Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to teraz ja

Pas na brzuch do cwiczen

Polecane posty

Gość no to teraz ja

Uzywacie takiego specjalnego pasa zapinanego na rzep? Czy warto i jak go zakladacie na gole cialo czy na ubranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeeeeee
Aha, zakładany oczywiscie na ubranie. A czy warto - jak ktoś porządnie ćwiczy, z większymi ciężarami to na pewno jest lepiej podeprzeć kręgosłup takim pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jestem
jeszcze odnośnie pasa widziałam jak laska ściągałą go po ćwiczeniach cały pot wylała się na podłogę -obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jestem
sorki za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jestem
do hehehehe___ taki pas o którym ty piszesz naprawdę coś daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
kto powiedzial ze usiade prze kapem w tym pasie. Cwicze regularnie i zastanawiam sie nad kupnem pasa i zadalam proste pytanie czy on cos pomaga i jak go zakladac. Wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pas neoprenowy pomaga. teraz po dówch mies przerwy wracam do ćwiczenia i musze trochę zadbać o brzuch, więć ćwicze aeroby w pasie (jeżdże na orbitreku) - już kiedyś widziałam u siebie efekty (lepsze niż cwicząc bez pasa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
Samanta zakladasz go na gole cialo czy ubranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia888
Wiesz co, to ja mam jeszcze lepsza propozycje- zorientuj sie czy u Ciebie w jakims klubie fitness jest cos takiego jak Vacu/Body Space i wykup sobie MultikarnetOk. Mysle ze to o wiele lepiej sie sparwdzi niż chodzenie z takim pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PollyPocket
Ja skacze teraz w pasie na skakance od jakichs 2-3 tygodni po 10min, 1-3 razy dziennie i przyznam ze mi pomoglo z 62cm w pasie zeszlam do 57cm nie spalajac przy tym pupy i biustu z czego jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka88
zakłada na gołe ciało ... co do potu ... to po to się idzie na siłownię,żeby się wypocić a nie pięknie wyglądać , a jak Cię brzydzi pot u kogoś to ćwicz w domu , proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale na chłopski rozum. To woda wróci jeszcze szybciej niż zeszła, w końcu nasze tkanki to naczynia połączone. Nie widzę sensu stosowania tego ustrojstwa. Pani, która skacze po 10 min na skakance, to chyba wzdęcie zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali18
ODRADZAM! Sama taki posiadam ... I powiem krótko, nie warto inwestować w taki sprzęt :) zdecydowanie lepiej zainwestować to (około) 100zl w karnet na siłownie / aerobik / cokolwiek tego typu! 1 nie powinno sie ćwiczyć jednej partii ciała 2 nie wiem jak długo trzeba by go było używać zeby przyniósł JAKIEKOLWIEK efekty :) moja znajoma chodziła nawet na zabiegi z pasem (nie pamietam jak to sie nazywało) i tez nie przyniosło to żadnych efektów.. Także nie warto, szczerze odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali18
Dodam, ze tak jak ty ćwiczę regularnie.. Ten pas nic nie daje :/ nie przynosi ŻADNYCH efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loal88
no sam chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona99
Nie można oczekiwać, że sam pas zdziała cuda:):):) To nie tak. Rozumiem, że jak ktoś kupił sobie taki pas, założył, leżał przed telewizorem to mógł poczuć się rozczarowanym. Po prostu niewłaściwe go używał. Moja znajoma ma pas ARmedical i zakłada go PODCZAS ćwiczeń. Wtedy gwałtownie wzrasta temperatura ciała i szybciej spala się tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pasie czy bez pasa ?

Są różne pasy .... ja mam z materiału nie pocisz się w nim . 

Po pierwszej ciazy nie zakładałam pasa dużo ćwiczyłam niestety brzuch został :( po drugiej ciąży ćwiczyłam w pasie rezultat nie do porównania mam płaski brzuszek jak przed pierwsza ciąża ... polecam z pewnością i uśmiechem mi pomógł .... teorie są różne a rezultat u mnie widoczny !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki

Sam pas nie ma cudownych właściwości.  Nie można go założyć, iść oglądać ulubiony serial i liczyć, że się schudnie...Ja swój  pas ARmedical i zakładam tylko do wykonywania zestawu ćwiczeń. On wzmacnia efekt treningu, bo wzrasta temperatura ciała i szybciej spala się tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×