Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 liv.t

Prosba o 8 min.ABS

Polecane posty

Go艣膰 liv.t

Dziewczyny mam straszna prosbe moze ktoras mi przeslac na maila caly zestaw cwiczen ? plisss - jakos nie moge znalezc dzialajacych linkow :( blagam o pomoc 馃槶 livt"@gazeta.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 liv.t
jeszcze raz adres bo z tej rozpaczy pokrecilam ;) livt@gazeta.pl dobrej duszyczce z gory dziekuje 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 liv.t
juz mam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej liv....
to skoro ju偶 masz to mo偶e b膮d藕 dobr膮 duszyczk膮 i mi wy艣lij co??? ;) kociczka78@interia.pl plissss

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej liv....
Natia to mo偶e na 4shared? albo na "wy艣lijto" ??? prosz臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamilka886
to jak to umiescisz gdzies to moze zostaw link bo ja chetnie tez bym sobie sciagnela albo powiedz gdzie to znalazlas :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej liv....
no w艂asnie ja te偶 bym chcia艂a...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej liv....
hm... to jeszcze b膮d藕 tak dobra i instrukcj臋 daj ;) bo ni w z膮b nie wiem jak z niej 艣ci膮gn膮膰.... :O ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 liv.t
wiec w pierwszym poscie sa 3 linki, klikasz na pierwszy, pojawia sie stronka rapidshare z tabelka na dole tej tabelki jest free - klikasz w to i pojawia sie nastepna stronka odlicza od 1,3 czy cos do zera, pozniej pojawia sie kod wpisujesz go w okienku i dajesz zapisz na dysku - pozniej tylko czekasz az sie sciagnie !!! i tak ze wszystkimi trzema

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 liv.t
jak juz masz zapisane na pulpicie - to sa spakowane 7zip - dajesz rozpakuj i wpisujesz haslo "www.fxp.co.il" i gotowe :) ja nie wiesz czegos to pisz!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej liv....
艣ci膮ga si臋 :D a d艂ugo czeka艂a艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 liv.t
dlugo :( zajmuje sporo miejsca ale jest caly ;) masz wykupionego rapidshare? bo jak nie to miedzy jednym a drugim sciaganiem musisz poczekac 80min!!! ale jak sciagniesz pierwszy to sprobuj od razu drugi moze sie uda bez czekania :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej liv....
nie mam. zobaczymy czy p贸jdzie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamilka886
kurcze nei wiem cos mi nie dzila sciagnelam to ale jakos nie moge rozpakowac ;/// zobacze potem jeszcze raz;d

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 liv.t
a sciagnelas wszystkie 3 ??? bo zeby dzialaly musza byc wszystkie!!!! no i haslo : www.fxp.co.il

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sciagne jutro z rana i sprawdze jeszcze arz i napisze czy mi poszlo bo teraz niestety musze isc juz :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
uda艂o mi sie 艣ci膮gn膮膰 2 pierwsze, z tym ,w jednym s膮 3 w drugim 2 pliki i jeden nie chce si臋 wypakowa膰 i pojawia sie co艣 takiego \"MUSISZ MIE膰 NAST臋PUJ膮CY WOLUMIN, ABY KONTYNUOWA艣 WYPAKOWYWANIE\" o co chodzi?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To z innego topiku tez o 8 min. \"Jest ca艂y zestaw 膰wicze艅 8 min. Abs na poszczegole partie cia艂a.............brzuch,ramiona,posladki,nogi oraz rozciagajace.\" W tych co 艣ci膮gne艂am nie ma rozci膮gaj膮cych, za 2 sie powtarzaj膮, jak u Was?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm nie wiem dlaczego ale nie moge sciagnac 2 cz i 3 cz bo nawet mi sie nie chce odliczanie wlaczyc ..... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 liv.t
co do powtarzania sie filmiku to niewiem, ale u mnie 2 i 3 czesc dalej dzialaja z tego linka, ktory podalam :) tylko bardzo wolno odlicza ale jesli sciagasz 1 po drugim od razu to musisz odczekac 80min!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyny pomozcieeee
to mo偶e jeszcze kt贸ra艣 ma "rozci膮ganie"??? prosz臋 o przes艂anie na wyslijto na przyk艂ad...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×