Odpowiedz na ten temat

polecam naprawdę- Kite, wakeboard itp.!

• bnerka 2008.06.20 [02:23]
    Dziewczyny- świetny sposób na trochę ruchu i adrenaliny! polecam gorąco
    mogę jeszcze wspomnieć, że w każdym ośrodku nad polskim morzem aż roi się od przystojnych instruktorów usmiech.gif
  • caco 2008.06.21 [01:34]
    aa znam tousmiech.gif i chyab wiem co masz na mysli usmiech.gif
    polecam szkółke kitecenter na helskim
    www.kitecenter.pl
  • o zesz................. 2008.06.21 [12:25]
    Robisz darmwowa reklame oczko.gif ?
  • caco 2008.06.21 [16:42]
    moge polecic rowniez wake i innych
    byłam sie uczyc w kitecenter wiec moge polecic
    pozdrawiam usmiech.gif
  • bnerka 2008.06.23 [19:05]
    kitecenter.pl ? nie znam w sumie. byłam w innej szkółce. w sumie ja moge polecić każdą szkółke gdzie podchodzą indywidualnie do każdego kursanta i taką gdzie uczą do skutku
  • himalaya 2008.06.23 [21:58]
    a czy do nauki kite potrzebne są obozy/szkolki/instruktorzy ? nie da sie tego nauczyc samemu?
    wiem ze na rowerze uczyl mnie ojciec (wszystkiego najlepszego -23.06 usmiech.gif ) ale juz na nartach starszy brat, wiec moze w kite poradzi sobie ze mną narzeczony?!
  • stempien 2008.06.24 [11:02]
    Ja jednak radziłbym zainwestować w taką szkółkę - ćwiczysz pod okiem wyspecjalizowanej kadry, masz poczucie bezpieczeństwa, porządny sprzęt do dyspozycji i świetnych ludzi w bazie. To naprawdę niezła przygoda. Sam próbuję swych sił w tym sporcie i powiem wam, że szkółki kite'a są oki. Możesz poczytać na ten temat na kiteforum. Kojarzę te tutaj wymienione - są w porządku.
  • bnerka 2008.06.28 [15:58]
    ja też zdecydowanie polecałbym skorzytać z nauki jakiegoś instruktora, samemu się nie idzie czegoś takiego nauczyć, tak jak szachów np. (może niezbyt trafne porównanie, ale oddaje sens sprawy)
    stempien a jaką szkołe polecasz skoro się znasz?
    a odnosnie kiteforum to niee, tamto forum jest strasznie dziwne i tak jakby dla ''elity''kite'a

• yetii 2008.07.01 [03:08]
    kiteforum niby ma byc dla osob uprawiajacych tens sport a ciezko sie tam poruszac amatorom, rzadza nim ci z czolowki kite w polsce, i z gory patrza na amatorów,

ja szczegolnie polecam te szkolki ktore maja kursy IKO to takie wg standardów i systemu International Kiteboarding Organization
    odnosnie uprawiana tego sportu, ok 120 szkolek na swiecie ma ten certyfikat, a szkolenie wg niego u nas odbywa sie na 3poziomach , i te dobre szkolki ucza tak ze nie skonczysz etapu dopuki nie bedziesz posiadal umijetnosci na danym poziomie, a to moze zajac i cale wakacje, i to w ramach jednego kursu, wiec jak dla poczatkujacych to takiej wlasnie trzeba szukac szkolki

pzdr
  • stempien 2008.07.01 [12:15]
    A propos kiteforum to powiem tak, sam na początku miałem podobne odczucie, ze tylko dla kitesurfer'ów z niezłym stażem. Ale tak naprawdę nie jest tak źle. Ja na początku dużo czytałem, podglądałem u nich kilka miesięcy nim cokolwiek napisałem. Ale nie jest tak źle. Jak na każdym forum - znajdziesz cwaniaka, ale i takiego, co życzliwie Ci wszystko wyjaśni, wytłumaczy i odpowie nieraz na najgłupsze nawet pytanie.
    Co do szkółek to tak jak mówiłem, znam te przez was wymienione, czyli wake i kitecenter. Wake jest bardzo znana, a kitecenter niedawno ruszyła. Ale kadra w jednej i drugiej jest spoko. Fajni ludzie. Zreszta Jachu wczesniej pracowal w wake. Naprawdę w porządku ludzie, potrafiący stworzyc odpowiedni klimat w bazie.
  • wroclawiak 2008.07.04 [00:54]
    Zreszta Jachu wczesniej pracowal w wake. Naprawdę w porządku ludzie, potrafiący stworzyc odpowiedni klimat w bazie.

------------------------------

to juz postac 'klasyka' usmiech.gif

zreszta on, i jego wspolpracownicy to ekipa z awf we wroclawiu, mocna ekipa, fajni ludzie-wiadomo przeciez, bo z wroclawia

pzdr
  • bnerka 2008.07.05 [00:53]
    yetii :
    "kiteforum niby ma byc dla osob uprawiajacych tens sport a ciezko sie tam poruszac amatorom, rzadza nim ci z czolowki kite w polsce, i z gory patrza na amatorów,

ja szczegolnie polecam te szkolki ktore maja kursy IKO to takie wg standardów i systemu International Kiteboarding Organization
    odnosnie uprawiana tego sportu, ok 120 szkolek na swiecie ma ten certyfikat, a szkolenie wg niego u nas odbywa sie na 3poziomach , i te dobre szkolki ucza tak ze nie skonczysz etapu dopuki nie bedziesz posiadal umijetnosci na danym poziomie, a to moze zajac i cale wakacje, i to w ramach jednego kursu, wiec jak dla poczatkujacych to takiej wlasnie trzeba szukac szkolki"

Świetnie to wytłumaczyłeś, dokładnie o to w tym chodzi i tak własnie na tą sprawe trzeba patrzeć.
    Osiągnięcie 3poziomu kite to juz naprawdę jest wyczyn nie lada.
    Nie w każdej szkółce uczą wg. poziomów w większości uczą na godziny a nie do skutku i osiągnięcia poziomu :/

• bnerka 2008.07.05 [00:58]
    stempien
    "A propos kiteforum to powiem tak, sam na początku miałem podobne odczucie, ze tylko dla kitesurfer'ów z niezłym stażem. Ale tak naprawdę nie jest tak źle. Ja na początku dużo czytałem, podglądałem u nich kilka miesięcy nim cokolwiek napisałem. Ale nie jest tak źle. Jak na każdym forum - znajdziesz cwaniaka, ale i takiego, co życzliwie Ci wszystko wyjaśni, wytłumaczy i odpowie nieraz na najgłupsze nawet pytanie.
    Co do szkółek to tak jak mówiłem, znam te przez was wymienione, czyli wake i kitecenter. Wake jest bardzo znana, a kitecenter niedawno ruszyła. Ale kadra w jednej i drugiej jest spoko. Fajni ludzie. Zreszta Jachu wczesniej pracowal w wake. Naprawdę w porządku ludzie, potrafiący stworzyc odpowiedni klimat w bazie."

Też przeglądam to forum, mam profil od miesiąca i napisałam dopiero jednego posta- tak jak mówisz.
    Cieszę się, że ciepło sie wypowiadasz o ludziach z tych szkółek bo prawdopodobnie się z nimi spotkam w te wakacje, mam nadzieję, że będzie to owocnie spędzony czas. oczywiście chodzi o nauke kite oczko.gif

• dżaga-ja 2008.07.07 [14:55]
    ja w sumie też gorąco polecam wszystkie sporty wodne! co do kiteserfing'u czytam wasze wypowiedzi i powiem jedno, jeśli ktoś myśli o rozpoczęciu tego sportu to niech najpierw zafunduje sobie kurs w jakiejś szkole lub na oboz pojedzie, bo ja np bardzo chcialam kupic sprzet i wszystko, co potrzebne, ale po kursie okazalo sie, ze mimo fascynacji chyba nie dam rady. Taki kurs wszystko weryfikuje, a instruktorzy sa na tyle cierpliwi i zyczliwi, ze pomoga, nie wysmieja i nawet jesli okaze sie, ze tak jak ja - nie dasz rady to pozostaną miłe wspomnienia.
  • bnerka 2008.07.12 [00:42]
    to szkoda bardzo, że sobie nie poradziłaś, nie myslałam, że trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje... myślałam, że jest to poprostu do nauczenia.
    ale odnosnie kursu dobrze mowisz, inwestowanie w sprzęt musi być rozwazne, tym bardziej, że instruktorzy mogą potem pomóc, doradzić czy wskazać miejsce gdzie mozna kupić tanio a dobrze
  • caco 2008.07.14 [22:52]
    Tegoroczny sezon Kite już w pełni, nad morzem ful ludzi, którzy się uczą, jeszcze nie widziałam niezadowolonej osoby.
    Bylam na weekend na Helu to widzialam
  • stempien 2008.07.15 [09:14]
    to prawda, w tym roku kitesurfing wyjątkowo popularny i promowany.
  • bubble13 2008.07.15 [11:36]
    Ja znam board&sail (z pzonania), wake (poznan + mieszakna zewszad oczko.gif , kite center (głównie wrocław, ale też poznań+inni). Generalnie kilku fajnych instruktorow w board&sail jest ale tam jest specyficznie, no i szkola na maszoperii - mega kiepa camping, szczerze to nie polecam tej miejscowki (przynajmniej na stan z zeszlego roku, ale nie slyszalam, zeby cos sie zmienilo).
    Wake jest spoko. ostatnio troche kontrowersyjna szkola, glownie przez szkolenie jak w "hurtowni" (cytat z kiteforum), mi sie nie podoba, ze zdarzają się instruktorzy, którzy sami nie umieją pływać i uczą się praktycznie razem xz kursantami - tak bym nie chciala. A Kite center jest mala jeszcze (to ich pierwszy rok), w fajnym miejscu przy molo główna baza, ekipa zgrana i doswiadczona (uczyli niektorzy w wake wczesniej i RSZ). Klimatycznie w Wake i Kite Center, najlepsza nauka w Kite Center, rozpoznawalnosc szkoly przez ludzi Wake - najwieksza. Tyle ode mnie.
    Pozdrawiam,
  • biedronka ya ya 2008.07.16 [09:22]
    podoba mi się, że bubble13 napisała szczerze o każdej ze szkółek. Nawet o tych ciemniejszych stronach! Myślę, że ta wypowiedź daje dobry ogląd tych szkółek. Ja znam wake oraz kitecenter tylko. Mogę się zgodzić, że wake jest lepiej rozpoznawalna, w końcu ostro działają na kiteforum, szczególnie ziomek. Wake ma fajną bazę. I cieszy się niezłym powodzeniem.
    Ale ja i tak wybrałam w tym roku kitecenter ze względu na jakość szkolenia, większy obszar w ramach sportów wodnych (skutery, beach bary, leżaki, rowerki) i niezwykle sympatycznych instruktorów, którzy nota bene wcześniej pracowali w wake. Podoba mi się u nich indywidualne podejście do kursanta.

• mariolka 1978 2013.05.28 [22:33]
    Ja mogę z czystym sumieniem polecić szkołę EH: http://www.ehschool.pl/index.php?page=kitesur fing
    Prowadzą zajęcia zarówno z kitesurfingu, jak i z wakeboardu, w zeszłym roku byłem z nimi na wyjeździe i było super!
  • malwinos 2014.05.09 [13:43]
    Czy to się opłaca - https://www.superprezenty.pl/pl/sprawdz_sie_n a_wakeboardzie_wake_park_krakow.aspx?CtgID=18 ? Mamy kolegę, który na razie tylko się podnieca tym tematem. Czy warto mu kupić to na prezent? Kończy 20 lat - proszę o wypowiedzi kogoś z doświadczeniem oczko.gif
  • MonikaEM1 2015.07.20 [21:37]
  • gość 2015.07.21 [22:55]
    Polecam przeczytać ciekawy artykuł na temat wakeboard'u oczko.gif "Boom na wakeboarding" http://www.kreatywna.pl/sport/boom-na-wakeboa rding/ Po przeczytaniu również mam ochotę spróbować jezyk.gif
  • gośćWiki 2015.07.24 [23:08]
    Wakeboarding jest naprawdę dobrym pomysłem na spędzenie czasu. Polecam ciekawy artykuł na ten temat na http://www.kreatywna.pl/sport/boom-na-wakeboa rding/
  • osssa2 2015.11.06 [08:16]
    Uwielbiam kitesurfing, a tutaj jakby ktoś szukał jest świetny sprzęt http://www.surfshop.pl/sprzet-kitesurfingowy
  • gość 2016.08.08 [09:43]
    kitesurfing rzeczywiście jest fantastyczny i żałuję, że tak długo zwlekałam z nauką bo wszyscy mówili jaki to drogi sport, wiadomo, na początku trzeba trochę zainwestować ale sprzęt nie zużywa się po roku, a wrażenia są jak dla mnie i tak warte każdej ceny, do tego warto na sprzęt śledzić promocje bo można sporo przyoszczędzić i ostatnio deskę nową kupiłam tysiąc taniej na kiteoutlet
  • gość 2017.01.06 [23:37]
    hejo wszystkim znalazłam ostatnio super outlet z tanim sprzętem sprawdzcie sobie kiteoutlet.pl
  • Mirka34 2017.03.24 [19:35]
    Dla fanów wakeboarda polecam nie czekać do wakacji z otarciem sezonu, a już teraz pomyśleć nad jakimś wyjazdem wiosennym, jak na przykład taki Wake Camp http://www.ehschool.pl/index.php/Products/89/ Turcja-Wake-Camp-Hip-Notics-10-dni2.html , super zabawa i frajda dla fanów tego sportu, w dodatku w pięknym miejscu. Na pewno poznacie tam masę świetnych osób, z którymi przecież dzielicie jedną pasję, jaką jest wakeboard.
  • WikaTakaWika 2017.06.27 [08:23]
    Dla mnie nie ma nic lepszego od Kitesurfingu. Pierwszy raz zabrał mnie na to tata, kiedy byliśmy na Półwyspie Helskim. Trochę się bałam, ale szybko mi się spodobało i regularnie tam jeździmy, także mogę z czystym sumieniem polecić http://czyjtonr.pl/sport-i-rekreacja/kitesurf ing-na-polwyspie-helskim/
  • gość 2017.07.10 [14:36]
    Ja też bardzo, bardzo polecam. Przyznam szczerze, że byłam sceptycznie nastawiona, ale w końcu chłopak namówił mnie na obóz kitesurfingowy z tą: http://kiwikite.pl/ polską szkołą kitesurfingu. Atomsfera była super, poznałam świetnych ludzi i pogoda nam dopisywała więc od razu miałam trochę lepsze podejście do tego ale jak już spróbowałam i zaczęłam się powolutku uczyć to moje początkowo negatywne podejście zmieniło się o 180 stopni. Teraz jestem zachwycona i nie mogę się doczekać do następnej wyprawy na kite. Czeka na nas Lo Stagnone na Sycylii.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...