Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskuńcia

POWERSLIM???

Polecane posty

Gość ciekawskuńcia

czy ktoś z was już próbował tej metody? podobno można za jednym razem spalić 2000 kcal. kto wie jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskuńcia
halo!!! nikt nie stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskuńcia
no ostatni raz pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msos
byłam na zabiegach w powerslim, jestem straszną pesymistką jezeli chodzi o wszystkie cudowne metody odchudzania, ale to naprawdę działa, po 12 zabiegach mam 4 cm mniej w tali i biodrach, mam zamiar nawet kupić takie urządzenie i otworzyć w pile salon, bo to naprawdę dale efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻabaMała
hej dziewczyny!jestem z krakowa i wczoraj skusilam sie na powerslima!! powiem tak...wrazenie robi swetne ( wielka kapsula z dvd, lampkami itp), mi puscili w trakcie filmik wiec sie nie nudzilam, wypocilam sie okrutnie...:) ale do tego wszystkiego Panie zrobily mi darmowy zabieg na urzadzeniu beautiful, ( ponoc te zabiegi sie laczy) i to BYLO REWELACYJNE! to jest elektrostymulacja...podlaczyly mnie do maszyny i moje miesnie same pracowaly a tluszczyk sie rozbijal. swietne, swietne, swietne od razu wzielam na to karnet.polecam wszystkim, warto sprobowac bo pomijajac efekty uczucie jest smieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka
Zasada działania Power Slim Studio. Dzięki podczerwieni i jonizacji powietrza organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Wskutek szybszego krążenia krwi skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki - skóra staje się jędrna i gładka. Ciepło podczerwieni rozszerza naczynia krwionośne, rozbija cząsteczki tłuszczu i przyspiesza krążenie, co pozwala na osiąganie wspaniałych rezultatów w odchudzaniu i likwidacji cellulitu. Podczerwień jest zdrowsza! Szereg badań medycznych dowodzi niezwykłego działania zdrowotnego promieniowania cieplnego. Głównym powodem dużej efektywności podczerwieni jest fakt, iż wnika ono ponad 4 mm w ciało i rozgrzewa organizm nawet do 5 cm, bez wykorzystania powietrza jako jego nośnika. Dzięki tej możliwości zwiększa się krążenie krwi i metabolizm. Organizm podczas intensywnego pocenia wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz, cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. Oddziaływanie podczerwieni mobilizuje spalanie tłuszczu powodując rozszerzenie naczyń oraz zwiększenie ukrwienia. Morderca cellulitu. alternatywa dla liposukcji utrata czystego tłuszczu na obwodach ciała do 18cm po 5 zabiegach 30 minutowy seans spala 900-2400 kalorii redukcja cellulitu u 90% użytkowników wysmukla i rzeźbi sylwetkę odmładza, regeneruje i pielęgnuje skórę. Zastosowanie Power Slim Studio. Skuteczne programy odchudzające. Do 18 cm utraty w obwodzie ciała po serii zabiegów, efekt trwały. Zabiegi likwidujące cellulit. Poprzez głębokie ogrzanie z ciała uwalniają się niepożądane nadwyżki tłuszczu, związków toksycznych i wody, będących przyczyną tworzenia się cellulitu. Pozwala to na usuniecie nawet 99% oznak cellulitu! Pielęgnacja i odmładzanie skóry. Dzięki podczerwieni i jonizacji powietrza organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Wskutek szybszego krążenia krwi skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki - skóra staje się jędrna i gładka. W ten sposób skuteczność zabiegów wzrasta o 300%! Najwygodniejsza sauna na świecie Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe. Wygodne łóżko, muzyka, telewizja – tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie. Studio efektywnego masażu Prawidłowy i skuteczny masaż wykonać można jedynie na rozluźnionym ciele. 10 minutowe rozgrzanie w podczerwieni idealnie przygotowuje ciało do masażu. Głębokie ciepło doskonale wpływa na mięsnie i tkanki podskórne, powoduje ich przekrwienie i zmniejszenie napięcia. Kapsuła relaksacyjna Relaks to harmonijne rozbudzanie zmysłów i uzyskanie stanu równowagi psychicznej. W PowerSlim Studio osiągamy stan wysokiego rozluźnienia stymulując zmysły wzroku, słuchu, zapachu i czucia - co razem prowadzi do zwiększonej produkcji endorfin - czyli hormonu szczęścia Ośrodek rehabilitacji Sense w PowerSlim Studio pozwalają na trwałe rozciągnięcie więzadeł, torebek stawowych co stwarza ogromne możliwości w rerehabilitacji ruchowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_lackvelvet
MalaŻaba gdzie byłaś w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻabaMała
witaj blackvelvet, ja bylam w centrum urody na ul.stachiewicza 9 (www.la-mujer.pl). wczesniej szukalam dlugo ale nigdzie indziej poki co nie maja.ponoc to jest strasznie drogie urzadzenie i niewielu na niego stac. ale ceny seansow sa do przezycia 30 min kosztuje 45 zl a relaks niesamowity. ja jeszcze mialam elektrostymulacje i lacznie z sauna wyszlo mi jakies 80zl. i ogladalam "sex w wielkim miescie" w trakcie na dvd:)czad pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Annija - Basiasia
Praktycznie nie ma. Szukałam w necie i nic konkretnego. Wygląda na to że jest to w pełni bezpieczne urządzenie. Z resztą 50 tys zł nie płaci się za coś co mo0że komuś zaszkodzić. Gdzie chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknego Ciała
Zapraszam serdecznie do studia na ul. Urzędniczą 26 w Krakowie tel 012 423 44 55 TYLKO U NAS 3 URZĄDZENIA VACU WELL TURBO SONIC oraz JEDYNY W KRAKOWIE POWER SLIM ACTIV- innowacyjne urządzenie zwalczające tkanke tłuszczową i cellulit. U nas w miłej atmosferze przy ciekawym programie telewizyjnym oraz klimatyzowanych pomieszczeniach poczujesz się wyjątkowo dopieszczona. Jesteśmy pierwszym studiem w Krakowie które ciągle się rozwija i z naszych doświadczeń czerpią pomysły inni. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PANIE, NA HASŁO KAFETERIA U NAS W STUDIO SPECJALNE BONUSY!! Serdecznie pozdrawiam M. Lewandowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia29 i pół
Czy to jest to użądzenie na podczerwień?? CZy na tym jest łatwiej niz na Vaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączuśka
Łatwiej?? Jest dużo lepiej i nie ma tego uciskającego fartucha z gumy. Jest naprawdę super. I efekty są lepsze. Polecam to użądzenie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja37
2 kg w tydzień. To jest najlepsze na rynku w tej chwili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwośka
Kochani! Zapraszam Was na PowerSlim w Łodzi ul Piłsudskiego 135 Club "GymPlaza". Jednorazowy zabieg z masażem kosztuje 100zł, przy wykupieniu 10 zabiegów karnet kosztuje 700zł. Efekty są rewelacyjne, daje 100% gwarancji że skóra po 4-5zabiegach jest ujędrniona, gładka i o przynajmniej 40% zmniejszony cellulit. Dodatkowo mamy super relaks przy muzyce lub filmie DVD i mniej centymetrów w obwodzie ..Dodatkowo wykonywany jest masaż który pomaga przy wchłanianiu się kremu, który przy tym zabiegu sie stosuje. Proszę dzwonić pod nr: 042 252 39 99 lub 609 600 065 lub wejść na stronę internetową www.gymplaza.pl. Serdecznie zapraszam.. Iwośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna nie śnieżka
tak drogo? To zbyt drogo. Dla mnie zbyt drogo . Poczekam chwilę to stanieje jak vacu. Szkoda że taka cena wysoka, znam wiele osób które chodziły by ale ich nie stać na 700. 5 stow to max dla przeciętnie zamożnej damy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosea
w Sopocie jest miejsce w ktorym jest powerslim. nazywa sie Centrum Pieknego Ciała. http://centrumciala.pl/ aktiv za 40min placilam 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_12
No i znów się zaczyna:O:O Jak tylko powstanie topik wymiany doświadczeń o jakimś urządzeniu, to zaraz rzucają się na niego te hieny, durne kosmetyczki i reklamują!!!!!!!!!!!!:O:O:O Tu nie ma miejsca na reklamę, idiotki:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
coś taka zdołowana, może komuś tai adres się przyda, ja chodziłam na pałerslima i rzeczywiście na cellulit jest OK, z tym że wczesniej wzięłam 3 zabiegi drenażu limfatycznego i miałam podłączone elektrody. I też skorzystałam z takiego adresu, Uśmiechnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenite
hej dziewczyny! wiecie może ile razy w tygodniu należy wybrać się na powerslim, żeby efekty były naprawdę widoczne ? w reklamach piszą '' zgrabne ciało w 2 tygodnie" ale ile razy w tygodniu trzeba chodzić to już nie wiadomo.. bo chyba nie codziennie, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkas
nic nie warte ja chodze juz rok i nic, opony jak były tak sajak skoncze to juz nie bede chodzica chodze na vecum oraz slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla z cellulitem
hej dziewczyny! jestem szczupla i wolalabym nie tracic masy ciala, ale mam cellulit :( czy PowerSlim nie zrobi ze mnie kosciotrupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandi1234
Hej dziewczyny.Temat cos ucichł.Ja mam zamiar wykupic karnet na power slim razem a elektrostymulacją.A jak u was wrazenia?Czy któras z was ostatnimi czasi próbowała power?I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andriy
Witaj! Serdecznie zapraszam (Pań i Panów) na PowerSlim Studio do eksluzywnego salonu "Twoje paznokcie" w Warszawie CH PANORAMA al. Witosa 31, lokal 109 P.S. 1. Podręcznik Fizjologii Medycznej podaje, że wyprodukowanie jednego grama potu wymaga 0,586 kcal. Osoba poddana umiarkowanemu kondycjonowaniu może w łatwy sposób wypocić 500 g w saunie, zużywając prawie 300 kcal czyli równoważność biegu na 2-3 mile. Ponieważ PowerSlim pomaga wytwarzać 2-3-krotnie więcej potu niż w saunie z gorącym powietrzem, wpływ na zwiększone zużycie kalorii robi duże wrażenie. W czasie jednego 30 minutowego seansu organizm spala od 900 do 2000 Kcal i to bez żadnego wysiłku!!! PowerSlim może w ten sposób zastąpić zużycie energii równe temu, które następuje podczas 10-15 kilometrowego biegu, tylko podczas jednej sesji. 2. Dr n. med. Mateusz J. Kuczabski specjalista medycyny estetycznej: - Energia podczerwieni to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje olbrzymie spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Intensywne pocenie pochłania ogromne ilości wody, która jest właśnie produktem ubocznym rozbitych cząsteczek tłuszczu. Poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów i zwiększenie krążenia krwi potęguje wchłanianie aktywnych substancji z okładów, które aktywują procesy metaboliczne. Jonizacja z kolei, pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn. Nic więc dziwnego że PowerSlim jest tak skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma rzadnych przeciwskazan...??hahaha nie wiem nawet na czym to polega ale z tego co przeczytalam tutaj to juz jedno przeciwskazanie przychodzi mi do glowy...skoro ten sprzecik rozszerza naczynia krwionosne to osoby podatne na zylaki czy pekajace naczynka-pajaczki nie powinny z tego korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostorżna
przeciwskazania jednak są, znalazłam na innej stronie: Przeciwwskazania do zabiegów: niedoczynność nadnercza układowy liszaj rumieniowy stwardnienie rozsiane ostry uraz stawu(do 48 godzin od urazu) hemofilia skłonność do krwotoków ciąża choroby nowotworowe implanty chirurgiczne wszczepy silikonowe epilepsja http://www.studiourodymagadi.pl/power_slim_studio.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam na udach popękane naczynka (po pierwszym zabiegu) który trwał 30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powerslim Studio i Active jest już w Myszkowie na Helenówce ,spróbowałam po 11 zabiegach super efekty ,cellulit znika ćwiczyłam na activie i zabiegi w studio polecam. adres Slimmed Centrum Pieknego Ciała www.slimmed.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaXXX
Ja byłam w ANAIS Studio w Łodzi na Power Slim Studio i jestem zachwycona. Po 5 zabiegach są duże efekty - zgubiłam kilka cm w brzuchu, biodrach i udach. Co prawda po zabiegu wchodziłam jeszcze na 20 min na platformę wibracyjną. Generalnie polecam i Power Slim i ANAIS Studio gdzie chodzę (ul. Piotrkowska 93, I piętro) - bardzo przytulne i nowoczesne wnętrza, miła obsługa i bogata oferta - zresztą zobaczcie same: www.anaisstudio.pl. Mają nawet solarium z wibracjami;) Podczas opalania też można się odchudzać i ujędrniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×