Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po jakim czasie wzmacniają się mięśnie od ćwiczeń?

Polecane posty

Gość gość

Walczę o swoje ciało po ciąży. Ćwiczę od 1,5 miesiąca 3-4 razy w tygodniu po godzinie z Jillian Michaels. Po jakim czasie bede mogła zauważyć, ze wzmocniły sie mięśnie? Chodzi mi o poczucie, ze są twardsze, kiedy napinam, i ewentualnie jak sie uda o lekki zarys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że po pół roku będzie wyraźna różnica jak wytrwasz. Wcześniej jakieś nieznaczne różnice też na pewno. W końcu to jest proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej to dosc dlugo, przed ciążą miałam wrażenie, że to szybciej idzie :-) w ogóle przed ciążą miałam po Jillian mega zakwasy, a teraz jakoś wcale, nie wiem czemu. W końcu mięśnie były tyle czasu nieużywane, to sie spodziewałam masakry, hm dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porządnych ćwiczeniach z obciążeniem (normalnym, nie różowe sztangielki po 2 kg) widoczne efekty są już po 2 miesiącach regularnych (3-4 razy w tygodniu) treningów. Przy takim byle czym co ty robisz to nie wiem, czy i pół roku coś to da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:22 mądralo widać, że jeszcze nie masz dzieci i bladego pojęcia o tym, co wolno po porodzie a co nie, bo byś tak głupio nie gadała. Cesarka, rozwalone mięśnie dna macicy, rozstęp mięśni prostych brzucha - nigdy jeszcze o tym nie słyszałaś, co? Bo w przeciwnym razie byś wiedziała, że nawet różowe sztangielki po 2 kg to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ja mam 2 dzieci, i każde po cesarce to się mogę wypowiadać? Od lekarza dostałam pozwolenie na powrót na siłownię po miesiącu po pierwszej cesarce i 5 tygodniach po drugiej - na początek stabilizowane ćwiczenia izometryczne na gorset mięśniowy, plus z lekkim obciążeniem (do 5 kg) na piłce i na maszynach na górę ciała, a potem, od 2 miesiąca mniej więcej, jeśli nie było przeciwskazań ginekologicznych - a nei było - wprowadzanie normalnego treningu. Jak dzieci miały 5-6 miesięcy robiłam już normalne regularne treningi siłowe, dochodząc do swoich maksów sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka8
A co jeśli mięśnie się nie budują? Co zrobić? Czy ktoś z Was stosował to- http://largomass.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek B
U mnie po 3 miesiacach stosowania Largomass i siłce co dzień po 90 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Damian N
U mnie po intensywnej siłowni oraz 3 miesiącach stosowaniach Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Norbert Z
U mnie po roku zacząłem stosować Largomass... kolejne 3 miesiace i efekt jest znakomyity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariusz D
U mnie pełen sukces że tak napisze po 3 miesiącach stosowania Largomass. W końcu uzyskałem efekt o jaki mi chodziło jeżeli chodzi o budowę mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kajetan B
U mnie po roku nie było takiego efektu na jaki liczyłem, kolega zaproponował mi zakup Largomass. Podał stronę, okazało się że środke jest dopuszczony do sprzedaży w Polsce. Po nim wystarczyły 3 miesiace i osiągnąłem to o co mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałem okazje korzystać z suplementu Largomass, znajomy mi polecił i powiem szczerze, że efekty były niebywałe. Pozytywnie się zaskoczyłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zamierzam wypróbować largomass, mój trener personalny wspominał o danym suplemencie, który warto dobrać jako wsparcie przy treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałem do czynienia z suplementem largomass i w krótkim czasie udało mi się zwiększyć masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andrzej
U mnie prawie przez rok nie było widać żadnych specjalnych efektów. Dopiero jak zacząłem stosować Largomass, to wszystko zaczęło iść w odpowiednim kierunku. Trzy miesiące i w końcu mogę napisać sukces, jeżeli chodzi o wzmocnienie masy mięśniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grzegorz
Owszem ja też stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony. W końcu uzyskałem taką rzeźbę ciałą o jaką mi chodziło, nie mniej weźcie pod uwagę, ze Pani jest po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×