Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udziasta

potężne, umięśnione uda!jak wyszczuplić to cholerstwo?

Polecane posty

Gość udziasta

tak jak w temcie, proszę podpowiedzcie mi coś. Rok temu jeździłam na rowerze stacjonarnym przez okolo 1,5-2 miesiące (nie pamietam dokladnie ile to bylo) i te moje przeklęte udziska zamiast zeszczupleć chociaż o pół cm nie zgadniecie!!!! Rozrosły się o 2cm!!a jeździłam na najmniejszym obciążeniu... teraz rower stoi w kącie, jak tylko na niego patrzę to chce mi się wyć! chciałabym na nim jeździc ale jeśli znowu mi się uda rozrosną to nie wiem!! a dżinsy trzeszczą w szwach. Poradźcie mi co zrobić żeby zrzucić kilka cm z ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze az dziwne
ja od5 lat jezdze tylko na owerze (zamiast autobusem), od roku jeszcze w silowni na zajeciach i moje lydki i uda nie zmienily rozmiarow nic a nic. To moze nie od tego roweru...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu to przestan jezdzic
wtedy miesnie sie spalą a na przyszlosc stosuj diete redukcyjna do tego rowerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
haha bardzo smieszne. Nie jezdze juz od roku na rowerze. Czekam na opinie ludzi ktorzy znaja sie na rzeczy a nie rady typu stosuj diete i przestan jezdzic. Chodzi o to, że może ktoś zna jakieś ćwiczenia albo moze nie wiem co... moze ćwiczenia typu 10 min legs Mel B? czy w ogóle takie ćw. wyszczuplą, czy tylko wzmacniają uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
A skąd wiesz, że te 2 cm to mięśnie a nie sadło? przecież fałdów nie mierzyłaś, tylko sam obwód, a to akurat nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
nie napisalam ze te 2 cm to miesnie, tylko ze mam umiesnione uda. Chociaz idac tym tokiem myslenia to nie wiem co jest w tych nogach? Sadlo jest raczej miekkie galaretowate a nogi mam twarde. Moze nie jak skala ale zdecydowanie twarde. Wiec nie mam pojecia co to jest, pewnie ciaza pozamaciczna.... :!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to jest jasne
ze jak przestaniesz cwiczyc to miesnie sie spalaja! po 1 jezdzac na rowerze tak jak opisujesz i to w tak krotkim czasie moze troszke przybylo ci miesni ale i tluszcz spadl! zadne cwiczenia ci nie pomoga na zwalczenie miesni wrecz przeciwnie wiec moze przestan sie przejmowac ze miesnie ci rosna bo to wcale nie jest takie hop siup zeby wyrzezbic czy rozbudowac uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessAMZ
Witam, Wiele osób chcący schudnąć zaczynają właśnie od rowerka, jednak nie wszyscy pamiętają, że jazda na rowerze nie wyszczupli naszych nóg, ale nastąpi przyrost masy mięśniowej właśnie w udach, jeśli nie stosuje się odpowiedniego treningu oraz diety. Jeżdżąc na mniejszym oporze łatwiej będzie wysmuklić nogi i łydki niż na bardzo dużym i wymagającym większej intensywności, gdyż wtedy ćwiczymy mięśnie... Jednak tym, którzy chcą ćwiczyć i lubią to nie przeszkadza. to tak w skrócie.... A teraz rada: po każdym treningu należy pamiętać o rozciąganiu mięśni, wtedy mięśnie stają się elastyczne i sprężyste, a nie "ubite". Pamiętaj, więc o rozgrzewce przed i po treningu. Zapraszam na mój blog fitness: http://trening-fitness.pl/ znajdziesz tam ćwiczenia na smukłe uda itp. i wiele przydatnych informacji. Pozdrawiam serdecznie ŻYJ Z FITNESS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac
ty nie rozumiesz nic! ale to juz nie nasz problem, jak nie umiesz czytac i wyciagac wnioskow to se miej grube nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
no jasne ja nie rozumiem. Na razie otrzymałam odpowiedz ze mam nie cwiczyc i przejsc na diete a pytalam o cos innego, mianowicie JAK mam ćwiczyć ale gdzie tam pewnie Wy jestescie zdania ze najlepszy sposob na schudniecie to głodówka albo dieta cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu to przestan jezdzic
"wtedy miesnie sie spalą a na przyszlosc stosuj diete redukcyjna do tego rowerka" chyba jasno jest wyjasnione jak masz pozbyc sie miesni jesli ich nie chcesz i rada aby stosowac diete(redukcyjna) do cwiczen! jesli nie jezdzisz juz rok a dalej masz takie same nogi to sory ale to tluszcz a nie miesnie bo one bardzo szybko sie marnuja jak sie nie cwiczy i nie trzyma odpowiedniej diety. jesli chcesz cwiczyc tylko rowerek to poczytaj gotowe wypowiedzi na forach, nawet tu na kafe jest temat "sposoby na szczuple uda" czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
udziasta czytałam, ze ćwiczenia Brazil Butt Lift - zobacz na youtube działają cuda :) a na uda też dobra jest "agrafka", taki przyrząd co wkadasz między uda i zaciskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam problem z masywnymi udami. Będąc któregos dnia na siłowni podeszłam do instruktorki i sie zapytałam co ona na to by poradziła. Powiedziała ze tylko bieżnia, bieżnia, bieżnia... trucht, nie żadne mocne sprinty, tylko dlugodystansowe lekkie bieganie. Podobno z czasem zmienia sie kształt mięśni i one po prostu smukleja. Zreszta... wystarczy porównac uda sprinterów z maratończykami.... Ja tak własnie zaczełam.... 3 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe+bieżnia jako aeroby. A w kolejne 3 dni krótki trening interwałowy na bieżni max. 25 min. na spalanie tłuszczu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
gabela dzięki za sensowną odpowiedz :) z innego źródła już się mniej więcej dowiedziałam o co chodzi :) a to było moje pierwsze i ostatnie pytanie zadane na kafe:) Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
udziasta a co się dowiedzialaś? bo ja też mam obrzydliwie grube uda :( jesli nie chcesz tu na kafe mówić, to moze chociaz na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
dowiedziałam się że głupio zrobiłam przestając jeździć na rowerze, bo zaraz po tym jak obwód uda się zwiększył, zmniejszał by się ponieważ najpierw mięśnie musialy przystosować się do nowego wysiłku. Często jest tak, że jak zaczyna się ćwiczyć waga albo obwody rosną ale po okresie, można go nazwać "adaptacyjnym", maleją. Bardzo ważne jest też rozciąganie po ćwiczeniach, ponieważ pomaga wysmuklić sylwetkę, mięsnie stają się dłuższe a nie zbite. Rozciąganie musi trwac minimum 10 min. Nie wiem czy zrozumiale napisalam ale jestem zmęczona po ćwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
dokładnie wazne jest rozciaganie, ktoś dobrze Ci doradził, ja też miałam podobnie, ale od steppera, strasznie mi uda urosły, nawet spodnie musiała, kupić większke, bo myslalam, ze szwy popekają :( ale potem zaceło schodzić to tzw. opuchnięcie, to był efekt ćwiczeń czuję, ze znów mnie to czeka, bo zaczełam cwicyc znów na stepperze, ale staram się po nim rozciagać, na youtune są fajne ćwiczenia z rozciagania, - ja korzystam z 8 min strech :) polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak987
co za bzdura. Pewnie za dużo jadłaś i uda ci sadłem porosły, a rower miał z tym zero wspólnego. To ci odkrycie, że od aerobów na rowerku można rozbudować mięśnie- a my idiotki dźwigamy ciężary, stosujemy specjalną dietę, a przyrost mięśni taki powolny. nie wiem jak można mięśnia od sadła nie odróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
tak, objadałam się czekoladą, na obiad, śniadanie i kolacje podwójne porcje i dziwiłam się dlaczego nie schudłam? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati 821
Sa jakies masazery ktore wyszczuplaja uda? Dal osob ktore nie maja czasu cwieczyc? Moje tez sa okropne.. grube i umiesnione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala mosha...
poczytaj o metodzie Tracy Anderson- jej trening ma upodobnic cie do wygladu baletnicy- przebudowuje miesnie niezaleznie od genetycznych uwarunkowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala mosha...
poczytaj o metodzie Tracy Anderson- jej trening ma upodobnic cie do wygladu baletnicy- przebudowuje miesnie niezaleznie od genetycznych uwarunkowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala mosha...
poczytaj o metodzie Tracy Anderson- jej trening ma upodobnic cie do wygladu baletnicy- przebudowuje miesnie niezaleznie od genetycznych uwarunkowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala mosha...
poczytaj o metodzie Tracy Anderson- jej trening ma upodobnic cie do wygladu baletnicy- przebudowuje miesnie niezaleznie od genetycznych uwarunkowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati 821
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochodź na fitness, wyskacz się tam i wybierz zajęcia mniej siłowe a bardziej własnie rozciągające i takie przy których zmęczysz się ze względu na ruch (a nie dźwiganie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×