Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka 23

Pro Breast Plus opinie, cena, gdzie kupić

Polecane posty

Gość Alka 23

Hej dziewczyny czy ktoś stosował ProBreast Plus na powiększanie i ujędrnianie piersi? znalazłam stronę http://nplink.net/osapJAoB a mam małe piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany. http://nplink.net/KspQn4CS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was oprócz probreast plus stosowała również antykoncepcje doustną? Planuję do.niej wrócić, a od niedawna próbuję probreast i zastanawiam się czy wszystkie hormony nie dadzą negetywnych efektów dla.organizmu. porozmawiam o tym z lekarzem, ale kieruję również pytanie do Was, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntkaaa
ja stosowałam pro breast plus właśnie z tej strony: http://nplink.net/wya2WW6h przez trzy miesiące i zmieniłam miseczkę B na C, czyli osiągnęłam dokładnie taki efekt, o jaki mi chodziło! Ten preparat jest genialny, szczerze polecam każdej kobiecie, która marzy o pełnym biuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GENIALNY PRODUKT!!! Ja miałam kompleksy, że biust jest mało jędrny i elastyczny. Po dwóch miesiącach stosowania widzę wyraźną różnicę. Piersi pięknie sterczą nawet pod luźną bluzeczką bez stanika. Jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji. Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany.] http://nplink.net/KspQn4CS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judzia83
a jaka jest gwarancja jak kupie kuracje 2 miesieczna i ona zadziala a potem przestane uzywac to czy piersi nie wroca do poprzedniej formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam przez miesiąc i stanowczo nie polecam. Nie miałam zupełnie żadnych efektów. Produkt niby podlega 90-dniowej gwarancji, ale jest to totalna ściema. Kazali odesłac opakowania do USA mimo że produkt wysłany był z Polski. Informacji o tym oczywiście nie było w ich regulaminie. Przestrzegam bo to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam tego produktu dwa miesiące i zero rezultatu.Kase niby zwracają ale tylko za pierwsze zamówienie za następne już nie.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i powiększyłam swoje piersi z oklapniętych B do jędrnych C.Najlepsze jest ujędrnienie piersi i ładnie się zaokrągliły to najważniejsze.Ja polecam może nie na każdego zadziałają ale czemu nie spróbować,nie kosztuje to majątek a operacja to już kilka ładnych tys.a zawsze można zwrócić produkt.Najlepiej kobitki narzekać,jeśli macie możliwość to próbujcie jak chcecie mieć ładne cycuszki :-) i zadowolonych mężczyzn.Musiałam wszystkie staniki powymieniać bo mnie cisnęły stare.W zestawie macie tabletki + krem aby dopełnić kurację ->http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zain teresowanych kuponami rabatowymi, polecam sprawdzac te strone - http://bitme.pl/probreastrabat25 - dzisiaj jest dostepny rabat 25% na pierwsze opakowanie, ale ciezko powiedziec na jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące,żadnego efektu.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja też stosuje 4 miesiace juz bo wykupiłam na pół roku i zero efektów.  Szkoda pieniędzy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pbp

A gdy już osiągnie się swój wymarzony rozmiar i przestanie stosować   Probreast plus to piersi zmaleja i wrócą to poprzedniego rozmiaru?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa

Zakupiłam 3 miesięczną kurację Pro Breast Plus. W pierwszym miesiącu libido skoczyło jak szalone, pojawiały się czasami wypryski na twarzy. Zauważyłam też, że tabletki uregulowały mi okres. Natomiast jeśli chodzi o powiększenie piersi to praktycznie zero rezultatów, pod koniec pierwszego miesiąca troszkę się ujędrniły a miałam jeszcze 2 miesiące kuracji przed sobą więc się cieszyłam jednak na tym się skończyło. Piersi nie poprawiły swojego wyglądu, nie mówiąc już o powiększeniu. Dodam, że jestem po 2 ciążach i moje piersi są małe, zwiodczałe i niestety z rozstępami. Ogólnie nie polecam, pieniądze duże a rezultatów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa

Zakupiłam 3 miesięczną kurację Pro Breast Plus. W pierwszym miesiącu libido skoczyło jak szalone, pojawiały się czasami wypryski na twarzy. Zauważyłam też, że tabletki uregulowały mi okres. Natomiast jeśli chodzi o powiększenie piersi to praktycznie zero rezultatów, pod koniec pierwszego miesiąca troszkę się ujędrniły a miałam jeszcze 2 miesiące kuracji przed sobą więc się cieszyłam jednak na tym się skończyło. Piersi nie poprawiły swojego wyglądu, nie mówiąc już o powiększeniu. Dodam, że jestem po 2 ciążach i moje piersi są małe, zwiodczałe i niestety z rozstępami. Ogólnie nie polecam, pieniądze duże a rezultatów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×