Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pupa2

PUPA

Polecane posty

Gość pupa2

Jak ze szczuplej, chudej pupy zrobic okrąglutką ??? SERIO pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
ponawiam moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasnal
siedziec i jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
Sieziec i jesc, ale to wtedy brzuch mi tyje nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
dzieki dziewczyny zagladam tu co chwile. Sciagnelam sobie tez joge i tam sa cwiczenia na wymodelowanie calego ciala lacznie z miesniami twarzy :). Ktos chce przy okazji, to niech da maile, podziele sie ebookiem. No i piszcie dalej co tam na ten zwis posladkowy i zeby tylek sie troche powiekszyl czyli zaokraglil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziczka
bardzo proszę o ebooka aliceeinwonderland@interia.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poprosze
raftsgirl@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaskaonet.eu
i nie zapomnij też o mnie,bo inni zawsze to robią... mikaska@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
Juz wyslalam. Pod tym linkiem [url=http://s003.wyslijto.pl/index.php?file_id=90700275062968170239]Joga.zip mozna go pobrac jeszcze przez bodajze 2 tygodnie od dzisiejszej daty. Jak dziewczyny którejś z pupą juz cos bnedzie sie pozytywneg robic to dajcie znac jakie cwiczenia i jak długo. Dzieki z góry, ja ćwicze wytrwale, ale efektów narazie tradycyjnie i szukam zestawu wlasnie w jodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
sorrki, cos ten post mi nie wyszedł, a więc jeszcze raz wklejam linka: Joga.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
no tez nie poszedl, ostatni raz: Joga.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
witam mam ćwiczenia tamilee na pośladki, jak ktoś mi powie jak to umieścić na " wyślij to", to jutro mogę to zrobić i podac link. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
To ja bardzo prosze o te cwiczenia i dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki.30
tez poprosze na klaudia75@poczta.onet.pl dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
A jak to zrobic, to tutaj masz linka do 'wyslij to' url=http://www.wyslijto.pl/index.php a potem to juz jak normalna poczta, jak wpisujesz kilka adresow, to po przecinku, ale ze spacją. Wystarczy tylko jeden adres, bo inni sobie sciagna z linka. Po wyslaniu wyskocza Ci linki przez ktore sie pobiera, wklejasz na forum jeden z nich i juz. Czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
wysyłanie pliku rozpoczęte, będzie to długo trwało ok. 3 godzin, tyle teraz licznik wskazuje, jak tylko sie wysle to wkleje link kiki nie mogłabym tego wysłac poczta poniewaz plik jest zbyt duzy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
niestety wyślę plik o innej porze poniewaz zminiejszył sie transfer. a czas przesyłania wzrósł do 23 godzin, sorki jednak obiecuje że wyślę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Dzieki =1Gosia za link, ja to ju laduje i mam zamiar cwiczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
Cholerka, a ja nie wiem jak stamtad sie sciaga, pomozcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
klikasz na link i wyskakuje ci strona zawarta w linku, po chwili po prawej stronie napisu Megaupload na samej górze strony wyskakuje okienko małe okienko z reklama , zamykasz go. Pod nim jest napis; Please enter i kolorowy kod(3cyfry lub litery), które wpisujesz w puste pole po lewej stronie - w pomarańczowej ramce i klikasz download, w miejsce kodu pojawia sie zegar odmierzający czas , a potem sobie poradzisz. Problemem są wolne sloty, a raczej ich brak. Wolne najłatwiej zastać o 5-6 rano. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
zapomniałam dodać że wszystkie części należyściągnąć do jednego folderu (powinny mieć jednakową wielkość) a następnie scalić w total comander lub power archiwer(ja używam tego drugiego - klikając w pierwszy rozpakuj , on od razu rozpakowuje i scala). mogę podpowiedzieć, choć nie mam pojęcia dlaczego tak jest - można ściągnąć toolbar z w/w stronki i wtedy nie ma problemów z brakiem slotów , ściąga sie bez problemów. A potem można toolbar odinstalować. sorki że nie wrzuciłam tego na "wyślij to", jednak nie dało sie za każdym razem - kilkakrotnie - po jkimś czasie coś przerywało połączenie i zaczynałam wysyłać od początku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa2
01gosia faktycznie trafilam na brak sloga, ale bede probowac pozniej, dziekuje i pozdrawiam. Żeby tylko pomogły te cwiczonka, to by bylo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×