Odpowiedz na ten temat

piperyna

• justyna9191 2015.03.13 [11:29]
    jak w temacie. co myślicie o przyjmowaniu takich tabletek jako dodatek do odchudzania? ktoś próbował?
  • PoważnyTrener 2015.03.13 [12:26]
    to jest świńśtwo. DLaczego nie weźmiesz się za trening tylko siedzisz przed kompem? W tym czasie mogłabyś pojeździć na rowerku, albo cokolwiek! Od siedzenia przed kompem i tabletek nie schudniesz. Weź się za zdrowe odżywianie bez jakichkolwiek suplementów i zcarodziejskich pigułek i zacznij się ruszać, efekt masz murowany! bez efektu jojo
  • justyna9191 2015.03.13 [20:39]
    ruszam sie usmiech.gif jestem na diecie usmiech.gif
    codziennie poza niedzielą mam 1,5 godzinny trening. ale cwicze juz 1,5 miesiac i tylko 2kg mniej. dlatego szukam czegoś co mi pomoże szybciej schudnąć.
  • mirka kk 2015.04.15 [11:13]
    bardzo ładnie to ujełaś, jako dodatek do odchudzania =) ja właśnie tak zrobiłam i ruszyło. a na czym polega twój trening1.5 godzinny jesli mozna spytać?
  • justyna9191 2015.04.16 [21:47]
    rozgrzewka 10 min cwiczenia silowe na brzuch 15 min i na posladki 15 min, potem boczki tiffany 10min i trening ewy chodakowskiej turbo spalanie lub killer usmiech.gif
  • gość 2015.04.16 [22:01]
    Zmień trening. 15-20 minut interwałów, 40 minut porządnych siłowych, 5-10 minut treningu metabolicznego da duuuużo więcej niż 1,5 godz. byle czego.
  • vanila ice 2015.04.20 [13:25]
    cwiczenia na brzuch posladki i boczki pewnie sa silowe, a turbo i killer to mocne cardio wiec powinno byc ok. a czy zdecydowałaś sie w koncu na piperyne? bo troche o niej slyszalam i chcialam sprobowac.
  • Ania 1979 2015.08.25 [10:37]
    Witam polecam Piperine forte ,biorę tydzień i 2kg mniej .Na mnie działa hura hura
  • Gośkaw 2015.11.17 [15:48]
    A mi polecił gościu z siłowni coś na oczyszczenie i odchudzanie > PiperynePlus i to jest z zielonym jeczmieniem . Powiem Wam że jestem zadowolona bo już łącznie w ciągu miesiąca ponad 3 kg.
    Nie chcę pisać dokłaładnie nazwy producenta bo nie chodzi o reklamę ale dodam że nie jest tani ale działa i jest teraz w promocji w dwupaku . Wystarczy akurat na 2 miesiące usmiech.gif Warto spróbować jako dodatek do ćwiczeń. Nawet skóra jest bardziej jędrna - super..
  • mariu22 2016.01.08 [09:57]
    Piperyna jest bardzo skuteczna, mogę śmiało polecić. W pierwszym miesiącu poleciało mi ponad 5 kg. Zobaczymy jak dalej. Z tej stronki zamawiałam: http://piperyna.com/
  • darria0 2016.02.03 [17:55]
    Aniu a gdzie zamó∑iłaś piperyne forte na stronie producenta? Proszę odpowiedz bo chce je kupić a nie chce się nabrać na jakąś podrubę
  • Ania 19799 2016.02.04 [20:20]
    Tak tak na ich głównej stronce sama wiesz jak to jest z aukcjami na allegro. Jednak u producenta najlepiej!
  • darria0 2016.02.04 [22:17]
    Tak tak już znalazłam ich stronkę i zamówiłam 2 opakowania czekam na przesyłkę i przystępuję do kuracji. Nie ukrywam, że jestem bardzo bardzo ciekawa efektów!
  • agaszczecin 2016.05.02 [15:40]
    Piperyna nie pomogła mi schudnąć. Dopiero jak zaczęłam ćwiczyć i jak zastosowałam dietę Sandruni udało mi się pozbyć 7 kg. Jestem bardzo zadowolona z efektu oczko.gif Więcej o tej diecie można przeczytać na tej stronie
    https://dietasandruni.wordpress.com/
  • karinasolinska 2016.12.16 [00:25]
    Super, że zdajesz sobie sprawę, że piperyna to tylko dodatek do diety i ćwiczeń. Według mnie warto spróbować- nic nie stracisz, taki suplement w żaden sposób nie wpływa na stan zdrowia- wystarczy, ze bedziesz przyjmowac go zgodnie z zaleceniami producenta no i połączysz z jakas aktywnoscia fizyczną czy racjonalnym zywieniem. Ja kupiłam Piperine Max i ide do przodu- waga zjezdza w dol, co bardzo mnie cieszy. Powodzenia w odchudzaniu!
  • ZdrowiePrzedeWszystkim 2016.12.19 [11:27]
    Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo.
    Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
    Różne diety typu:
    Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.
    Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY.
    TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI.
    Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.
  • omatkoo 2016.12.23 [12:27]
    piperyna jest bardzo skuteczna usmiech.gif ale pomyślec też warto o spalaczach http://www.sfd.pl/sklep/Spalacze_t%C5%82uszcz u-k128.html bo one też dają radę przy intensywnym treningu szybko waga leci w dół
  • gość 2017.04.19 [10:42]
    też wspomagam się piperyną max, jestem z niej bardzo zadowolona. Biorę już drugi miesiąc jak na razie schudłam 8 kilo, nie mam żadnych skutków ubocznych. Liczę na więcej usmiech.gif
  • gość 2017.04.24 [13:07]
    jest nowa wersja piperyny max, do zestawu dołącza piperyna pro i piperyna hot. Z każdym miesiącem zwiększona jest dawka piperyny. To może pomóc usmiech.gif
  • Beattaa 2017.05.11 [21:05]
    Ja też byłam na diecie Sandruni i schudłam aż 10 kg więc warto usmiech.gif zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, polubiłam sport, teraz czuje się znacznie lepiej niż kiedyś usmiech.gif
    http://dietasandruni.wordpress.com/
  • gość 2017.05.12 [10:58]
    mam tą nową piperynę 3 steps, kończę już drugie opakowanie. Na początku nie widziałam żadnych efektów i się załamałam, myślałam że znowu zostałam oszukana. Całe szczęście okazało się inaczej, jak na razie 8 kg w dół a jeszcze przede mną półtorej miesiąca kuracji

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...