Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość in the air

piękne ciało. chcę je w końcu mieć!

Polecane posty

Gość in the air

witajcie dziewczyni i ewentualnie panowie;-) piszę bo mam problem. marzę o pięknym j'ędrnym ciele. moje niby nie jest złe ale mem masywne uda i trochę tłuszczyku na brzuchu i boczkach. chciałabym się tego pozbyć ale nie wiem jak. poszłabym na siłownię tylko problem w tym źe u nas dziewczyna na siłowni jest zbyt duźą atrakcją. nie wiem co zrobić bo do ćwiczeń w domu brak mi motywacji, co zrobić by wytrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffpffpf
co to znaczy "jest na siłowni atrakcją"? przerobiłam już chyba z 8 różnych klubów i nigdzie nie byłam "atrakcją" ... no ale ja chodzę ćwiczyć a nie się lansować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żadna z twoich koleżanek nie ma podobnego problemu? Ćwicząc we dwie zawsze jest większa motywacja do wysiłku, bo jedna drugą pilnuje. Ja zrzuciłam nadprogramowe 8kg rezygnując ze słodyczy i jedząc kolację najpóźniej o 20 (jakieś 3godz.przed snem). Do tego dużo owoców i warzyw. Mało pieczywa, potraw smażonych i pieczonych.Zero podjadania (z tym było ciężko, ale po posiłku myję zęby, płuczę płynem, a po nim już nic nie smakuje, więc nie korci by podjadać). Teraz gdybam nad steperem - mogłabym ćw czytając lub oglądając tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessAMZ
Zapraszam na mój blog ŻYJ Z FITNESS - zdrowy styl życia. zdrowie, sport, fitness, trening, zestawy ćwiczeń, diety, porady... Fascynujące, przydatne wiadomości. Dla zainteresowanych: naprawdę świetny blog z niezwykle ciekawymi publikacjami. http://trening-fitness.pl/ znajdziesz tu na pewno odpowiedź każde z Twoich pytań, zestawy ćwiczeń i jak odzyskać wiarę w siebie oraz gdzie szukać motywacji, serdecznie zapraszam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 latka :)
tez mam ten problem, tłuszczyk na udach, brzuchu i boczkach. Ogólnie jestem w normie i aż tak bardzo nie chce schudnąć ale chcę lepiej wyglądać...:) zastanawiam się nad ćwiczeniami na vacu stepperze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij cwiczyc na orbitreku polecam ujednia cialo i wysmukla tu jest gdzies topik o orbitreku poczytaj pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.Opole
a ja odwiedziłam nowy salon Piękne Ciało w Opolu, mają super urządzenie Velashape, trochę się bałam, ale zabieg był bardzo przyjemny, skóra przyjemnie napieta i rozgrzana, zapisalam się na serię 5 zabiegów. Jak sie pomierzę po serii napiszę czy to dziala. Oboecują 2-7cm w obwodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salianka a ile Ci to zajęło? No własnie to jest dobra metoda, żeby zacząc od racjonalnego żywienia, a nie ze skrajności w skrajnośc bo takim sposobem długo się nie wytrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
bardzo skutecznym sposobem żeby szybko schudnąć są masaże u nas pacjentki po miesięcznej kuracji chudną średnio 5-7cm z brzuszka i do 8cm z ud a były rekordzistki zgubiły nawet 15-17 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ja mam sprawdzone miejsce na masaze ;) ogólnie to preferuję racjonalną dietę, ćwiczenia wysmuklająco rozciągające, w domu peelingi i raz na parę miesięcy wizytę w dobrym spa :) W Głęboczku mają winoterapię, którą ubóstwiam i jakos przywykłam, żeby tam już jezdzic sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zapominajcie o dbaniu o skórę, dieta dietą cwiczenia cwiczeniami a masaze od czasu do czasu tez sa potrzebne, do tego oczyszczanie skóry w postaci peelingów etc jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłam to w kosmos,ale
ja chodzę do siłowni,wyglądam ok i nie jestem atrakcją żadną,chodzę jak wiele innych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze i mam to gdzies czy sie ktos patrzy czy nie robie duzo cwiczen takich jak faceci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam wyjazd na wczasy odchudzajace. Dwa tygodnie pod okiem dietetyka i trenera + do tego seria zabiegów ujędrniających - to naprawdę przynosi efekty. Zobaczcie sobie na stronie primavera spa. Oni organizują takie wczasy u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam dziewczyny polecam osobiście trening na podczerwieni. Muszę przyznać, ze to naprawdę działa. Sama chodziłam na orbitreka z podczerwienią i jestem zadowolona. Tylko trzeba całą serię treningów wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Jak chcesz mieć naprawdę jędrne i gładkie ciałko, to powinnaś wiedzieć, że samo stosowanie nawet najbardziej wyszukanych kosmetyków do pielęgnacji skóry nie będzie wystarczające. Oczywiście aplikowanie balsamów, czy mleczka ujędrniającego jest wskazane, aczkolwiek, trzeba takie działanie prowadzić systematycznie, a ponadto wesprzeć innymi „działaniami ujędrniającymi. Mam tutaj na myśli przede wszystkim codzienną gimnastykę oraz zmiany w nawykach żywieniowych. Moją propozycją jest zadecydowanie się na dietę może być dieta ziemniaczana. Ponadto co do gimnastyki warto ćwiczenia ujędrniające wykonywać w sposób regularny, tak, by mieć jak najlepsze rezultaty. Okazuje się, że jeżeli będziemy regularnie prowadzić aktywność fizyczną, to wówczas jest szansa na to, że unikniemy problemu obwisłych ramion, czy też galaretowatych ud i pośladków. Najlepiej jest wykonywać ćwiczenia z samego rana tuż przed zjedzeniem śniadania (ewentualnie - trzy godziny po posiłku). Pamiętajmy trzeba również o tym, że ćwiczenia na ujędrnianie prowadzone w mieszkaniu winny trwać 30 60 minut, bowiem tylko tak tłuszcze faktycznie zostaną spalone. A więcej informacji na temat ujędrniania ciała można znaleźć na stronie http://hgh.edu.pl/2010/11/24/jak-ujedrnic-cialo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, trzeba dbac o cialko regularnie a nie tylko od czasu do czasu :) robie w domu peelingi choc nie umywają się do peelingow robionych w spa, w primaverze taki peeling kawowy jest jednak zupelnie inny niz taki domowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedepiknaaa
a ja marzę o czymś, co może się wyda dla niektórych absurdalne, ale mam to gdzieś:P. Kiedyś - ok 11 lat temu - moje ciałko było w szczytowej formie. Nie byłam chudzielcem, ale mega wysportowaną dziewczyną bez centymetra cellulitu. Mogłam godzinami biegac, jeździc rowerem, cwiczyc. I co się stało??? Poznałam obecnego męża. Zabierał mnie na obiadki, desery do restauracyjek, zabierał cały wolny czas, więc siłownia, rower i cała reszta poszła w odstawkę. Wyszłam za mąż, urodziłam dwójkę dzieci... Nie żałuję... Żałuję tylko tego, że zaczęłam życ dla nich, a nie dla siebie... Efekt? 30kg nadwagi, cellulit od pach po kolana, a mąż kręci głową z dezaprobatą i mówi, że już go nie pociągam. wściekła jestem na niego na maksa.Ja mu jeszcze pokażę!!! No więc postanowiłam, że do lata (zostało ładnych kilka miesięcy więc jest szansa) schudnę te nieszczęsne 30kg sadła i ujędrnię swoje ciało na tyle, żeby bez kompleksów paradowac w bikini. I żeby inni faceci się na mój widok ślinili, bo ładna to ja jestem. A niech skubany będzie czerwony z zazdrości!!! Tylko problem w tym, że nie wiem jak i od czego zacząc. Przeglądam w necie różne diety i jestem i robi mi się w głowie coraz to większy mentlik. A więc proszę Was Kochane, poradźcie coś, jaka dieta... Zdeterminowana żona i matka polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinitty
na piekne ciało najlepsze sa cwiczenia i dobra dieta :) ale nie zadne kapusciane czy inne glupoty - po prostu regularne odzywianie, zroznicowane z skladniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmyslowa-bieliznaEU
;D ja też nigdy nie miałam motywacji, ale.. w końcu wzięłam się za Ciebie. Mam 179cm wzrostu, w około 3 miesiące schudłam 15kg. Dokonałam to z przyjaciółką, która właśnie była moją motywacją (razem chodziłyśmy na rolki, rowery, sprawdzałyśmy się). Później gdy nadeszła szkoła musiałam pilnować się sama. Bardzo mi pomógł internetowy pamiętnik na vitalii, wpisy innych uzytkowniczek bardzo mnie motywowaly. Poza tym hula hop jest dobrą sprawą, jeśli chcesz pozbyć się tłuszczyku z bioder i brzucha. 30 minut dziennie każdego dnia przynosi efektty do tego balsam ujędrniający i jest naprawdę super. Trzymam za Ciebie kciuki! www.zmyslowa-bielizna.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz bardzo szybkich i widocznych efektów, uważam, że dobrym rozwiązaniem dla Ciebie byłyby wczasy odchudzające, one na pewno szybko pomogłyby C zrzucić zbędna kilogramy i szybko odzyskać kontrole nad swoim ciałem, polecam bardzo dobre turnusy odchudzające w Primavera Spa w Jastrzębiej Górze , mają sprawdzonych dietetyków i trenerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEDEPIKNAAA jestem ciekawa co się dzieje w sprawie twoich cwiczen i odchudzania. Chce miec piekne cialo z tego samego powodu. odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta miziak
Ciężka praca dziewczyny - to przede wszystkim. Sama wiem jak ciężko się zmobilizować. W siłowni na którą chodzę u nas w Wawie, w GoldsGym poznałam kilka osób, z którymi moblizujemy się wzajemnie. Chodzimy na fitness, basen, ćwiczymy również na siłownie, ale efekty są. W grupie fajniej tym bardziej kiedy całość prowadzi dobry instruktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia :)
ja chodze 2 razy w tygodniu na step fitness po 1,5 godzinie kapie ze mnie pot efekty sa natychmiastowe. napiecie ciała zgrabna sylwetka schudły mi uda i ramiona. Nie jem tradycyjnego pieczywa pije duzo wody unikam słodyczy choc czasem sie skusze. nadal słodze herbate i urodziłam 4 dzieci mam 168 wzrostu i waze 57 kg :) Ciezki wysiłek to jedyna szansa na sukces;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkazGrecji
ja natomiast żałuję jednego, że nie zaczęłam brać detocellu miesiąc wcześniej, tak to bym teraz zdecydowanie lepiej prezentowała się na plaży, ale pocieszam się tym, że widziałam kobiety z gorszym cellulitem ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jest jakaś dziewczyna z Poznania chętna aby razem zapisać się na siłownię w centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika8876
Pomyśl o własnym orbitreku ;) Ja zainwestowałam w Sportie 903 i to był mój trzał w dziesiątkę. Ćwiczę w tedy kiedy mam czas, kiedy mam ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zadbane ciało, to przede wszystkim Plus dla Urody Gdańsk, gdzie można pozbyć się cellulitu i zbędnego tłuszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz po prostu znaleźć taką aktywność fizyczną, która będzie cię zadowalać. Ja na przykład tańczę i to właśnie taniec sprawia mi radość, a przy okazji to świetna forma aktywności fizycznej. Chodze tez do szkoły royal dance center i mam tam naprawdę duży wycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×