Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Studentka z Warszawy

Pomóżcie dobrać mi ćwiczenia. Bardzo was proszę.

Polecane posty

Gość Studentka z Warszawy

Moim problemem są brzuch i nogi. Nie udalo mi sie poprawic figury przed wakacjami, czego bardzo żałuję. Obiecalam sobie, ze juz na nastepne wakacje bede miala figure bez zastrzezen. W talii jest 70 cm- marzy mi się 60. W łydkach jest 39 cm- marzy mi się 36. W kostkach jest chyba 26 cm- chcę 23. W udach jest 53 cm- chcę 50. Na brzuch juz wybralam-hula hop. Na kostki chyba tez- wymachiwanie piętami. Doradźcie mi jakies proste jedno cwiczenie na uda i jedno na lydki. Myslalam o rowerku w powietrzu... Jak myslicie? Gruba nie jestem, niby moje wymiary są nawet w porzadku, ale nie podobaja mi sie. Pomozcie. Chcę w jakies 4 miesiace osiągnąć sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka z Warszawy
tylko prosze o proste cwiczenia i niezbyt czasochlonne, jestem studentka, nie mam zbyt wiele czasu na cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka z Warszawy
Mierzę 165 cm a ważę 55 kg. Nie chodzi mi o schudnięcie, bo waga mi się nawet podoba. Xashax007- próbowałam juz tych cwiczen, ale niezbyt mi się podobają;]. Jeszcze się zastanowię. CO sądzicie o 20 minutach rowerku w powietrzu dziennie+ rozciąganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to cooo
gdzie udało Ci sie kupić hula hop? ja nigdzie nie umiem dostać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka z Warszawy
Juz mialam hula hop,z czasow dziecinstwa zostalo. A mozesz je kupic w zabawkowych sklepach na pewno są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnoszęę
pomozcie jej mam podobna aytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wygląda
....wymachiwanie piętami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jg
czesc studentko! polecam ci jazde na rowerze zwyklym badz stacjonarnym. nie jest to tak meczace i nie zajmuje duzo czasu. przy stacjonarnym mozna nawet sie uczyc (kskazka lub ksera kladzie sie na kierownicy) wiem bo tak jezdzilam i sie uczylam jednoczesnie. jezdzilam rok i w tym czasie udo w najgrubszym miejscu bylo szczuplejsze o 7 cm. lydki tez nabieraly ladnego ksztalu, nie wiem jak tam z ich obwodami bylo, bo nie mierzylam, ale zdecydowanie lepiej wygladaly. dodatkowo robilam sobie masaze. niestety pozniej przestalam cwiczyc i wrocilam do punktu wyjscia. teraz po 3 lub 4 latach zaczynam na nowo. postanowilam jednak, ze bede cwiczyc cale cialo, moja gora jest szczupla i watla dosc, chce zeby cale cialo wygladalo lepiej. oprocz rowera i masazu wykonuje jeszcze cwiczenia, ktore tutaj zamieszczaja dziewczyny, powodzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka z Warszawy
Niestety, nie mam rowerka w domu, a nie mam czasu, zeby codziennie jezdzic po alejkach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeger
Jak osiągnąć wyraźne zmiany we własnej sylwetce i uzyskać wspaniały wygląd w naturalny sposób w ciągu zaledwie 6 tygodni? http://kulturystyka.zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php Dowiedz się co zrobić, aby Twoje marzenia o wspaniałej sylwetce stały się rzeczywistością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Na nogi polecam 8 minut leg - wspaniałe ćwiczenia - łatwe, przyjemne i nie wymagające wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka z Warszawy
Juz postanowilam. Jednak zacznę te cwiczenia ze strony Xashax007, ale stopniowo. CIezko mi ida, jak na razie, wiec zaczne od jakichs dwudziestu powtorzen, a potem stopniowo bede zwiekszac. Życzcie mi powodzenia. Przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×