Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulinek1989

płaski brzuch i tylko 3 tygodnie ! jak?? zdjęcia! pomożecie??

Polecane posty

ile brzuszków dziennie bym musiała robić by uzyskać choć troche bardziej płaski brzuch niż mam? http://images32.fotosik.pl/315/f1da10d97acb2 9a2.jpg to link do fotki jaki miałam brzuch rok temu i jaki mam dziś... ile brzuszków bym musiała robić dziennie by w 3 tygodnie stał sie bardziej płaski? PS. 10 sierpnia jade nad morze - chciałabym być szczuplejsza - stosuje już diete amerykańską (chyba tak sie nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale cie zaraz zjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do krytyki jestem przyzwyczajona więc nawet nie bede reagować. zależy mi na konkretnych poradach itp od dościadczonych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo madre pytanie..
ja tez przytylam troche nie wiem czy sie nie myle ale chyba jestesmy z tego samego rocznika :) Ja juz od tygodnia robie codziennie z poczatku 20 - teraz 30 - 33 brzuszkow i na TWISTERze sie krece ... Wprawdzie nie mam takie brzuszka jak Ty ale troszke mniejszy...PS ile masz w pasie? ja 73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam około 80 w pasie. a te twoje brzuszki coś dają ? widzisz jakąś różnice (po tygodniu to raczej niewiele ale może jednak :) ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo madre pytanie..
tzn ograniczam sie tez z jedzeniem :P ale to trudne:P bo ja ciagle uwielbiam jesc slodkie buleczki :P no ale mniejsza z tymm:P Co do poprawy stanu mojego sadelka to ..hmm nie wiem trudno powiedziec ale moze cos tam podzialalo :D Dzis wszystko przepadlo.. okres i ...jedzenie wszystkiego..ja tam mam zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wystarczyloby ze nie pilalabym piwa przez tyzien by miec plasciutki brzyszek:o :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukkkkiinna
nie pij piwa, odstaw ziemniaki, biale pieczywo i slodycze, jedz duzo bilka, chudy twarog, fasole straczkowa cwicz skaknka, biegaj i 6 stke weidera to cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje tez
duzo spacerowac, szybki spacer trwajacy ok 45min dobrze robi poza tym moze 8 minute abs http://images32.fotosik.pl/315/f1da10d97acb2 9a2.jpg no i ograniczenie jedzenia jest bardzo wwazne. zrezygnuj calkowicie ze slodyczy, na kolacje nie jedz zadnych weglowodanow, no i kolacja nie pozniej jak o 18! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo madre pytanie..
no wlasnie a co do piwa:P to zastap wodka:D:D to tylko watroba ucierpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tswsj
za to masz boskie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE jestem w ciąży i PIWA też nie pije ;] wogóle :p to co widać na zdjęciu to jest tłuszcz. wyszło zdjęcie troche dziwnie bo w realu nie jest taki okrągły tylko ma jedną oponkę/fałdkę :] moje wymiary: biust 93 pas 84 (nigdy nie byłam tzw wieszakiem i nigdy nie miałam w pasie mniej niż 70 - taka moja uroda niestety) biodra 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyzej podaly Ci najwazniejsze wskazowki i mysle, ze jesli bedziesz sie do nich stsowac to moze byc nawet lepiej jak na tym foto jak bylo kiedys! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia1988
6-weidera.... + odpowiednia dieta. sprobuj kopenhaska ale jak bedziesz sie zle czula to odrazu odstap od niej i wtedy stsouj sie do tego, co ci doradzily dziewczyny, same brzuszki ci nic nie dadza ;) Ale waider to juz jak najbardziej tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna szóstka, żadne brzuszki. przeczytałam pobieżnie, więc jesli powtózę po kimś to trudno - AEROBY! tylko! pływanie, biegi, orbitreki itp. i na pewno nie w 3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zawsze polecam hula hop. Nie ma lepszego sposobu. W połączeniu z dietą w tydzień traciłam 3-5 cm w brzuchu. To działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baeeerrra
Samanta te aeroby to plywanie i biegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuć w google aeroby i poczytaj :) z kilku źródeł, będziesz mieć większe rozeznanie. to między innymi pływanie, biegi, marszobieg, poniekąd rower, taniec, aerobiki, rolki, orbitrek, wioślarz... etc etc etc na zgubienie brzucha na pewno nie pomoże 6 weidera ani brzuszki, bo to ćwiczenia rzeźbiące mięśnie - a nie spalające tłuszcz. z hula hop trudno mi się wypowiedzieć - u mnie nawet ono nie modelowało za szczególnie, ale jeśli ktoś ma dużo tk tłuszczowej na brzuchu to może faktycznie kręcenie (czyli masowanie kółkiem) trochę tę tkankę ujędrni i zmniejszy w obwodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia1988
ahahaha ale 6 weidera to sa cwiczenia aerobiczne! sama nazwa AEROBICZNA 6- weidera, z tym ze nie sa to cwiczenia dla leni... znam bardzo wiele osob ktore mialy stycznosc z tym zestawem cwiczen o ktorym mowie (w tym tez ja) i efelty sa bardzo fajne tylko poprostu trzeba cwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 weidera nie jest ćwiczeniem aerobowym! pomimo nazwy. proponuję najpierw zapoznać się z teorią dotyczącą ćwiczeń i ich rodzajów, a potem ćwiczyć - żeby sobie krzywdy nie zrobić to raz, a dwa - żeby brakiem efektów się nie zniechęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia1988
... chociaz inna sprawa... ja nigdy nie miala problemow z brzuchem, minimalne, to fakt ale nigdy az takie jak kolezanka i moze dlatego mi pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm
a ja mimo wszystko do tych aerobów bym polecała dołączyć a6w - mi bardzo pomogła plus jeszcze hula hop i efekty powinny być dosyć szybko widoczne powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie............
dziewczyny a czy ktoras z was cwiczyla a6w? bo ja dalam rade tydzien i musialam przerwac o mnie bardzo boli szyja? czy mialyscie tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyja bolala bardzo i przeszlo.Nie zalamywac sie. Teraz inaczej jednak pracuje nad swoim brzuchem. Dieta ma wielki wplyw, bo jem zdrowiej i pozywniej i szybko schudlam. Jezdze rowerem i krece kolkiem. Idzie na razie dobrze. Do pazdziernika chce zrzucic waleczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie............
aaaa czyli to normalne ze boli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×