Odpowiedz na ten temat

Poradźcie mi jak szybko schudnąć bez efektu jojo ?

• gość 2014.06.23 [20:08]
    Ostatni trochę mi się przytyło. Jedzenie to właściwie moja jedyna przyjemność w życiu no i kilogramy przybywają. Próbowałam się odchudzać ale zawsze waga wraca, poradźcie mi jak szybko schudnąć bez jojo , muszę zrzucić co najmniej 15 kg.
  • Levviatan 2014.06.23 [20:11]
    Dużo ruchu i nie będzie efektu jojo ;]
    "My rządzimy światem a nami kobiety" http://tnij.org/jhty http://tnij.org/jht0 http://tnij.org/lviw Uprzedzając pytania: rocznik 88, 174 cm, 75kg, brunet o brązowych oczach, z nowosądeckiego, wolny i samotny Fanatyk długich włosów (najlepiej o naturalnym kolorze) Poszukujący swojej piękniejszej połówki e-mail: levviatan@gmail.com
  • gość 2014.06.23 [20:12]
    Jak leżysz przed telewizorem i jesz to nie schudniesz, musisz się ruszać codziennie i przejść na skuteczną dietę, zresztą co ja będę się rozpisywała, poszukaj sobie w google - xxally radzi jak szybko schudnąć - mi pomogły jej rady
  • gość 2014.06.25 [20:37]
    Spraw żeby ćwiczenie było twoja największą przyjemnością w życiu a schudniesz szybko, obżarstwo to jeden z grzechów głównych
  • gość 2014.07.07 [22:32]
    odchudzanie to nie taka prosta sprawa, trzeba mieć bardzo silną wole żeby ćwiczyć cały rok na okrągło, a nie tylko schudnąć i już sobie pofolgować a potem płacz że jojo, ze dieta cud nie działa
  • gość 2014.07.07 [22:37]
    Ja mam prawie 60 lat i w ciągu 2 miesięcy schudłam 13 kg. 2 godz. na orbitreku - 1200 kcal i 1 godz. na hula-hop - ponoć 250 kcal.To było 20 dag straty wagi dziennie. Teraz staram sie utrzymać wagę. Jem dużo zielonego a mało węglowodanów i 2 godz.marszu lub jazdy rowerkiem dziennie.
  • gość 2014.07.08 [20:22]
    Zdrowe jedzenie i ruch, dużo ruc*****ak potrzebujesz dodatkowej motywacji to zapisz się na jakieś zajęcia, ja chodzę do Marcelinki w Poznaniu na babski Jogging! W grupie raźniej!! I przyjemniej się ćwiczyusmiech.gif Życzę powodzenia!
  • gość 2014.07.08 [21:34]
    dokładnie, jak radzą powyżej - ruch ruch ruch, zapisz się na coś zeby ćwiczyć w grupie (ni w stydź się, nie będziesz jedyną "dużą" babką w grupie a nawe jakby, to olej to). w grupie ćwiczy się lepiej bo jest większa motywacja (ini widzą jak ćwiczysz i nie chcesz byc gorsza od nich bardziej sie starasz; płacisz więc chcesz cos z tego mieć). aerobik zumba cokolwiek!! w domu Mel b Chodakowska czy inne spróbuj. plus ROZSĄDNA ZBILANSOWANA DIETA. nie żadne głodzenie się, tylko regularne normalne posiłki, DUZO warzyw, mało smażonego , zero (lub bardzo mało) cukru typu slodycze i napoje gazowane .....
  • gośćnnnnnnn 2014.07.08 [21:36]
    do LEVVIATAN - 75 kg przy 174 cm? zrzuć trochę sadła jezyk.gif
    moj facet mierzy 186 cm a waży 78 kg i jest w sam raz.
  • gość 2014.07.09 [13:48]
    to niezły z niego przecinek, do wzrostu 186cm odpowiednia waga to 86kg dla faceta, umięśniony facet przy tym wzroście będzie ważył 92-93kg i to jest idealna waga do tego wzrostu
  • gośćnnnnnnn 2014.07.10 [09:22]
    do gość powyżej : akurat "przecinkiem" to on był 8 lat temu gdy go poznałam i ważył max 68- 70 kg... teraz wygląda OK usmiech.gif dla mnie i to ważne usmiech.gif
    znam mężczyznę niższy od mojego ok 2 cm czyli powiedzmy mierzy 184 cm. mówił że waży 94 kg. jest gruby.
  • gość 2014.07.27 [09:24]
    trzeba dużo ćwiczyć i po prostu prowadzić aktywny tryb życia, nie podjadać, unikać słodyczy... plus ja wspomagam przemianę materii naturalnym suplementem 2be slim
  • Nana94 2014.07.27 [09:26]
    Kup sobie orbitrek i jeździj na nim codziennie a napewno zobaczysz efekty ;d
  • gość 2014.07.27 [09:28]
    Rower to najlepsze ćwiczenie, od biegania będą boleć cię stawy, od roweru nigdy. Teraz jest ładna pogoda, siadaj i jedź w las, żeby cień był.
  • gość 2014.07.28 [12:49]
    Ja staram się jeść zdrowo, unikam słodyczy i węglowodanów, jem mniej więcej co 3 godziny i piję naprawdę dużo wody, do tego wspomagam się tabletkami 2 be slim.
  • gość 2014.07.31 [18:38]
    rower do tego jakaś zielona kawa i efekty odchudzania widać juz po miesiącu
  • Specjalista Aspazji 2014.08.02 [23:46]
    Jeśli chcesz schudnąć bez efektu jojo to 5 zdrowych regularnych posiłków, małe porcje, ok. 8 szklanek mineralnej wody dziennie, dużo warzyw i owocow, pełnowartościowe produkty no i koniecznie ruch usmiech.gif
  • blackdiamonn 2014.09.15 [20:44]
    duuuużo ruchu! polecam rowerek codziennie, do tego spacerki usmiech.gif gdybyś szukała nowego roweru to polecam http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie -city/p ,rower-expression-26-cali-srebrno-niebieski-18-2014-rome t,292433.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_pro d_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773207&qrtc_pos=4 &skad=quartic, mają duży wybór i fajne promocje oczko.gif
  • gość 2014.09.22 [08:50]
    żeby szybko schudnąć potrzeba dobrych suplementów i ruchu i nie ma co tu więcej się rozpisywać
  • Kasiulinna_mm 2014.09.22 [19:27]
    Szybko nie zawsze znaczy skutecznie. Ja polecam Ci pyszną dietę i ruch. Codzienna aktywność i efekt będzie.
  • gość 2014.09.28 [11:14]
    trzeba po prostu lubić ćwiczyć, znaleźć sobie jakąś dyscyplinę która z chęcią będziemy uprawiać i nie będziesz musiała się więcej martwic jak schudnąć. Ja uprawiam mma i muszę powiedzieć ze nie ma nic lepszego na chudnięcie, jem co chce, codziennie rano słodka bułka na śniadanie, w czasie dnia tez słodkie jem i nie tyje ani grama od wielu lat, a mam 36 lat wiec mój metabolizm już znacznie zwolnił
  • gość 2014.10.22 [11:27]
    Ja stosuje ćwiczenia Chodakowskiej, nie jem słodyczy, po pierwszym miesiącu zeszło mi 3 kg, nie za wiele ale już coś. Co prawda siedzę w domu i pilnuje dzieci wiec czasu niby trochę jest żeby poćwiczyć ale po całym dniu pilnowania dzieci wieczorem chce się tylko iść spać. Ale trzeba być twardym dziewczyny i regularnie ćwiczyć. Te pol godziny dziennie was nie zbawi. Jeśli ciężko jest wam się zebrać to zapiszcie się gdzieś na aerobik. Jak zapłacicie, trener będzie was musztrował to i chodzić będzie trzeba, nie ma zmiłuj się. Efekty przyjdą małymi kroczkami, nie od razu Kraków zbudowano jak to mawiają.
  • gość 2014.11.23 [10:57]
    Witam.....mam do sprzedania pas odchudzający Tiens.....wystawiłam go na aukcji Allegro. Kiedyś go używałam, obecnie już go nie potrzebuję. Na aukcjach nadal kosztuje ponad 300 zł. Sprzedam za 180 zł. z przesyłką. Można do mnie napisać aganiok41 @wp.pl lub tel .517807520 .
  • gośćkasik 2014.11.30 [20:10]
    Starałam się zrzucić nadmiar kilogramów stosując różne metody dopiero włączenie do diety tabletek Foreverslim przyniosło oczekiwane efekty.Nie sądziłam że odchudzanie może być tak proste i w miarę przyjemne.Z tymi tabletkami dałam radę moim niechcianym kilogramom.
  • gość 2014.12.02 [21:35]
    Zgadzam sie z tą opinią.Mi również udało się schudnąc z Foreverslimem.Tylko ja musiałam w to włożyć trochę pracy.Nic za darmo przede wszystkim ruch .Mimo to że trochę się napracowałam jestem bardzo zadowolona i bardziej doceniam to że udało mi sie schudnąć.Uważam teraz jak i co jem aby nie musieć znowu się odchudzać.
  • gość 2014.12.04 [11:40]
    Hej,
    CI ludzie pomagaja schudnac!www.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet
    SKUTECZNIE!
  • gośćXena 2014.12.09 [22:47]
    Ja poradziłam sobie zupełnie sama stosując nic innego jak tabletki Foreverslim.Nie było to jakoś bardzo problematyczne wystarczyło trzymać się zasad kuracji.Bo to daje gwarancję spadku wagi.
  • Arlet ta 2014.12.12 [12:00]
    placówki CLO, które znajdziesz na zdroweodchudzanie pl - ja chodziłam na Garncarską w Krakowie. trzydzieści kilo mniej, po pół roku minęło a efektu jojo brak ^^
  • gość 2014.12.20 [09:44]
    najlepiej to nigdy nie przytyć wtedy nie będzie problemu jak schudnąć
  • Specjalista Aspazji 2014.12.20 [19:28]
    Dobrze też przyspieszyć swój metabolizm: pamiętaj o śniadaniu, pij odpowiednią ilość wody i używaj przypraw! Chilli, pieprz czarny, curry i inne ostre przyprawy korzenne przyspieszają spalanie tłuszczu. Życzę powodzenia.
  • OESlimCoffee 2014.12.21 [17:12]
    Witam, spróbuj appetite control by aquaSlim, stosowanie tych kapsułek reguluje łaknienie i łatwiej jest się wtedy poddać reżimowi diety niskokalorycznej. W połączeniu ze sportem efekty są doskonałe.
    Życze powodzenia i pięknej slwetki
    Agnieszka Domańska

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...