...