Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzaczka___

pomocy - celulit!

Polecane posty

Gość odchudzaczka___

dziewczyny pomozcie! mam celulit na tylku i na udach troche, ale wg mnie wiekszy na tylku. mam do zrzucenia jakies max 10 - 15 kg, i mam pytanie, bo czytałam ze celulit jest i juz - nic sie nie da zrobic, ale jak mi tylek schudnie i uda i bedzie tam mniej tluszczu to celulit nie zniknie? ?? nie rozumiem tego - dodam ze mam 27 lat, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgfhfg
no nikt nie pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattuska
stosuj żele na cellulit dwa razy dziennie, jedz dużo białka, ogranicz węglowodany i tłuszcze, słodycze pij zieloną i czerwoną herbatę po jakimś miesiącu już powinna byc widoczna różnica cellulitu zupełnie nei zlikwidujesz ale jak ujędrnisz skórę i mięśnie cwiczeniami i zrzucisz kilka kilogramów to celulit będzie mniej widoczny stosuję balsamy już od przełomu stycznia lutego i w zasadzie mimo że nie cwiczylam ani nie stosowałam żadnej restrykcyjnej diety nogi wyglądają o wiele lepiej... ale niestety to wymagało regularności, cały czas używam tych balsamów dwa razy dziennie, oczywiście są dni gdy bardzo mi się nie chce ale wtedy przypominam sobie jak było przedtem i wiem że nie chcę by skóra nóg znowu wyglądała tak nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy nut
ja schudłam ponad 10 kg i cellulit jaki miałam taki mam....od trzech tyg.stosuję seum odchudzajęce Prfecta i przyznam że cellulit z pośladków mi ładnie zniknął...jak mi się skończy to serum to kupię sobie Pefecta cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glinka zielona, do tego jeszcze owinac woreczkiem, zeby wolniej wysychala - efekt niesamowity !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnfnfnfn
ja zawsze opychalam sie roznymi fastfoodami... do tego stopnia ze mi cellulit urosl.... zmienilam diete, tzn mieszkam juz 3 tydzien z moim chlopakiem i jego rodzina... karmia mnie tam ciagle, ale tylko jedzeniem domowym, mimo iz nie schudlam to znikl mi cellulit . nie calkiem ale jest mniejszy i za pewne za kilka tygodni sniknie... moj chlopak jest muzulmaninem wioec wszystko zawiera chilli i jest ostre... to ponoc zwalcza cellulit....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALAMIIII
peeling z kawy! przeczytałam tu gdzies, ze juz po pierwszym widoczna duza roznica i poprawa i nie wierzylam! sprobowalam przedwczoraj i... SZOK :D:D peeling z kawy!!:):):) jutro znowu robie, bede robic 2 razy w tygodniu do tego profilaktycznie ograniczam niezdrowe zarcie :D jestem szczupla wiec nie musze sie katowac ograniczaniem jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peeling kawowy
za pierwszym razem daje fantastyczne uczucie wygładzenia skóry, ale ani sadło ani celulit nie znikną za pierwszym razem :D Peeling jest fajny, sama stosuje od dawna. Jednak nie licz na to ze farfocle na tyłku znikną od niego. Nie znikną tez od zadnego innego kosmetyku ze sklepu. To tylko poprawia nieco stan skóry. Dieta pełna wyrzeczeń oraz wypruwanie flaków podczas ćwiczeń fizycznych, na osłodę po tych cieżkich przezyciach jakiś miły spcyfik do ciała, to jedyny skuteczny sposób na ładne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh. czytałam ostatnio że robili jakieś badania (na dużej grupie osób, nie tak jak te kosmetyczne badania że na grupce 50 osoób czy coś takiego) - dali babkom krem z kofeiną i robili obserwacje. po miesiącu czy dwóch większość zaobserwowała zmniejszenie obwodów ud, ale celluit jaki był przed, taki i po. to podważa antycellulitowe działanie kawy.. czytałam o tym w shape i potem trochę w necie poszukałam.. więc z tą kawą to chyba tylko autosugestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattuska
kofeina działą drenująco więc gdy skóra jest masowana pozbywa sie nadmiaru wody i toksyn do układu limfatycznego a z niego do krwioobiegu i przez nerki jest wydalana....czyli jak długo stosujesz balasamy tak długo nogi sa szczuplejsze gdy zaprzestaniesz masaży to po jakimś czasie wszystko wraca cellulit to napęczniałe komórki tłuszczowe uwięzione przez zniekształcenia tkanki łącznej ilośc tkanki tłuszczowej możńa zlikwidowac dietą i cwiczeniami aerobowymi, ale nie wiem czy w jakikolwiek sposób można "wygładzic" uszkodzenia tkanki łącznej które sprawiają że grudki tłuszczu są widoczne na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakalutka
nie zgadzam sie!! ja robie REGULARNIE peeling z kawy i masuje zawsze 15 minut i działa zniika, widze to gołym okiem trzeba po prostu regularnie to robic i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakalutka
a no to swoja drogą tłuszczu kofeina nie zlikwidujesz ja waze 50 kg i nie mam zadnego sadła itp po prostu mam cellulit i kofeina pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak robicie ten piling
kawe z woda i heja? masujemy, masujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tłuszcz zlikwidujesz (w niedużym stopniu rzecz jasna) a cellulitu nie. ale potęga podświadomości to potężna siła :) poza tym, ważne, że widzisz rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak robicie ten piling
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak właśnie, a jak inaczej? :) tylko nie rozpuszczalną czasem tę kawę :P zwykła, mielona kawa. i najlepiej szorstką rękawicą to wcierać (można dodawać jakieś cynamony, imbiry itp, ale mnie osobiście na przykład bardzo drażni zapach wtedy tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak robicie ten piling
dobra. i co tak 2 razy w tyg wystaczy? tylko czy aby za bardzo naskorka sie nie podrazni, bo kawa szorstka+rekawica i tak ok 15 mn:( to przeciez zedrzec skore mozna:O tak tylko pytam, dmucham na zimne, zeby sie nie rozczarowac i nie cierpiec potem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to zajmuje najwyżej 10 min, naprzemiennie, nie jedna noga 5 min, potem druga, tylko zmieniam. ja nie mam cellulitu (raz na jakiś czas pojawia mi się mikrocellulit od tabsów anty, dlatego cały czas robię coś, aby mu zapobiegać - przede wszystkim dobrze się odżywiam, dużo ćwiczę, smaruję mazidłami antycell., naprzemienne prysznice robię itp), a piling z kawy lubię raz na jakiś czas jako odmianę dla \"codziennego\" pilingu - jeszcze nigdy mi nie podrażniło skóry (przecież czujesz, czy trzesz za mocno czy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattuska
kawkę trzeba zaparzyc minimalną ilością wody i nie wykonywac tego peelingu częściej niż co dwa dni no i oczywiście trzeba uważac bo gdy sie za często lub za mocno peelinguje to u niektórych osób mogą powychodzic popękane naczynka na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez robie piling z kawy, do tego balsam ujedrniajacy z garniera.. po wybalsamowaniu sie robie masaz takim \'czyms\' z oriflame.. kiedys to kupilam.. nie jest to elektryczne..poprostu takie \'cos\' z wypustkami.. do tego basen 2,3 razy w tyg.. biegi 2, 3x tyg, zmiana sposobu odzywiania na zdrowy, zielona herbata.. prawie miesiac juz tak wyglada moje zycie, schudlam z ponad 3kg .. celulit mam maly.. na posladkach i na nogach zaraz pod pupa.. ale jest poprawa, skora sie ladnie napina : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ofercie naszego sklepu - www.metex21.pl - znajdziesz masażer antycellulitowy, zapraszam do zapoznania sie z ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tymi maszynkami i masażami w salonach polecam ujędrniający skóre i spalający cellulit peeling: pół kubka kawy mielonej, zalewasz wrząca wodą tak, żeby było gęste ale płynne (nie za rzadkie - trzeba wypraktykować....), kopiata łużeczka cynamonu (wsypcie do gorącej ledwo zaparzonej i zamieszanej kawy - zobaczycie co sie zrobi )) i dokładnie wymieszaj, dolej do tego płyn do kąpieli albo pod prysznic..... i życze miłego peelingu (2-3 razy w tygodniu nie częściej, masować przez ok 3-5 minut....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×